خرید عمده دبه پلاستیکی دو کیلویی با کیفیت و استجکام عالی در مدل های مختلف با قیمت مناسب و به صرفه تری از سوی تولیدی های برای مشتریان در سراسر کشور فراهم می باشد.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

 

مشخصات و قیمت دبه پلاستیکی دو کیلویی

دبه پلاستیکی دوکیلویی یک ظرف پلاستیکی می باشد که از این دبه برای بسته بندی مواد غذایی مانند: ماست، ترشی، خیار شور، شیر، پنیر و غیره استفاده می شود.
این دبه های دو کیلویی تا حجم 2 کیلو گرم را می توانند در خود جای دهند و زمانی که دبه خالی می باشد وزن بسیار سبکی دارند که باعث می شود وقتی محصولی درون دبه ریخته می شود بسیار سنگین نشود.
دبه های دو کیلویی پلاستیکی می توانند به دلیل جنس بدنه پلاستیکی و نازک و همین طور انعطاف پذیری که دارند در برابر ضربات و زمین خوردن و یا همچنین فشار مقاوم بوده و به راحتی دچار ترک و یا شکستگی نخواهند شد.
دبه های دوکیلویی دارای مدل های مختلفی می باشند که هر کدام از طرح های این دبه ها دارای قیمت متفاوتی می باشند و همین طور جنس بدنه دبه می تواند بر قیمت آن تاثیر بگذارد.
با در نظر گرفتن جنس دبه، مدل و حجم دبه ها قیمت های آن ها را تعیین می کنند و بعد از قیمت گذاری آن ها را به مراکز پخش ارسال می کنند.

مشخصات و قیمت دبه پلاستیکی دو کیلویی

 

دبه آب پلاستیکی در چه ابعادی موجود است؟

دبه آب پلاستیکی برای نگه داری آب و استفاده روزمره از آن می باشد که دبه باید بسیار سبک باشد تا زمانی که میزان آبی که درون دبه می ریزند وزن آن را بسیار زیاد نکند و بتوان به راحتی از آن دبه استفاده کرد.
جنس دبه های پلاستیکی از پلاستیک های بهداشتی می باشد تا آبی که درون آن ها نگه داری می شود بو نگیرد و یا تغییر رنگ ندهد.
دبه های آب پلاستیکی در اندازه های بسیار مختلفی تولید می شوند.
این دبه ها از 1 لیتر به بالا ساخته شده تا بتوان از آن ها برای نگه داری آب در هر میزانی که می خواهید استفاده نمایید.
دبه های آب را می توانید با هر اندازه ای که می خواهید سفارش داده و خریداری نمایید.
برای سفارش دبه های پلاستیکی آب در اندازه های مختلف با قیمتی مناسب و کیفیتی خوب می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

دبه آب پلاستیکی در چه ابعادی موجود است؟

 

انواع گالن و دبه های پلاستیکی

انواع دبه های پلاستیکی و گالن های پلاستیکی با مدل های مختلفی توسط دستگاه های مخصوص که دارای قالب می باشند و با تزریق پلاستیک به داخل قالب ها ساخته می شوند.
دبه های پلاستیکی دارای مدل های شیر دار، مندرج، ساده و انواع دیگر ساخته می شود که دبه ها در بیشتر مواقع برای محصولات غذایی استفاده می شوند.
برای ساخت دبه های پلاستیکی و گالن ها از مواد پلاستیکی استفاده می کنند.
گالن ها معمولا دارای حجم و ابعاد بیشتری بوده و از آن ها در بیشتر مواقع برای بسته بندی مواد بیشتر و یا محصولات شیمیایی مانند بنزین، نفت و یا حتی آب استفاده می شود.
زیرا این گالن ها دارای بدنه ضخیم تر و مناسب تری برای نگه داری این محصولات می باشند.
برای دیدن انواع گالن های پلاستیکی و دبه های باکیفیت می توانید به سایت اینترنتی فروش ما مراجعه نمایید.

انواع گالن و دبه های پلاستیکی

 

مدل های ظرف یک کیلویی پلاستیکی

ظرف یک کیلویی پلاستیکی برای بسته بندی هر محصولی تا حدود یک کیلو گرم مناسب است.
از این ظروف یک کیلویی برای بسته بندی محصولات غذایی و یا رنگ و یا چسب استفاده می شود که این ظروف دارای طرح و مدل های گوناگون می باشد.
و برای استفاده از هر نوع محصولی نیاز به یک نوع ظرف پلاستیکی دارد که بنا بر درخواست مشتری ساخته می شود.
این ظروف دارای مدل های متنوعی می باشد که این مدل ها شیر دار، ظروف یکبار مصرف، ظروف پلاستیکی درب دار، ظروف پلاستیکی دسته دار، ظروف مندرج، ظروف پلاستیکی شفاف و غیره می باشند که مشتریان می توانند این ظرف پلاستیکی یک کیلویی را بر اساس نیاز خود سفارش دهند.
ظرو ف پلاستیکی با حجم یک کیلو را می توانید به کارخانه های تولید ظروف شفارش دهید و یا به صورت عمده، حضوری و یا اینترنتی خریداری نمایید.

مدل های ظرف یک کیلویی پلاستیکی

 

مرکز تولید و پخش دبه پلاستیکی در قم

مرکز پخش دبه پلاستیکی در شهر قم موجود می باشد.
تولید دبه پلاستیکی قم توسط کارخانه ها و کارگاه های تولیدی انجام می شود که توسط دستگاه های مخصوص که برای تولید این ظروف می باشد انجام می شود.
این دستگاه ها به اسم دستگاه تزریق پلاستیک می باشند که می توانند با سرعت بالایی به تولید دبه پلاستیکی در هر اندازه ای بپردازد.
تولید دبه پلاستیکی در شهر قم و توسط مرکز تولید به صورت عمده برای کارخانه های بسته بندی محصولات غذایی تولید می شوند.
که این دبه های پلاستیکی در مدل های مختلف و همچنین در اندازه های بسیار متنوعی برای بسته بندی ساخته می شوند و مشتریان حتی می توانند دبه ای که می خواهند را به کارخانه برای تولید سفارش دهند.
برای خرید از مراکز فروش دبه های پلاستیکی در قم و خرید بهترین دبه های پلاستیکی با قیمت های مناسب می توانید خرید خود را از سایت ما انجام دهید.

مرکز تولید و پخش دبه پلاستیکی در قم