فروش عمده دبه پلاستیکی ۲۰ لیتری توسط مراکز معتبر و تخصصی این امکان را برای خریدارن فراهم نموده تا نمونه های مختلف دبه های پلاستیکی را با قیمت کم کیفیت مرغوب استحکام بالا جهت نگهداری و حمل انواع مایعات شیمیایی و خوراکی تهیه نمایند.

 

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

دبه ۲۰ لیتری شیردار برای چه موادی خریداری میشود؟

دبه 20 لیتری شیردار معمولا برای مایعات مختلف مانند آب، نوشیدنی ها مانند آب میوه، نفت، بنزین و مایعات شیمیایی دیگر استفاده می شود.
این دبه های 20 لیتری به دلیل حجم بزرگی که دارند نمی توان به راحتی از مایعی که درون آن ذخیره کرده اند استفاده کرد به همین دلیل می باشد که بر روی بدنه این دبه ها شیری می گذارند تا بتوان از آن راحت تر استفاده کرد.
دبه های شیر دار در سایز های بزرگ تر و کوچک تری هم ساخته می شوند و این دبه ها بهترین گزینه برای بسته بندی و یا نگه داری مایعات می باشند.
اما از این دبه ها نمی توان برای بسته بندی محصولات جامد و یا پودری استفاده کرد زیرا امکان رد شدن آن ها از شیر دبه وجود ندارد.
برای دیدن دبه های 20 لیتری که دارای شیر هستند می توانید به سایت فروش ما مراجعه کرده و خرید خود را به صورت آنلاین و با سفارش از سایت ما انجام دهید.

دبه ۲۰ لیتری شیردار برای چه موادی خریداری میشود؟

انواع درب گالن 20 لیتری

درب گالن 20 لیتری در مدل های مختلف که به هر مدل گالن 20 لیتری مناسب باشد به صورت جداگانه تولید و به فروش می رسد.
در بعضی موارد به دلایل مختلف مانند گم شدن درب گالن نیاز می باشد که درب دیگری برای آن تهیه نمود و می توان با مراجعه به سایت ها و یا فروشگاه های محصولات پلاستیکی این درب ها را خریداری نمود.
انواع درب های گالن در شکل های مختلف که می توانند به صورت معمولی و ساده، پرسی، پیچی، کمربندی و غیره می باشند در بازار یافت می شوند.
درب ها یک محافظ برای جلو گیری از ورود و خروج محصول داخل گالن به بیرون از آن می باشد.
برای خریداری هر نوع درب گالن در اندازه 20 لیتری و یا گالن هایی با مدل ها و یا ابعاد دیگر می توانید از سایت ما به صورت آنلاین سفارش دهید و محصول خود را خریداری کنید.

انواع درب گالن 20 لیتری

دبه ۳۰ لیتری و 10 لیتری برای روغن از چه جنسی مناسب است؟

دبه ها در حجم های مختلفی تولید می شوند که با در نظر گرفتن نیازی که با آن ها می باشد.
و میزان محصولی که قرار است درون آن جای بگیرد انتخاب می شوند.
دبه 30 لیتری و دبه 20 لیتری نمونه ای از ابعاد دبه های پلاستیکی می باشند که از این دبه ها استفاده زیادی می شود.
یکی از محصولات که از این دبه ها برای نگه داری آن ها استفاده می شود روغن می باشد.
دبه هایی که روغن را در آن ها ذخیره می کنند دبه های پلاستیکی پلی اتلین می باشد که اگر روغن بسته بندی شده خوراکی باشد باید این دبه را با استفاده از محصولات پلاستیکی مجاز و بهداشتی تهیه کنند.
جنس بدنه دبه های 30 لیتری روغن به اندازه کافی ضخیم می باشد تا دچار خرابی روغن درون آن ها نشود.
دبه های پلاستیکی با حجم های متفاوت را در سایت ما ببینید و برای خرید دبه مورد نظر خود و تعداد مد نظر با فروشندگان سایت صحبت نمایید تا شما را برای خرید دبه ها راهنمایی کنند.

دبه ۳۰ لیتری و 10 لیتری برای روغن از چه جنسی مناسب است؟

فروش عمده گالن 20 لیتری کتابی با قیمت و کیفیت مناسب

فروش عمده گالن 20 لیتری کتابی به کارخانه های بسته بندی برای مایعات و یا مواد های شیمیایی مانند نفت انجام می شود.
این گالن ها به دلیل شکل کتابی و مدل مناسبی که دارند بسیار پر طرفدار بوده و می توان این گالن ها را در فضایی به راحتی در کنار یک دیگر جای داد.
گالن 20 لیتری کتابی از جنس پلی اتلین ساخته می شود که بسیار مقاوم می باشد.
گالن های کتابی در اندازه 20 لیتر و 10 لیتر و ابعاد  مختلف دیگر دارای قیمت های مختلفی دارند که می توانید دبه ها را به صورت نو و یا دست دوم تهیه نمایید. شرکت ها و مراکز مختلفی دبه های 20 و 30 لیتری را با قیمت های مختلف به فروش می رسانند که می توانید به راحتی از این فروشگاه ها خریداری کنید.
برای خرید گالن های مختلف با قیمت های مناسب و کیفیتی بسیار عالی سایت ما این امکان را فراهم نموده است تا بتوان به صورت غیر حضوری و آنلاین هر تعداد دبه که می خواهید را خریداری کنید.

فروش عمده گالن 20 لیتری کتابی با قیمت و کیفیت مناسب

قیمت گالن 20 لیتری آب معدنی و انواع دبه 20 لیتری

دبه ، گالن و سطل جزء ظروف پلاستیکی می باشند که برای بسته بندی از آن ها استفاده می کنند.
این محصولات در ابعاد و مدل های بسیار متنوعی تولید می شوند.
قیمت گالن 20 لیتری آب معدنی و انواع دیگر دبه هایی که از آن ها برای بسته بندی محصولات دیگر استفاده می شوند بستگی به عوامل زیادی مانند جنس و کیفیت دبه و یا مدل دبه دارد.
قیمت دبه پلاستیکی 20 لیتری در مدل های گوناگون مانند دبه های شیر دار، کتابی و یا انواع دیگر آن ها را می توانید در سایت ما و یا سایت های مختلف فروش ببینید.
توجه نمایید که قیمت بالا نشانه کیفیت دبه نخواهد بود و دبه ای دارای کیفیت مناسب می باشد که با وجود عوامل زیادی مانند گرما و سرما سالم و بدون عیب بمانند.
برای خرید گالن و یا دبه با ابعاد 20 لیتر به سایت ما مراجعه نمایید و بعد از ثبت سفارش خود کارشناسان دبه های خریداری شده توسط شما را به آدرسی که تعیین کرده اید ارسال می کنند.

قیمت گالن 20 لیتری آب معدنی و انواع دبه 20 لیتری

قیمت دبه پلاستیکی 20 لیتری دسته دار

دبه های پلاستیکی که در بازار فروش ظروف پلاستیکی عرضه می شوند در ابعاد مختلف بوده و حجم های گوناگونی دارند.
یکی از پرکاربردترین این دبه ها ، دبه پلاستیکی 20 لیتری دسته دار می باشد که جزء دبه های تقریبا بزرگ بوده و حجم معمولی از مایعات و دیگر مواد را در خود جای می دهد .
دبه های 20 لیتری پلاستیکی معمولا دسته هایی از جنس فلزی نیز برای انتقال و بلند کردن راحت تر دارند ، در نوعی از دبه ها نیز دسته از جنس خود دبه پلاستیکی اما کاملا محکم می باشد.
قیمت دبه پلاستیکی 20 لیتری دسته دار به مؤلفه های گوناگونی از جمله کیفیت دبه، وزن دبه و مقدار ماده به کار رفته ، مدل دبه و به طو کلی هزینه تولید آن بستگی دارد.
قیمت دبه پلاستیکی در شکل های مختلف را می توانید در سایت فروش اینترنتی مشاهده نمایید که در کنار عکس دبه ها درج شده اند . ابعاد دبه ، نوع درب و دسته و دیگر اطلاعات لازم نیست آورده شده است.

قیمت دبه پلاستیکی 20 لیتری دسته دار

چه مشاغلی به خرید دبه 20 لیتری می پردازند؟

همان طور که گفته شد دبه 20 لیتری یکی از انواع دبه های پر کاربرد است و این دبه گنجایش 20 لیتر مایعات را دارد که مقدار مناسبی بوده و جابجایی و بلند کردن آن نیز کار مشکلی نمی باشد.
از این رو خرید دبه 20 لیتری بیشتر توسط کارخانجات یا مشاغل خانگی برای نگهداری و عرضه محصولات به صورت عمده انجام می گیرد.
مثلا در مشاغل خانگی برای ترشی، سرکه، آبلیمو از این دبه استفاده می شود که دارای درب پیچی بوده و کاملا بسته می شود تا از ریختن مایعات به بیرون جلوگیری شود، هوا و آلودگی نیز به داخل آن راه نمی یابد.
در کارخانجات صنعتی نیز از دبه 20 لیتری پلاستیکی برای عرضه مواد در حجم بالا مانند داروی های گیاهی یا شیمیایی، روغن، مواد شیمیایی و پتروشیمی استفاده می گردد.
این دبه ها مقاومت بالایی داشته و برابر بسیاری از مواد نیز از خود واکنش نشان نداده و سبب تغییر رنگ و بوی محصول درون خود نمی شود، خود نیز دچار خوردگی و فرسودگی نمی گردند.

چه مشاغلی به خرید دبه 20 لیتری می پردازند؟

فروش عمده دبه پلاستیکی از درب کارخانه

کارخانجات تولید ظروف پلاستیک انواع دبه را نیز تولید می کنند که ظروفی استوانه یا چهارگوش می باشند که دارای دهانه ای باریک می باشند.
از این رو این ظروف برای نگهداری و عرضه مایعات مناسب می باشند.
دبه های پلاستیکی در کشور ما بسیار کاربرد دارند و بیشتر مشاغل تولیدی با آن سر و کار دارند از این رو در کارخانه روزانه حجم بالایی از آن تولید و توزیع می گردد.
فروش عمده دبه پلاستیکی از درب کارخانه با قیمت مناسبی انجام می شود و صاحبان مشاغل که نیاز به تعداد بالا دارند و یا خرده فروشان ونمایندگی ها آن را مستقیما خریداری می نمایند.
برای دسترسی آسان تر اکثر کارخانه های تولید دبه به فروش اینترنتی محصولات خود می پردازند و ظروف تولیدی خود در سایز های متفاوت را در سایت مخصوص قرار داده و خریداران از تمامی نقاط می توانند به آن دسترسی داشته و سفارش دهند.

فروش عمده دبه پلاستیکی از درب کارخانه

 

موارد کاربرد گالن 20 لیتری شیردار

یکی از انواع گالن های پلاستیکی در بازار فروش محصولات پلاستیک عرضه می گردد گالن 20 لیتری شیردار است.
این نوع گالن دارای یک یا دو شیر در قسمت پایین می باشد که تخلیه مایعات داخل آن به راحتی صورت گیرد و دیگر لازم نیست برای دستیابی به مواد داخل دبه درب را باز کرد.
گالن شیردار برای نگهداری آب، آبمیوه، شربت، بنزین را هر مایع دیگری مناسب است و می توان آن را در مکان های مختلف استفاده نمود.
اطراف شیر گالن ها کاملا آب بندی شده و چکه نمی کند.
برای خرید انواع دبه های پلاستیکی درب دار، دسته دار، شیر دار یا بدون شیر می توانید به فروشگاه آنلاین ما سری بزنید و انواع گالن و دبه های موجود را مشاهده و از بین آن ها انتخاب نمایید.
اطلاعات لازم و مشخصات در کنار تصاویر قرار داده شده است.

موارد کاربرد گالن 20 لیتری شیردار