خرید دمپایی حوله ای مردانه زنانه دخترانه و پسرانه با بهترین جنس و کیفیت عالی در مدل های شیک و متنوع به صورت آنلاین با قیمت های ارزان و مقرون به صرفه ای از این مرکز برای تمامی مشتریان فراهم می باشد.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

تولیدی انواع دمپایی حوله ای

بیشتر افراد خانواده اعم از پدر و مادر، دختر و پسر در خانه از دمپایی حوله ای جهت راحتی پا بعد از حمام یا در مواقع راه رفتن روی فرش استفاده می کنند

در واقع میشه گفت دمپایی حوله ای درسبد خرید لوازم ضورری در خانه جای گرفته است و قسمتی از بودجه خانواده صرف خرید دمپایی حوله ای برای تک تک افراد خانواده مصرف می شود

به همین خاطر بیشتر شرکت ها و برندها در سطح کشور دست به تولید دمپایی حوله ای زده اند و با هم در تولید دمپایی حوله ای رقابت می کنند و هر کدام مدل ها و طرح های جدیدی از دمپایی حوله ای را تولید می کند.

شرکت ها و برندهایی که کیفیت حرف اول را در تولید دمپایی حوله ای می زند و همچنین با توجه به سلیقه های مشتریان خود طرح جدیدی از دمپایی حوله ای را تولید می کنند، در واقع برنده میدان تولید و اقتصاد در جذب مشتری هستند.

 

تولیدی انواع دمپایی حوله ای

خرید دمپایی حوله ای عروسکی دخترانه

دمپایی حوله ای عروسکی در طرح های متنوع و زیبا در فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسد، دمپایی حوله ای دخترونه در مدل های عروسکی و فانتزی با رنگ هایدخترونه به رنگ های صورتی، قرمز، بنفش و غیره در سایت فروشگاه  موجود است

دمپایی حوله ای عروسکی دخترونه مدل های باز و بسته عروسکی دارد و همچنین بافت نرمی دارد که قابل استفاده روی سرامیک، فرش و کاشی می باشد،در سایزهای بزرگ و کوچک و متناسب همه سنین می باشد.

با توجه  به علاقه زیاد دختران دمپایی حوله ای با طراحی سر عروسک روی دمپایی تولید شده است که با جنس و قیمت متفاوت در سایت فروشگاه انلاین دمپایی به فروش می رسد.

اگر قصد خرید دمپایی حوله ای در طرح های عروسکی رو دارید، می توانید با دیدن از فروشگاه انلاین دمپایی حوله ای، دمپایی مورد علاقه تان را خریداری کنید.

فروش دمپایی حوله ای مردانه

بعد ازآمدن هر مردی از سر کار و دوش گرفتن در حمام و پوشیدن یک دمپایی حوله ای که آب اضافی پا را بگیرد و حس راحتی و آرامش بدهد چقدر خوب و مطلوب می باشد.

مردان هم مانند خانم ها و دیگر اعضای خانواده دوست دارند هنگام قدم برداشتن در خانه حس آرامش را با دمپایی حوله ای تجربه کنند.

تولید کنندگان برای همه اعضای خانواده طبق شخصیت ها و سلیقه های مردانه، زنانه،پسرانه و دخترانه دمپایی حوله ای را در مدل های متنوع تولید و جهت فروش روانه بازار می کند.

مدل های متنوعی از دمپایی حوله ای مردانه هم در سایت فروشگاه اینترنتی به فروش می رسد.

رنگ ها و طراحی هر کدام از دمپایی حوله ای مردانه در سایت فرشگاه متنوع می باشد و هر کدام قیمت های با توجه به جنس و کیفیت خود دارند

شما قبل از خرید سطح قیمت های هر کدام از دمپایی حوله ای را با هم مقایسه کنید و هر کدام را که مایل به خرید بودید انتخاب و ثبت سفارش دهید.

فروش دمپایی حوله ای مردانه

قیمت دمپایی حوله ای یکبار مصرف

با توجه به رعایت بهداشت در خانه و از جمله هتل ها و بیمارستان ها بهتر است از دمپایی حوله ای استفاده شود، در هتل ها و بیمارستان ها با توجه به همگانی و عمومی بودن این مراکز بهتر است از دمپایی حوله ای یک بار مصرف استفاده شود.

این دمپایی ها یک بار مصرف می باشند و از نظر کیفیت و جنس زیاد قابل استفاده نمی باشند و بعد از هر بار استفاده بهتر است از آنها استفاده نکنید.

شما با راه رفتن در محیط داخلی بیمارستان و همچنین هتل ها هنگام پوشیدن این مدل دمپایی ، پای خود را از هر گونه آلودگی و بیماری محافظت می کنید.

این مدل دمپایی های یک بار مصرف به دلیل اینکه از جنس و کیفیت بالایی برخوردار نیستند در نهیت قیمت ارزان و پایینی نسبت به دیگر دمپایی ها دارند.

قیمت دمپایی حوله ای یکبار مصرف

دمپایی حوله ای پسرانه نرم و راحت

علارغم تولید دمپایی حوله ای دخترانه، تولید کنندگان و کارخانه ها دمپایی حوله ای پسرانه را با بافت نرم وراحت با کف های پلاستیکی تولید می کنند.

دمپایی حوله ای پسرانه هم در مدل های جلو باز و جلو بسته به صورت ساده و… توسط تولید کنندگان در کارخانه تولید می شود.

هر کدام از این دمپایی ها در رنگ های مورد علاقه با طرح های شیک پسرانه در سایزهای کوچک و بزرگ در هر سنینی طراحی و تولید می شود.

مدل دمپایی حوله ای در سنین کم برای پسران مانند مدل دمپایی دخترانه طرح عروسکی دارد و در رنگ های آبی و خاکستری تولید و در فروشگاه های اینترنتی با قیمت های مختلف به فروش می رسند.

دمپایی حوله ای پسرانه نرم و راحت

دمپایی حوله ای جلو باز ارزان و شیک

دمپایی حوله ای جلو باز بافت نرمی دارند و سبک تر از دیگر دمپایی های حوله ای هستند وطراحی آن به صورت جلو باز است

این دمپایی ها نسبت به دیگر دمپایی های حوله ای ارزان قیمت می باشند

اگر قصد خرید دمپایی حوله ای را دارید و از طرف دیگر میزان بودجه ای که در حال حاضر در دست دارید مبلغ کمی می باشد و از ویژگی ها و راحت دمپایی حوله ای برای پا زیاد شنیده اید

شما می توانید دمپایی حوله ای ارزان قیمت را انتخاب و خریداری کنید، در واقع این مدل دمپایی حوله ای هم مانند بقیه دمپایی ها شیک و زیبا هستند و قیمتی پایین تری نسبت به دیگر دمپایی ها دارند

دمپایی حوله ای جلو باز ارزان و شیک را می توانید در قسمت گوگل اینترنت سرچ کنید و بعد از ان در سایت همه مدل دمپایی حوله ای ارزان را مشاهده کنید و هر کدام که مورد پسندتان بود را با قیمت ارزان خریداری کنید.

دمپایی حوله ای روفرشی زنانه درجه یک

مدل های متنوعی از دمپایی حوله ای رو فرشی زنانه درجه یک در مدل های متنوع و زیبا تولید شده است.

هر کدام از مدل های دمپایی حوله ای زنانه در طرح های فانتزی و خزه دار و صندل تولید شده است که هر کدام از این دمپایی های حوله ای طرح های جلو بسته و جلو باز دارند و بسیار شیک می باشند.

پوشیدن دمپایی حوله ای رو فرشی برای همه و به خصوص برای خانمها خیلی مفید می باشد.

چرا که با این همه کار در داخل و بیرون از منزل و درآخر پوشیدن یک دمپایی حوله ای راحت ،حس آرامش دادن دست می دهد که قابل توصیف نیست.

دمپایی حوله ای در مدل های فانتزی و همچنین خزه ای بافت نرمی دارند که با پوشیدن آن و قدم زدن روی فرش در خانه احساس راحتی و ارامش می کنید که همین آرامش باعث راحتی اعصاب و روان می شود.

دمپایی حوله ای روفرشی زنانه درجه یک

دمپایی حوله ای بچه گانه مدل خرگوشی

دمپایی حوله ای با بافت نرمی که دارد برای همه بچه های در مدل های عروسکی خرگوشی ، موشی، فیلی و ….در سایزهای مختلف برای پای بچه های تولید شده است.

پای بچه ها بافت نرم و حساسی دارد، با پوشیدن دمپایی حوله ای بچه ها احساس راحتی می کنند و پای انها در مقابل هر شی کوچکی محافظت می شود.

تولید کنندگان دمپایی حوله ای با توجه به اینکه با روحیات بچه ها اشنا هستند مدل دخترونه و پسرونه دمپایی حوله ای را در رنگ بندهای مختلف با مدل های عروسکی روبسته تولید می کنند، در واقع هدف تولید کنندگان از این کار ترغیب بیشتر بچه ها به پوشیدن دمپایی حوله ای در خانه است.

دمپایی حوله ای بچه گانه مدل خرگوشی