خرید جدیدترین مدل دمپایی شصتی مردانه زنانه و دخترانه با بهترین کیفیت و جنس که توسط بسیاری از کارخانه ها و شرکت های داخلی تولید شده از طریق مراجعه به سایت های اینترنتی  و ثبت سفارش در کمترین زمان فراهم شده است.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

مزایای و معایب دمپایی شصتی

دمپایی شصتی بیشتر در فصل تابستان مورد استفاده قرار می گیرد، البته در بعضی از شهرهای کشور از جمله جنوب کشور، که هوا همیشه به نسبت گرم و خشک می باشد و مردم به علت هوای گرم بیشتر تمایل دارند دمپایی شصتی بپوشند، دمپایی شصتی در مدل های متنوعی برای بچه ها، خانم ها و آقایان طراحی شده است که هر کس بر حسب سلیقه خود، دمپایی شصتی را خریداری می کند.

مزایای دمپایی شصتی

دمپایی شصتی اولین مزایایی که دارد سبک بودن  و راحت پوشیدن آن است.

دومین مزایای دمپایی شصتی، خنک نگه داشتن پا است، در فصل تابستان به علت گرم بودن هوا و عرق کردن پا در کفش ، بیشتر افراد مایل هستند دمپایی شصتی بپوشند.

اما معایب دمپایی شصتی

1-پوشیدن دمپایی شصتی باعث ایجاد بیماریهای پوستی از قبیل عفونت قارچی می شود

2-دمپایی شصتی محافظ خوبی برای پا در برابر صدمات ضربه ای نیست

3-برای حفظ تعادل در پوشیدن دمپایی شصتی، فشار بیشتری به بدن و پا وارد می شود

4-با پوشیدن دمپایی شصتی به طور مداوم ، باعث ایجاد تغییر شکل در پا می شود.

5- پوشیدن دمپایی شصتی باعث ایجاد فشار بر رباط پا می شود، که در آینده باعث مشکلات جدی تری می شود.

تولید انواع دمپایی شصتی

دمپایی شصتی در مدل های متنوع در کارخانه های کشور تولید می شود.

دمپایی شصتی به این خاطر نامگذاری شده است که طرح سبک و راحتی دارد و مانند دمپایی و کفش های دیگر که کامل پوشیده شده است، نیست و فقط یک بند روی آن طراحی شده است که بین انگشت شصت و انگشت میانی قرار می گیرد.
در کارخانه های کشور، سالیانه دمپایی شصتی زیادی با توجه به خرید مشتریان تولید و به بازار عرضه می شود.

به علت تنوع زیادی که در تولید دمپایی شصتی هست و کارخانه ها، دمپایی شصتی متفاوتی را برای گروه های سنی تولید می کنند.

استقبال زیادی از این تولیدات شده است، دمپایی شصتی در جنس های مختلف تولید می شود و  دارای انواع متفاوت از طراحی آن برای بیرونی، تفریحی و رو فرشی هست.

که هر کدام دارای جنس ها متفاوتی می باشد، یکی از قابلیت های که در تولید دمپایی شصتی هست، این است که برای همه گروهای سنی و همچنین همه سلیقه ها، دمپایی شصتی با طراحی زیبا و راحت تولید شده است، که در روزهای تعطیل در هوای گرم تابستان احساس سبکی و راحتی به پایتان می دهد.

قیمت دمپایی شصتی  دخترانه

در سطح کشور کارخانه های زیادی با برندهای  متفاوت، دمپایی شصتی را تولید می کنند.

هر یک از این برندها، دمپایی شصتی را با طرح های بسیار شیک و زیبا دخترانه در جنس های مختلف تولید و به بازار ارائه می کنند.

دمپایی شصتی دخترانه قیمت های متفاوتی دارند، به عنوان مثال طرح بیرونی  و تفریحی آن از نظر قیمت با هم فرق می کنند چون این دمپایی ها دارای طرح ها و همچنین جنس های متفاوتی هستند.

مسلم است که اگر دمپایی شصتی از جنس خوبی تولید شده باشد و از نظر راحتی و کیفی در سطح بالایی باشد، قیمت بالایی هم خواهد داشت.

جنس و میزان کیفیتی که دمپایی شصتی دارد بر قیمت آن رابطه مستقیمی دارد، در بازار دمپایی شصتی دخترانه  در طرح ها و جنس های متفاوت در معرض دید مشتریان است و هر کدام دارای قیمت های متفاوتی هستند.

اغلب دختر خانم ها موقع خرید، بیشتر به زیبایی دمپایی دقت می کنند و تمایل دارند دمپایی بخرند که از نظر کیفیت و جنس خوب باشد تا هم موقع راه رفتن، راحت باشند و هم دمپایی بیشتر عمر کند و خراب نشود و به همین دلیل اولویت اصلی آنها در خرید، کیفیت می باشد.

قیمت دمپایی شصتی  دخترانه

خرید دمپایی شصتی مردانه

دمپایی مردانه در طرح ها و سبک های جدید و متنوع  تولید شده است و جوابگوی هر سلیقه ای است.

دمپایی شصتی مردانه در طرح های مجلسی، چرم، پلاستیکی و ابری که هر کدام جنس های متفاوتی دارند تولید شده است.

از این دمپایی ها می توان به علت سبکی و حس خنکی که به پا می دهد در فصل بهار، تابستان و همچنین در روزهای تعطیل و رفتن کنار دریا بسیار مناسب می باشد.

به دلیل استقبال بیشتر افراد و از جمله آقایان در خرید دمپایی شصتی ،فروشندگان زیادی هستند که بیشتر دمپایی شصتی مردانه رو در مدل های متفاوت از مراکز فروش بزرگتر خریداری می کنند و در فروشگاه خود برای مردم ارائه می کنند.

و با این عمل بیشتر آقایان رو با سلیقه های متفاوت جذب فروشگاه خود می کنند و هم به کسب و کار خود رونق بیشتری می دهند.

علاوه بر این فروشگاه های که در سطح و مرکز شهرها وجود دارد ، می توان به فروشگاه های اینترنتی هم اشاره کرد که مانند فروشگاه هایی بزرگ، دمپایی شصتی مردانه رو با مدل ها و جنس های متفاوت برای خرید مشتریان به صورت اینترنتی در سایت خود جمع آوری و به فروش می رساند.

خرید دمپایی شصتی مردانه