تولید دبه پلاستیکی یک لیتری با طراحی ویژه و کاربردی جهت استفاده برای انواع مایعات خوراکی و غیر خوراکی از مواد اولیه مرغوب با مقاومت بالا استحکام و کیفیت عالی همراه بوده و با قیمت های مناسب روانه بازار مصرف شده است.

 

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

انواع ظرف یک لیتری پلاستیکی

ظروف پلاستیکی که برای عرضه و نگهداری مواد در کارخانجات تولید می شوند در حجم و ابعاد متفاوتی می باشند.
یکی از این حجم ها ظرف یک لیتری پلاستیکی می باشد که خود در انواع مختلفی ساخته می شود.
انواع ظرف یک لیتری پلاستیکی شامل دبه، سطل، قوطی، بطری و غیره می شوند که شکل آن ها با یکدیگر تفاوت داشته اما از لحاظ گنجایش یکسان هستند، موارد مصرف این ظروف با یکدیگر فرق دارد.
بطری ها به طور ویژه برای مایعات به کار می روند.
خریداران ظروف پلاستیکی بر حسب سلیقه و نیاز خود این ظرف های پلاستیکی در شکل و ابعاد مختلف را به صورت عمده یا تکی تهیه می نمایند.
برای خرید عمده می توان از درب کارخانه و با قیمت کمتری این ظروف پرکاربرد را خریداری نمود.
از ظروف پلاستیکی در صنایع مختلف غذایی، دارویی، شیمیایی و غیره استفاده می گردد.

انواع ظرف یک لیتری پلاستیکی

بطری یک لیتری شفاف و مات

همان طور که گفته شد یکی از انواع ظروف یک لیتری پلاستیکی بطری می باشد.
بطری به ظروفی با ارتفاع بلند و باریک و با دهانه ای کوچک اطلاق می شود که صرفا برای عرضه مایعات از جمله آب، آبمیوه، دوغ، نوشابه به کار می روند.
بطری یک لیتری در دو نوع شفاف و مات تولید و عرضه می گردند بطری های شفاف بیشتر برای مواد خوراکی استفاده می گردد ، بطری های مات برای نگهداری انواع مواد شوینده ، روغن موتور ، ضد یخ و غیره کاربرد دارند.
درب بطری ها غالبا رنگی و به صورت پیچی می باشند که بعد از پر کردن کاملا محکم و پلمپ می گردند.
نوعی خاص از بطری های پلاستیکی به نام پت شناخته می شوند که از جنس پلی اتیلن ترفتالات ساخته شده اند، این بطری ها کم وزن، مقاوم و ارزان می باشند.

انواع ظرف یک لیتری پلاستیکی

قیمت ظروف پلاستیکی یک لیتری درب دار

علاوه بر بطری و سطل ظروف پلاستیکی دیگری نیز تولید و عرضه می گردد که در شکل های چهارگوش و گرد با دهانه ای گشاد و درب دار می باشد درب این ظروف به صورت فشاری بوده و از جنس پلاستیک رنگی است.
این ظروف پلاستیکی یک لیتری برای نگهداری و عرضه مواد مختلف از جمله زیتون، خرما، عسل با کندو، ارده، حلوا استفاده می شوند که با توجه به کاربرد گسترده ای که دارند کارخانجات بسیاری برای بسته بندی محصولات خود اقدام به خرید این ظروف می نمایند.
قیمت ظروف پلاستیکی یک لیتری زیاد نمی باشد و با هزینه کمی می توان آن ها را تهیه کرد در صورت خرید عمده و مستقیم از کارخانه نیز قیمت این ظروف بسیار پایین تر محاسبه خواهد شد.

قیمت ظروف پلاستیکی یک لیتری درب دار

تولید و فروش دبه پلاستیکی یک لیتری

تولید و فروش دبه پلاستیکی یک لیتری در کشور ما به قیمت ارزان سبب شده است که این محصول حجم زیادی از مشتریان را به خود اختصاص دهد و کارخانجات مختلف برای عرضه محصولات خود از این ظروف استفاده نمایند.
نمونه های دبه پلاستیکی یک لیتری تولید شده بسیار متنوع می باشد و شامل درب دار، بدون درب، درب پیچی، درب فشاری ، دسته دار و بدون دسته می شوند.
ابعاد دبه پلاستیکی یک لیتری نیز متفاوت بوده و با این وجود ظرفیت یک لیتر از مایعات را دارا می باشد گرچه برای مصارف غیر از مایعات نیز این دبه ها مناسب بوده و در حدود یک کیلو از محصولات گوناگون در آن جای می گیرد.
دبه های دهانه گشاد برای عرضه مواد جامد بهتر می باشند و به راحتی می توان آن ها را تخلیه کرد، اما برای مایعات غالبا از دبه های با دهانه کوچک استفاده می گردد.
برای مشاهده مدل های متنوع دبه پلاستیکی یک لیتری به سایت فروش ما مراجعه نموده و در صورت تمایل سفارش دهید.

تولید و فروش دبه پلاستیکی یک لیتری

موارد مصرف قوطی یک لیتری پلاستیکی

مجموعه صنعتی ما که کار خود را در تولید و فروش انواع ظروف پلاستیکی را سال هاست آغاز نموده و در زمینه تولیدات سوابق درخشانی دارد قوطی یک لیتری پلاستیکی را نیز تولید و عرضه می نمایند.
این قوطی ها که جزء ظروف کوچک پلاستیکی محسوب می شوند دارای دهانه ای کوچکتر از بدنه خود می باشند و درب آن ها کاملا محکم  می شود تا از ورود گرد و خاک و هر گونه آلودگی به داخل آن جلوگیری شود.
موارد کاربرد قوطی یک لیتری پلاستیکی زیاد می باشد.
این ظروف به منظور بسته بندی و عرضه انواع نوشیدنی، مواد غذایی، رنگ، روغن، سموم کشاورزی، مواد شیمیایی، مواد شوینده استفاده می گردند و مورد توجه صاحبان مشاغل مختلف می باشند.
برای سفارش انواع دبه، قوطی و سطل پلاستیکی می توانید در فروشگاه آنلاین محصول مورد نظر را انتخاب نموده، پس از وارد کردن تعداد مد نظر و پرداخت وجه آن منتظر دریافت محصول در محل خود باشید.

موارد مصرف قوطی یک لیتری پلاستیکی