جهت استعلام قیمت انواع دبه ربی و دریافت آن ها به صورت عمده و مقرون به صرفه می توان به سایت های فروش اینترنتی مراجعه و هر یک از محصولات پلاستیکی که توسط کارخانه های واقع در کشور تولید شده را به صورت مستقیم عرضه تهیه نمایید.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

 

دبه ربی چیست ؟

رب یکی از چاشنی های اصلی انواع غذاهای ایرانی می باشد که برای طعم و رنگ دهی به غذا استفاده می گردد.
رب در کارخانجات و یا به صورت خانگی تولید شده و به صورت بسته بندی در قوطی های فلزی و دبه های پلاستیکی عرضه می گردد.
نوع خاصی از دبه های پلاستیکی که دارای دهانه گشادی می باشند و به راحتی می توان با قاشق یا ملاقه از درون آن رب را برداشت را با عنوان دبه ربی عرضه می نمایند.
دبه های ربی معمولا بزرگ بوده و برای عرضه و نگهداری رب در مقدار زیاد و به صورت عمده استفاده می گردند.
این دبه ها دارای درب پیچی رنگی می باشند که خوب محکم می شود.
البته دبه های ربی را می توان برای نگهداری و عرضه دیگر محصولات مانند برنج، آرد سبزیجات خشک و حبوبات نیز استفاده کرد.
اما از آن جایی که بیشتر مورد مصرف در کارخانجات تولید رب می باشد با نام دبه ربی شناخته می شود.

دبه ربی چیست ؟

تولید کننده دبه ربی پلاستیکی سفید

کارخانه تولید کننده دبه ربی را در اشکال مختلف با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بیشتر به رنگ سفید ساخته و آن را به صورت عمده و با قیمت ارزان عرضه می نماید.
دبه ربی پلاستیکی از مواد اولیه سفید و نو به وسیله دستگاه های تزریق پلاستیک و بادی تولید می گردد، دیواره دبه ضخامت کافی را داشته و در برابر ضربات مقاوم است .
ابعاد دبه های تولید شده نیز متفاوت می باشد و دبه ها به صورت درب دار و دسته دار می باشند، دسته این نوع دبه غالبا از جنس پلاستیک و محکم است.
برای خرید دبه های پلاستیکی باید به نوع نیاز و ماده مورد بسته بندی توجه کرد و اغلب دبه ربی برای رب، ترشیجات و خیار شور مناسب می باشد.
بنابراین این نوع دبه مورد نیاز مشاغل خانگی نیز می باشد و می توانند آن را به صورت عمده و با قیمت مناسب از درب کارخانه تهیه نمایند.

تولید کننده دبه ربی پلاستیکی سفید

دبه های ربی بهداشتی5 و 10 کیلویی

همان طور که گفته شد دبه های ربی در ابعاد گوناگون تولید می شوند که دبه های ربی 5 کیلویی و 10 کیلویی از پرکاربردترین این دبه ها می باشند که حجم مناسبی از رب را در خود جای می دهند.
از آنجایی که این دبه ها قرار است برای عرضه و نگهداری مواد غذایی و خوراکی به کار روند از مواد اولیه نو و به صورت کاملا بهداشتی تولید می شوند.
جنس این دبه ها به گونه ای است که سبب تغییر رنگ ، بو یا مزه مواد درون خود نمی شوند.
رب ماده غذایی است که در معرض هوا زود خراب شده و کپک می زند از این رو دبه هایی که به این منظور ساخته می شوند دارای درب های پیچی هستند که به خوبی محکم می شوند و اصلا هوا و آلودگی نمی تواند به داخل آن راه یابد.
دبه پلاستیکی 5 کیلویی و 10 کیلویی تولید شده با مناسب ترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد و خرید عمده آن بسیار به صرفه است.

مشخصات انواع دبه ربی

استعلام قیمت دبه ربی در انواع مختلف

شما می توانید برای مشاهده هر یک انواع دبه های پلاستیکی ربی، ماستی یا دیگر دبه ها به سایت فروش شرکت ما مراجعه و تصاویر هر کدام از دبه همراه با جزئیات کامل از جمله حجم، ابعاد، نوع درب و دسته و وزن دبه خالی را ببینید.
دسته این دبه های اغلب پلاستیکی می باشد اما برای دبه های بزرگ دسته های سیمی و فلزی نیز طراحی شده است تا قدرت بیشتری برای تحمل وزن داشته باشند.
قیمت به روز دبه ربی نیز داخل سایت قرار داده می شود اما برای بررسی دقیق تر و خرید به صورت عمده و گرفتن تخفیفات می توانید با شماره تلفن مدیران فروش شرکت تماس حاصل نموده و سایر اطلاعات لازم را دریافت نموده و برای خرید هماهنگی نمایید.
در صورت خرید در تعداد بالا و به صورت عمده روی قیمت دبه ربی تخفیفات خوبی ارائه می گردد . ارسال محصولات سفارش داده شده به تمامی نقاط کشور امکان پذیر می باشد .

استعلام قیمت دبه ربی در انواع مختلف

تست دبه های ربی در کارخانه

در کارخانجات تولید پلاستیک پس از پایان یافتن کار تولید و اجرای تمامی مراحل برای ساخت دبه نوبت به کنترل کیفی دبه و تست آن در کارخانه می گردد.
در این قسمت دبه های از لحاظ سوراخ بودن یا دیگر ایرادات بررسی می شوند و تست ضربه پذیری نیز بر روی آن ها انجام می شود در صورت داشتن مشکل به قسمت های قبل مرجوع می گردند.
طی این بررسی هایی که بر روی دبه ها انجام می شود از لحاظ آب بندی نیز تست شده و دبه هایی که از این مرحله عبور می کنند کاملا سالم و بدون آسیب های احتمالی می باشند.
با این اوصاف دبه ای که به دست مشتری می رسد از لحاظ کیفیت کاملا قابل اطمینان بوده، دوام و طول عمر دبه های پلاستیکی نیز تضمین شده است .
برای تهیه انواع دبه های پلاستیکی با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت با ما در تماس باشید.