ساخت انواع دبه پلاستیکی از مواد اولیه مرغوب تنوع بالا در اندازه های مختلف توسط مجموعه های تخصصی در حال انجام بوده و همواره تولیدات خود را به صورت عمده در تناژ بالا با قیمت های مناسب به فروش می رسانند.

 

ساخت انواع دبه و بشکه در کارخانه تولید دبه پلاستیکی

کارخانه تولید دبه پلاستیکی روزانه به ساخت انواع مختلف و متفاوتی از دبه ها و بشکه های پلاستیکی با اندازه های مختلف می پردازد تا بتوان از این ظروف برای بسته بندی انواع محصولات استفاده کرد.
دبه ها و بشکه های پلاستیکی نقش بسیار مهمی در صنایع بسته بندی دارند و از آن ها در صنایع مواد غذایی و صنایع شیمیایی استفاده زیادی می کنند.
دبه های پلاستیکی در اندازه های کوچک تر و ظریف تری تولید می شوند که بیشتر برای بسته بندی مواد غذایی مانند شیر و یا خیار شور مورد استفاده قرار می گیرند.
اما بشکه های پلاستیکی دارای ضخامت بیشتر بوده و ابعاد بزرگتری دارند که از آن ها در صنایع غذایی و بیشتر در صنایع شیمیایی مانند نفت و یا بنزین استفاده می کنند.
کارخانه های تولید انواع دبه پلاستیکی روزانه سفارشات زیادی برای ساخت انواع  دبه های پلاستیکی دارند و توسط دستگاه های مخصوصی به ساخت دبه های پلاستیکی می پردازند و بعد از کارخانه ظروف به دست مشتری و یا به مراکز پخش فرستاده می شوند.

ساخت انواع دبه و بشکه در کارخانه تولید دبه پلاستیکی

 

فروش گالن پلاستیکی بنزین و انواع دیگر

فروش گالن پلاستیکی بنزین و مدل های دیگر گالن که برای مصارف دیگری استفاده می شود، بیشتر به عنوان ظروف بسته بندی کار برد دارند.
گالن بنزین  در مدل ها و اندازه های مختلف توسط مراکز پخش و فروش گالن های پلاستیکی و یا از طریق کارخانه های ساخت گالن پلاستیکی به فروش می رسند امروزه اکثر فروشگاه ها دارای فروش اینترنتی از طریق سایت می باشند.
سایت اینترنتی که ما برای معرفی و فروش گالن های پلاستیکی طراحی کرده ایم.
دارای انواع بسیاری از گالن های پلاستیکی در ابعاد ها و اندازه های مختلفی بوده و گالن های درب دار کمربندی، گالن های شیر دار، گالن آبی ضخیم و مدل های مختلفی در سایت ما برای فروش موجود می باشد که می توانید برای خرید به راحتی دسترسی داشته باشید.
برای خرید گالن بنزین به صورت عمده فقط کافیست با ما تماس بگیرید و سفارش گالن را به ما اطلاع دهید فروشندگان شما را برای پرداخت و مراحل دیگر خرید راهنمایی خواهند کرد.

فروش گالن پلاستیکی بنزین و انواع دیگر

 

تفاوت گالن و دبه پلاستیکی 10 لیتری

دبه پلاستیکی 10 لیتری یکی از ابعاد های ظروف پلاستیکی دبه ها می باشد که می توانید تا حدود 10 لیتر مایعات مختلف را در این دبه اعم از آب، شیر، ماست و غیره را درون آن نگه دارای کنید.
حتما این سوال برایتان پیش آمده که دبه ها چه تفاوتی با گالن های پلاستیکی دارد و اگر دبه ای دارای سایز بزرگ موجود می باشد چه نیازی به گالن می باشد.
همان طور که دبه های پلاستیکی دارای ابعاد های مختف و مدل های متنوعی می باشند گالن ها هم به همین صورت دارای مدل ها و ابعاد های مختلفی بوده که می توان از آن ها برای بسته بندی محصولات مختلف از آن ها استفاده کرد.
با این تفاوت که دبه ها بیشتر مورد استفاده مواد غذایی می باشند و از مواد پلاستیکی بهداشتی در ساخت آن ها استفاده می شود.
گالن های پلاستیکی با بدنه محکم و قوی تری ساخته می شوند تا بتوانند مواد شیمیایی را درون خود بهتر نگه داری کنند اما دبه ها دارای بدنه های نارکتری می باشند.
هر دو ظروف دبه و گالن برای بسته بندی و یا نگه داری مایعات و یا مواد گرانولی مناسب هستند.

تفاوت گالن و دبه پلاستیکی 10 لیتری

 

مشخصات فروش دبه پلاستیکی 60 لیتری

دبه پلاستیکی 60 لیتری در مدل های مختلف موجود بوده و از این دبه های 60 لیتری برای بسته بندی و یا نگه دارای مایعات مانند شیر، روغن، ماست و غیره استفاده می کنند.
این دبه دارای حجم زیادی برای نگه داری بوده و در بعضی مواقع از این دبه برای ذخیره آب استفاده می شود . دبه ها توسط مواد پلاستیکی مرغوبی تولید می شوند تا بهداشتی باشند.
دبه های 60 لیتری وقتی درون آن ها پر می شود سنگین تر می شوند به همین دلیل بدنه آن ها را کمی ضخیم تر تولید می کنند تا بتوانند تحمل وزن و فشار زیاد را داشته باشند که دچار شکستگی و یا ترک نشوند.
دبه های 60 لیتری پلاستیکی در طولانی مدت مایعات را درون خود بدون تغییر رنگ و یا بو نگه می دارند که با گذشت زمان و یا تغییرات دما در گرما و سرما سالم خواهند ماند.
برای اطلاعات بیشتر و یا سفارش می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

مشخصات فروش دبه پلاستیکی 60 لیتری

قیممت خرید اینترنتی دبه پلاستیکی 20 لیتری

در دنیای امروز و با پیشرفت هایی که دنیای تکنولوژی کرده است شما دیگر می توانید در منزل خود هر خریدی که دارید را از طریق اینترنت انجام دهید.
شما حتی می توانید خرید اینترنتی دبه پلاستیکی 20 لیتری و یا مدل های دیگر دبه های پلاستیکی را در خانه خود انجام دهید.
فقط کافیست یک سایت معتبر فروش دبه پلاستیکی پیدا کنید.
قیمت دبه پلاستیکی 20 لیتری را می توانید از طریق همین سایت ها به راحتی در منزل خود ببینید.
مشخصات دبه ها در مدل های مختلف در سایت وجود دارد که معمولا عکس دبه را به صورت نمونه در سایت قرار می دهند و مشخصات و همچنین قیمت دبه را به راحتی می توانید در کنار عکس ببینید و به راحتی خرید خود را در هر تعداد انجام دهید.
برای خرید اینترنتی دبه پلاستیکی 20 لیتری و یا دریافت قیمت این مدل از دبه پلاستیکی به سایت ما مراجعه نمایید.

قیممت خرید اینترنتی دبه پلاستیکی 20 لیتری