تولید دبه پلاستیکی کوچک از مواد اولیه مرغوب با کیفیت عالی در مدل های متنوع که در صنایع غذایی شیمیایی رنگ و رزین کاربرد بسیاری داشته روز به روز در حال افزایش بوده و در تناژ بالا و قیمت های پایین راهی بازار می شود.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

 

دبه پلاستیکی کوچک در چه مدل هایی تولید میشود؟

دبه پلاستیکی کوچک در مدل های متنوعی تولید می شوند که این دبه ها برای بسته بندی محصولات مختلف مانند مواد های غذایی و یا چسب و رنگ و از این قبیل محصولات استفاده می کنند.
دبه های کوچک پلاستیکی در مدل های مختلفی از جمله دبه های شفاف، دبه های درب دار، دبه های شیر دار و غیره تولید شده و در بازار های پلاستیک به فروش می رسند.
این دبه ها مصارف مختلفی برای بسته بندی انواع محصولات غذایی مانند ماست، شیر، پنیر، خیار شور، ترشیجات و غیره دارند.
که در کارخانه ها از این دبه های پلاستیکی در تعداد بالا استفاده می کنند که این دبه ها در شکل های مختلف و اندازه های متفاوتی می باشند.
برای دیدن هر مدل دبه کوچک و اندازه های مختلف در سایت موجود می باشد که می توانید با مراجعه به سایت این دبه ها را به همراه مشخصات آن ها ببینید و به راحتی آن ها را خریداری نمایید.

دبه پلاستیکی کوچک در چه مدل هایی تولید میشود؟

 

استفاده دبه پلاستیکی کوچک برای کدام نوع مواد مجاز است؟

دبه پلاستیکی کوچک مناسب برای انواع مواد غذایی که در حجم کم قرار است بسته بندی شود بسیار مناسب می باشد.
این دبه ها در اندازه های مختلف تولید می شوند و حجم آن ها از بسیار کوچک شروع می شود.
در این دبه ها محصولاتی مانند ماست، شیر و یا حتی چسب بسته بندی می شوند و به بازار عرضه می شوند.
این دبه ها را حتی می توان برای مصارف شخصی از سایت ها و یا نمایندگی های و همچنین از فروشگاه های مرتبط خریداری کرد و برای بسته بندی محصولات غذایی در خانه از آن ها استفاده نمود.
در این دبه ها معمولا محصولات سرد را نگه داری می کنند و محصولاتی که نگه داری آن ها طولانی مدت بوده و یا نیاز به گرم کردن دارند مانند کنسرو استفاده نمی شود.
برای دیدن انواع دبه های کوچک پلاستیکی با مدل های مختلف می توانید به سایت فروش ما مراجعه کرده و حتی می توانید خریدی آنلاین از سایت انجام دهید.

استفاده دبه پلاستیکی کوچک برای کدام نوع مواد مجاز است؟

 

امکان تولید ظرفیت دلخواه دبه وجود دارد؟

کارخانه های تولید ظروف و دبه های پلاستیکی انواع دبه ها را در ظرفیت های مختلف تولید می کنند و به مشتریان عرضه می کنند.
این کارخانه ها می توانند بر اساس سفارش مشتریان ظرفیت دبه ها را تغییر دهند و این عمل زمانی امکان پذیر می باشد که مشتری سفارش خود را در تعداد بالا به کارخانه بدهد و تولید دبه ها برای کارخانه تولیدی به صرفه باشد.
مشتریان می توانند ظرفیتی که برای دبه های مورد نیاز خود می خواهند را به کارخانه ساخت دبه اطلاع بدهند و کارشناسان بعد از بررسی سفارش به مشتریان اطلاع خواهند داد که آیا این تولید قابل انجام می باشد یا خیر.
در اکثر مواقع تولید اندازه دلخواه دبه ها در ظرفیت های متفاوت وجود دارد.
شما می توانید برای سفارش دبه مورد نیاز خود با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و سفارش خود را به کارشناسان فروش ارائه دهید.

امکان تولید ظرفیت دلخواه دبه وجود دارد؟

 

فروش انواع دبه کوچک و بزرگ پلاستیکی

دبه ها در اندازه های مختلف  متفاوت ساخته می شود و این دبه ها برای بسته بندی استفاده می شود.
فروش انواع مختلفی از دبه های کوچک و بزرگ پلاستیکی توسط نمایندگی ها و فروشگاه ظروف پلاستیکی انجام می شود.
این فروشگاه ها اکثرا دارای سایت هایی می باشند تا مشتریان بتوانند در هر کجا که می باشند خرید خود را به آسانی انجام دهند .
دبه ها در ابعاد و سایز های مختلفی می باشند و در مدل هایی از جمله دبه های درب دار، دبه های دسته دار، دبه های شیر دار، دبه های شفاف، دبه های مندرج و غیره می باشند که هر کدام مصارف مختلفی را در صنایع بسته بندی دارند.
این دبه ها را در هر مدل و اندازه ای که می خواهید می توانید از طریق سایت ما در هر جای ایران باشید سفارش دهید و خریداری نمایید.
می توانید عکس نمونه دبه ها را در سایت ما ببینید و با خیال راحت به خرید خود بپردازید.

فروش انواع دبه کوچک و بزرگ پلاستیکی