فروش دبه 6 لیتری پلاستیکی با کیفیت و مقاومت بالا در مدل های مختلف با دسته های فلزی یا پلاستیکی امکان نگهداری طولانی مدت و بسته بندی انواع مایعات غلیظ و رقیق مواد غذایی را ایجاد نموده و فرصت خرید تعدادی زیادی از این محصول با قیمت عمده و باورنکردنی برای خریداران فراهم شده است.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

مشخصات دبه 6 لیتری پلاستیکی

دبه 6 لیتری پلاستیکی یکی از انواع دبه های پلاستیکی می باشد که در مدل های دوخط، سه خط، دسته بغل و دسته فلزی یا دسته پلاستیکی تولید می گردد. این دبه برای نگهداری و عرضه ماست، خیار شور، شیر یا دیگر مواد شیمیایی استفاده می گردد.
همان طور که از اسم این دبه مشخص است دارای حجم به اندازه 6 لیتر مایعات می باشد که حجم مناسبی است و حمل و نقل جابجایی آن به سادگی صورت می گیرد.
درب این دبه های پلاستیکی پیچی بوده و به طور کامل محکم می گردد تا از ورود هوا به داخل ظرف جلوگیری گردد.
مدل های دبه 6 لیتری نیز گوناگون می باشد و با قطر های دهانه متفاوت تولید می گردد.

دبه 6 لیتری پلاستیکی

فروش عمده انواع دبه 6 لیتری

یکی از انواع دبه های پلاستیکی که اندازه مناسب متوسطی دارد دبه 6 لیتری می باشد که موارد استفاده فراوانی نیز دارد.
این دبه ها علاوه بر استفاده در صنعت در منازل نیز کاربرد بسیاری دارند و انواع مشاغل خانگی نیز از این دبه استفاده می نمایند.
مرکز تولید ظروف پلاستیکی انواع دبه 6 لیتری تهیه شده از بهترین مواد اولیه و پلی اتیلن سنگین را تولید و آن را به صورت عمده و با قیمت بسیار مناسب به فروش می رساند.
یکی از مدل های دبه های 6 لیتری تولید شده شفاف می باشد که از آن برای نگهداری موادی استفاده می شود که لازم است از درون دبه پیدا باشند . این دبه ها از ضخامت کمتری نسبت به دبه های پلاستیکی سفید برخوردارند.

شرکت فروش دبه های پلاستیکی آماده بستن قرارداد با تمامی رستوران ها ، کارخانجات و فروشگاه های بزرگ برای پذیرفتن سفارشات تولید دبه به صورت عمده می باشد و دبه ها را با قیمتی بسیار پایین و به صرفه در اختیار آن ها قرار می دهد.

دبه 6 لیتری پلاستیکی

موارد مصرف دبه 6 لیتری

انواع دبه 6 لیتری پلاستیکی در صنایع مختلف غذایی و شیمیایی و صنعت رنگ مورد استفاده قرار می گیرد.
در صنایع  غذایی برای نگهداری و فروش مواد غذایی و مایعات مانند رب، شیر، ماست، خیار شور و غیره از این دبه ها استفاده می شود.
در صنایع شیمیایی نیز برای حمل گازوئیل، نفت و همچنین رنگ و چسب می توان از این دبه استفاده نمود.
این دبه های پلاستیکی از مواد اولیه نو تولید شده و و وزن خود دبه ها بسیار سبک و در عین حال از استحکام خوبی برخوردار می باشند.
این دبه ها با توجه به مواد اولیه بهداشتی از بهداشت خوبی برخوردار بوده و برای نگهداری مواد خوراکی مناسب می باشند.
همچنین انواع مواد شیمیایی نیز داخل این دبه ها به خوبی باقی می ماند و دبه ها در اثر تماس با آن ها واکنش نشان نداده و فرسوده نمی گردند.

دبه 6 لیتری

 

قیمت دبه 6 لیتری پلاستیکی

دبه های پلاستیکی تولید شده در کارخانجات ایرانی با وجود کاربرد های فراوانی که دارند به دلیل این که از مواد اولیه ارزان تولید شده اند دارای قیمت های پایینی می باشند.
قیمت دبه های پلاستیکی با توجه به حجم و ابعاد  آن ها ومیزان هزینه تولید تعیین می شود.
مشتریان محترم اگر قصد خرید انواع دبه را به صورت جزئی یا عمده دارند با مراجعه به سایت فروش ظروف پلاستیکی می توانند انواع دبه های 4 لیتری، 20 لیتری، 10 لیتری و 8 لیتری و دبه 6 لیتری پلاستیکی را در مدل های مختلف دسته فلزی یا پلاستیکی مشاهده و انتخاب نمایند و تعداد مورد نظر درخواستی را ثبت کنند تا در اسراع وقت دبه مورد نظر به آدرس پستی آن ها ارسال گردد.
قیمت هر کدام از دبه ها همراه با تصویر و مشخصات ابعاد ارتفاع و دهانه دبه ها در سایت آورده شده است و رنگ اغلب دبه های عرضه شده سفید می باشد.

دبه 6 لیتری