خرید انواع دمپایی ورزشی زنانه و مردانه از معروف ترین برند ها با طراحی ویژه راحت و بسیار سبک تنوع فوق العاده روز به روز در عرصه تجاری افزایش یافته و هر برند سعی داشته بهترین و برجسته ترین دمپایی ورزشی را تولید و به دنیا ورزش ارائه دهد.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

وبژگی های دمپایی ورزشی چیست؟

در برخی از کلاس های ورزشی مانند یوگا یا ایروبیک پوشیدن کفش لازم نیست.
اما برای جلوگیری از انتقال آلودگی و عوامل عفونی به پاها بهتر است از دمپایی ورزشی مخصوص استفاده شود و در این اماکن عمومی پا برهنه نباشد.
دمپایی های ورزشی در برند های مختلف ورزشی مانند نایک، آدیداس و اسکچر تولید می شود.
زیرا این دمپایی با استفاده از فن آوری های خاصی تولید شده که بسیار سبک می باشد و فشار هایی که به آن وارد می شود به صورت یکنواخت تقسیم می گردد.
این دمپایی ها در سایز های مختلف اما  کاملا قالب پا ساخته شده که همراه با پا خم و راست و حرکت کرده و به راحتی از پا خارج نمی گردد.
کف این دمپایی ها نیز دارای آج های استاندارد می باشد.
دمپایی های ورزشی به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که بیشترین تهویه را برای پا فراهم آورده و از تعریق آن جلوگیری شود.

دمپایی ورزشی

انواع دمپایی ورزشی مردانه و زنانه

ورزش کردن بدون دمپایی یا کفش استاندارد امکان پذیر نیست و باعث آسیب دیدن پا ها  می گردد، بدین منظور انواع دمپایی ورزشی مردانه و زنانه تولید و عرضه شده است.
تولید دمپایی های ورزشی که دارای ظاهری اسپرت و شیک می باشند با استفاده از بهترین مواد اولیه صورت گرفته و با استفاده از فن آوری های جدید تمامی استاندارد ها و شرایط لازم برای پیاده روی و ورزش کردن آسوده در آن رعایت شده است.
این کفش ها در رنگ های سیاه، سفید و انواع رنگ  های جذاب دیگر تولید شده و با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسد.
فروش دمپایی ورزشی از طریق اینترنت هم امکان پذیر می باشد.
و با انتخاب طرح و مدل دلخواه و درج سایز و آدرس خود در سایت می توانید آن را سفارش داده و در حداقل زمان ممکن آن را درب منزل تحویل بگیرید.
وجه مورد نظر را هم از طریق کارت به کارت و هم از طریق آنلاین می توان پرداخت نمود.

دمپایی ورزشی مردانه و زنانه

یک دمپایی مناسب پیاده روی اربعین چگونه است؟

پا عضو مهمی از بدن می باشد و از آن جایی که عضو اصلی که در هنگام راه رفتن درگیر می باشد پا است و سالم بودن آن سبب پیاده روی راحت می شود برای پوشاندن آن نیز باید دقت کافی به عمل آورد و از پا افزار های مناسب استفاده نمود تا موجب آسیب رسیدن به پا نشود.
یکی از مسیر هایی که در آن باید حتما از کفش یا دمپایی مناسب استفاده کرد پیاده روی اربعین می باشد چرا که مسیری طولانی و خسته کننده می باشد. دمپایی مناسب پیاده روی اربعین باید بسیار راحت و سبک باشد و کفی آن بسیار تخت یا پاشنه بلند نباشد بلکه پاشنه آن دارای ارتفاع مناسبی باشد و از جنس نرم و منعطف باشد.
مسئله دیگر برای انتخاب دمپایی در این مسیر دوام آن می باشد و باید از جنس با کیفیت باشد تا در طی این مسیر طولانی پاره و فرسوده نگردد.
برای پیاده روی اربعین می توان از دمپایی ورزشی یا دمپایی طبی مناسب استفاده نمود.

دمپایی مناسب پیاده روی

دمپایی زنانه طبی مناسب ورزش میباشد؟

دمپایی زنانه در انواع مختلف مجلسی، طبی، حمام و روفرشی تولید می شود، از بین دمپایی های مختلف تولید شده برای بانوان دمپایی طبی مخصوص کسانی می باشد که از کمر درد و پا درد رنج می برند و با پوشیدن این دمپایی که استاندارد های خاصی در تولید آن رعایت شده است درد آن ها بهبود می یابد.
دمپایی زنانه طبی به گونه ای تولید شده است که کفی آن حالت فنری و منعطف داشته و با ایستادن در مدت طولانی پاشنه پا درد نمی گیرد، همچنین سطح داخلی دمپایی دارای بر آمدگی و تورفتگی هایی متناسب با قوس کف می باشد.
این دمپایی ها به حدی استاندارد ، سبک و راحت می باشند که از آن ها در هنگام ورزش های سبک که نیازی به کفش ندارند نیز می توان استفاده نمود.
برخی از دمپایی های طبی زنانه که با بند در پشت پا محکم شده و به خوبی در تمامی ورزش ها می توان استفاده نمود.

دمپایی زنانه طبی مناسب ورزش

مشخصات دمپایی آدیداس و ورساچه

ورساچه نام یکی از شرکت های پوشاک و مد ایتالیایی می باشد که برند آن یکی از معروف ترین خانه های مد در جهان می باشد و از طرح برند آن در طراحی انواع جواهرات، پوشاک، کیف، کفش و دمپایی استفاده می شود.
دمپایی ورساچه نیز در انواع مدل های مردانه و زنانه تولید می شود و رنگ بندی آن نیز متنوع می باشد.
این مدل دمپایی مطابق با سلیقه اکثر جوانان و نوجوانان می باشد و با استقبال خوبی از سمت آن ها مواجه شده است.
دمپایی  آدیداس نیز که یکی از برند های پرمصرف و معروف می باشد و از آن در باشگاه های ورزشی یا در منزل می توان استفاده نمود.
این دمپایی دارای طرحی زیبا و اسپرت بوده و از مواد اولیه با کیفیت تولید شده در نتیجه از دوام و ماندگاری خوبی برخوردار می باشد.
همچنین به دلیل نرم و منعطف بودن داخل پا بسیار راحت بوده و پا داخل آن آزاد بوده و اذیت نمی گردد.

دمپایی آدیداس و ورساچه