فروش دمپایی گلدار پلاستیکی با طرح های جدید و منحصر بفرد در سایز های مختلف دوام زیاد با قیمت مناسب و به صرفه طرفداران خاصی رو به خود اختصاص داده و متناسب با هر مکان دمپایی مخصوصی و با کیفیتی عرضه می شود.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

مدلهای دمپایی روفرشی گلدار

یکی از انواع دمپایی های مختلف که از جنس های مختلف پلاستیکی، چرمی، حوله ای و اسفنجی تولید می شود دمپایی روفرشی می باشد.
همان طورکه از نام این دمپایی پیداست برای راه رفتن بر روی فرش یا سرامیک منزل از آن استفاده می شود و می توان آن را در مهمانی ها یا دور همی ها نیز پوشید.
دمپایی روفرشی در مدل های بسیار گلدار، لژ دار، تخت صاف، لا انگشتی و عروسکی تولید می شود.
یکی از مدل های زیبای دمپایی، دمپایی روفرشی گلدار می باشد که گل های به کار رفته بر روی دمپایی به صورت چاپی یا از جنس خود دمپایی می باشد، یا اینکه از گل های پارچه ای، پلاستیکی و نمدی برای تزیین رویه و اطراف دمپایی استفاده می شود.
این نوع دمپایی گلدار مطابق با سلیقه بسیاری از خانم ها و دختر خانم های جوان می باشد، ضمن این که خانم های سالمند نیز می توانند از این دمپایی استفاده کنند و برای آن ها زننده نیست.

دمپایی روفرشی گلدار

جنس و کیفیت دمپایی لژدار مجلسی

همان طور که می دانید دمپایی کاربرد های فراونی دارد و در هر مکانی از دمپایی مخصوص استفاده می شود، در میهمانی ها، مراسمات و مجالس نیز از دمپایی های مخصوصی با نام دمپایی مجلسی استفاده می شود.
دمپایی مجلسی در طرح ها و مدل های مختلفی تولید می شود که معمولا خانم ها رنگ دمپایی مجلسی را با لباس خود ست می کنند و برخی نیز ممکن است دوست داشته باشند از رنگ های دمپایی متضاد با لباس خود استفاده نمایند.
دمپایی لژ دار مجلسی یکی از پرطرفدارترین دمپایی های مجلسی بین خانم ها می باشد که استایل زیبایی به پا و اندام می بخشد.
ارتفاع پاشنه و لژ دمپایی های تولید شده نیز متفاوت می باشد.
این دمپایی های لژدار برای خانم های قد کوتاه بسیار کاربردی می باشد و می تواند قد آن ها را بلند تر و زیباتر نشان دهد.
خانم ها و دختر خانم ها معمولا از دمپایی لژ دار مجلسی هنگامی که لباس کت و دامن و بلوز و دامن بر تن دارند استفاده می نمایند و دمپایی های کف صاف را با تیپ اسپرت و شلوار استفاده می کنند.

دمپایی لژدار مجلسی

کاربردهای دمپایی لژدار مردانه

انواع دمپایی های مردانه که در تولیدی دمپایی ها ساخته می شود نیز متفاوت می باشد و انواع صندل، دمپایی ساده، دمپایی طبی، دمپایی لژدار و دمپایی لا انگشتی را در بر می گیرد.
دمپایی لژ دار مردانه یکی از مدل های دمپایی خاص می باشد که لژ آن به صورت یکسره کل کفی دمپایی را در بر می گیرد و برای آن که در پا راحت باشد و به پا فشار نیاید این لژ باید حالت ارتجاعی داشته و سبک باشد.
ارتفاع و ضخامت لژ دمپایی در مدل های مختلف متفاوت می باشد.
از این دمپایی های لژ دار به صورت روفرشی می توان استفاده کرد و قدم زدن بر روی فرش و سرامیک را آسان تر ساخته و از آسیب رسیدن به پا جلوگیری می کند.
این دمپایی های لژ دار مردانه ممکن است جلو باز یا جلو بسته باشد و رویه آن ها نیز در مدل های مختلف ساده، بندی و ضربدری تولید شده که بتواند رضایت تمامی سلایق را برآورده سازد.

دمپایی لژدار مردانه

دمپایی لژدار جدید برای حمام و توالت

یکی از مکان هایی که استفاده از دمپایی در آن الزامی و واجب می باشد حمام و توالت می باشد چرا که سطح کف این مکان ها با آب سر و کار داشته و همیشه خیس می باشد و برای آن که پا تمیز بماند و یا نجس نشود، باید از دمپایی استفاده نمود.
دمپایی های برای حمام و سرویس بهداشتی تهیه می شود در انواع مختلفی می باشد.
یکی از انواع رایج این دمپایی ها مدل سوراخ دار می باشد که آب در آن جمع نشده و به راحتی می توان پا را داخل آن شستشو و آب کشی کرد.
دمپایی لژ دار جدید یکی از دیگر انواع دمپایی مناسب برای سرویس بهداشتی می باشد که کسانی که دوست ندارند به هیچ وجه پای آن ها خیس شود و با آب تماس پیدا کند از این نوع دمپایی ها خریداری و تهیه می نمایند.
جنس لژ این دمپایی ها از مواد بسیار نرم و منعطف تشکیل شده است که هنگام نشستن و برخاستن به پا ها و ستون فقرات کمر فشار نیاید و باعث درد در این نواحی نشود.

دمپایی لژدار جدید برای حمام و توالت

دمپایی لژدار پلاستیکی برای استفاده طولانی مدت مناسب است؟

دمپایی لژ دار پلاستیکی یکی از انواع دمپایی های جدید و زیبا می باشد که در مدل های مختلف زنانه، مردانه و بچگانه تولید می شود.
بر خلاف تصور عمومی که همه از لژ دمپایی دارند که ممکن است شیب ناملایمی به داخل دمپایی و پا بدهد و باعث آزار و اذیت پا ها بشود دمپایی های لژداری که امروزه تولید می شود بسیار استاندارد و راحت می باشند.
این دمپایی ها دارای لژ هایی با ارتفاع مناسب می باشند و طوری طراحی شده اند که پا در داخل آن شیب ملایمی داشته باشد و فشاری که از ناحیه زمین بر پا وارد می شود را خنثی نماید.
جنس کفی و لژ دمپایی های تولیدی از پلاستیک نرمی می باشد که حالت فنری و ارتجاعی داشته و برای استفاده طولانی مدت از دمپایی نیز مناسب است و اصلا پاها احساس فشار یا خستگی نمی نمایند.

 

چند مدل دمپایی لژدار بچه گانه

یکی از رده های سنی که بیشتر از همه از دمپایی استفاده می نمایند کودکان می باشند.
بچه ها چون مدام در حال جست وخیز و بازی می باشند و دوست دارند در پارک یا فضای باز قدم زده و بازی کنند، استفاده از کفش در این مواقع باعث اذیت و ناراحتی آن ها می شود و بهتر است از دمپایی مناسب استفاده نمایند.
یکی از انواع مناسب دمپایی لژدار بچگانه می باشد که خود در مدل ها و طرح های گوناگونی تولید می شود.
یک دمپایی پلاستیکی سبک و راحت که لژ آن نیز نه زیاد بلند و نه زیاد کوتاه باشد برای پای بچه ها بسیار مفید است ضمن اینکه این دمپایی های پلاستیکی در صورت شستن و خیس شدن نیز آب را به خود جذب نمی کنند.
برای انتخاب دمپایی برای بچه ها انتخاب سایز مناسب بسیار مهم می باشد و اندازه دمپایی نباید به گونه ای بزرگ باشد که در هنگام راه رفتن یا بازی از پای بچه ها دربیاید یا به قدری تنگ باشد که به پا فشار بیاورد بلکه باید کاملا قالب و سایز پا باشد.

دمپایی لژدار پلاستیکی

دمپایی طبی لژدار چگونه است؟

دمپایی طبی به دمپایی گفته می شود که طبق آناتومی پا و استاندارد های بدن تولید شده و باعث می شوند کمترین فشاری از زمین به سمت پا و کمر وارد نشود و برای افرادی که کف پای صاف دارند، از درد پا و کمر رنج می برند و یا افرادی که خارپاشنه دارند بسیار مناسب می باشد.
البته افراد سالم نیز بهتر است برای پیشگیری از بیماری ها از این دمپایی ها استفاده نمایند.
معمولا تمامی دمپایی های طبی تولید شده برای آن که فشار وارد شده از زمین به کف پا را بکاهند مقداری لژ دارند، در دمپایی طبی لژدار مقدار ارتفاع این لژ و پاشنه بیشتر می باشد.
این دمپایی های طبی در انواع صندل ، جلو بسته و جلو باز تولید می شوند و از بهترین مواد اولیه وچرم طبیعی ساخته می شوند.
کیفیت بالای دمپایی های طبی لژدار باعث شده است در بین مردم محبوبیت زیادی پیدا نمایند و اکثر فروشگاه ها و مراکز فروش کالای پزشکی سراسر کشور این نوع دمپایی را عرضه می نمایند.

دمپایی طبی لژدار

دمپایی روفرشی لژدار راحتی زنانه و مردانه

دمپایی روفرشی لژدار در مدل ها و جنس های مختلفی تولید می شود که انواع مردانه و زنانه آن با رنگ های متنوع و سایز بندی مختلف عرضه می گردد.
ارتفاع و ضخامت لژ در این این نوع دمپایی ها متفاوت و از یک تا 7 سانتیمتر می باشد که افراد با توجه به نوع کاربرد و سلیقه خود آن را برگزیده و خریداری می نمایند.
حالت ارتجاعی و نرم بودن کفی دمپایی های روفرشی لژدار باعث شده است که طرفداران بسیاری پیدا کند و اکثر خانم ها و آقایان به منظور راحتی بیشتر به دنبال خرید این نوع دمپایی باشند.
رویه دمپایی های لژدار در انواع مختلف متفاوت می باشد و ممکن است جلو بسته یا جلو باز باشد، یا از نوار های بندی تشکیل شده باشد ودر مدل های زنانه و دخترانه  برای زیبایی روی آن با نگین، اکلیل، گل، پاپیون و یا دکمه های رنگی تزیین شده باشد.

دمپایی روفرشی لژدار

خرید اینترنتی دمپایی لژدار بصورت عمده

برای خرید انواع دمپایی در مدل های مختلف زنانه ، مردانه و بچگانه می توانید به بازار عرضه دمپایی و فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید.
اما اگر به دنبال خرید غیر حضوری و بدون دردسر هستید می توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین به خرید اینترنتی دمپایی لژ دار و دیگر انواع دمپایی بپردازید.
فروش اینترنتی دمپایی لژدار به صورت عمده نیز انجام می گیرد و به هر تعدادی که مایل هستید می توانید سفارش دهید و محدودیتی در تعداد موجودی وجود ندارد. ضمن اینکه در خرید عمده از تخفیفات خوبی بهره مند خواهید شد و قیمت آن زیر قیمت بازار می باشد.
برای ثبت سفارش دمپایی مورد نظر خود را انتخاب کرده و سایز و رنگ مورد نظر را تیک زده و به سبد خرید خود اضافه نمایید و برای خرید عمده انواع رنگ بندی و سایز بندی کامل برای شما ارسال می گردد.

دمپایی لژدار

در هنگام خرید دمپایی لژدار چه نکاتی مهم است

اگر به دنبال خرید دمپایی لژدار می باشید برای انتخاب آن باید به نکات مهمی توجه نمایید.
اولین نکته ای در انتخاب هر نوع دمپایی یا کفشی مهم است سایز دمپایی می باشد که کاملا اندازه پا باشد و در صورت تنگ یا گشاد بودن برای پا ها مشکلات زیادی را به وجود می آورد.
نکته مهم دیگر توجه به دوام و مقاومت دمپایی می باشد که جنس دمپایی باید نرم و منعطف باشد و در صورت خشک یا سفت بودن زود پاره شده و از بین می رود.
نکته دیگری که برای خرید دمپایی لژدار باید رعایت شود ضخامت مناسب لژ می باشد که به گونه ای باشد که پا ها در آن راحت باشد و در پیاده روی طولانی نیز بتوان از آن استفاده نمود.
جنس لژ دمپایی نیز اصلا نباید خشک و سفت باشد و باید به گونه ای باشد که زیر پا احساس نرم و خوشایندی داشته باشد.
در صورت رعایت تمامی نکات بالا دمپایی لژ دار نه تنها آسیبی به پا وارد نمی کند بلکه با داشتن خاصیت الاستیکی ضربه های وارد شده به پا را جذب می نماید.

خرید دمپایی لژدار

قیمت فروش دمپایی لژدار پلاستیکی

همان طور که گفته شده دمپایی های لژدار در انواع مختلف طبی، روفرشی و مجلسی تولید و عرضه می گردند و مدل های عرضه شده برای خانم ها، آقایان و کودکان نیز متفاوت می باشد.
قیمت فروش دمپایی لژدار پلاستیکی در انواع و مدل های مختلف متفاوت می باشد، ضمن آن که قیمت فروش مراکز عرضه به تعداد خرید و جزئی یا عمده بودن آن نیز بستگی دارد و خرید عمده ارزان تر و به صرفه تر می باشد.
اگر قصد تهیه دمپایی های ارزان و با قیمت مناسب را دارید بهتر است به سایت فروش اینترنتی مراجعه نموده تا انواع دمپایی را بدون واسطه و مستقیم خریداری نمایید.
در فروشگاه آنلاین عکس تمامی دمپایی های موجود به همراه رنگ های موجود و سایز آن ها درج شده است و مشتریان با مراجعه به آن بدون آن که وقت خود را در گشتن در بازار های مختلف سپری نمایند می توانند مدل های زیاد و متنوع را مشاهده و انتخاب نمایند.

دمپایی لژدار پلاستیکی