خرید عمده سطل پلاستیکی رنگ 10 کیلویی به صورت تک لبه، دو لبه، 4 خط، 3 خط و طرق دیگر که قالب آن در بازار وجود دارد امکان پذیر است. خیلی از مشتریان می پرسند از نظر قیمتی آیا این محصولات با یکدیگر متفاوت هستند یا کارایی شان یکی می باشد؟

سطل 10 لیتری

قیمت سطل های 10 کیلویی مان به جز تک لبه که به صورت ساده ترین قالب ممکن تولید می گردد و درب آن حالت پلمپ نداشته و امکان دارد به راحتی از سطل پس از برخورد به زمین جدا شود، مابقی سطل ها از یک مدل کیفیت برخوردار می باشند.

سطل 10 کیلویی خوب برای رنگ چند مدل است که تصویرش را در این صفحه قرار می دهیم.

در بین تولیدات مان مشتریان اکثرا مایلند که این مدل سطل ها را با خود ببرند و مدل های دیگر را خریداری نمی نمایند.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]امروزه سطل رنگ عمدتا 10 کیلویی برده می شود.[/box]

قیمت رنگ پس از تغییرات نرخ ارز آنقدر بالا رفته است که مشتریان ترجیح می دهند از سطل های کوچکتر خریداری کنند تا با هزینه های کمتری برای خرید و گذران روز مره خود مواجه شوند.

خرید عمده سطل پلاستیکی

قطعا شرکت هایی که خرید عمده سطل را دارا هستند با مشتریان خرده تفاوت عمده ای در قیمت خرید به آن ها تعلق خواهد گرفت.

یکی از مزیت های صادرات سطل، فروش آن ها به کشور های عربی و ترک زبان شمال کشور می باشد که شاید یک مشتری صادراتی به راحتی سود یک سال فروش داخلی را به ما بدهد.

سطل 20 لیتری

تست سطل پلاستیکی رنگ

رنگ به صورت یک مایع غلیط درون سطل قرار می گیرد و به همین دلیل ما سطل ها را برای اینکه مشتریان کاملا به کیفیت آن ها پی ببرند از ارتفاعات مختلف به پایین پرتاب می نماییم و پس از اینکه تست تایید شد، آن ها را به مشتریان پیشنهاد می کنیم.

خیلی مهم است که سطل پلاستیکی پس از افتادن بر روی زمین، در آن از سطل جدا نشود و البته داشتن درب کوچک قیفی خیلی از مشکلات را حل نموده و دیگر نیازی نیست که درب همیشه باز و بسته شود.