سطل زباله شهری به مخزن آشغال درب دار یا بدون آن گویند که به صورت پلاستیک فشرده چرخدار برای راحتی در حمل و نقل توسط ماموران شهرداری توسط شرکتهای تولیدی در این زمینه، با ابعاد حداکثر 1100 لیتری و کوچکتر ساخته می شوند.

سطل زباله شهری

هر چه سطل پلاستیکی بزرگ تر باشد، دستگاه های بزرگتری هم باید برای ساخت آن به کار رود.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]توسط داشته باشید که یک دستگاه تزریق پلاستیک که بخواهد یک سطل زباله شهری پلاستیکی را بخواهد تولید کند و حجم سطل در حدود 600 لیتری باشد، چیزی در حدود 5 متر ارتفاع، 12 متر طول و 5 متر عرض دستگاه خواهد بود.[/box]

این دستگاه ها در ابعاد بسیار بزرگ ساخته می شوند و کمتر شرکت ایرانی هست توانایی استفاده از این دستگاه ها بتواند خریداری کند و استفاده نماید.

چرا که این هر کدام از این دستگاه ها امروزه چیزی نزدیک به 1 میلیارد و 500 میلیون حداقل قیمت تمام شده دارند.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]بنابراین می توانید در نظر داشته باشید که چه هزینه های سنگینی را یک شرکت تولیدی سطل زباله شهری در آغاز کار پرداخت خواهد نمود تا بتواند از فروش محصولات و قالب هایی که روی دستگاه می بندد، سود خود را از این طریق بدست آورد.[/box]

زمان تولید یک سطل زباله شهری

زمان تولید یک سطل زباله شهری چیزی در حدود دو دقیقه خواهد بود که به نوبه خود زمان بسیار زیادی تلقی خواهد گرفت.

سطل زباله شهری نه تنها برای محیط های خارجی، بلکه برای محیط داخلی و محوطه های مختلف نیز بسیار مناسب هستند.

معمولا داخل مجتمع هایی که دارای دیوار کشی و حصار می باشند، برای ارزان تمام شدن هزینه سطل زباله، از انواع مدل پلاستیکی استفاده می نمایند.

سطل زباله شهرداری

طرح فلزی به دلیل گالوانیزه بودن و هزینه حداقل 5 برابری یک سطل پلاستیکی، از سوی شهرداری ها با کراهت خریداری و استفاده می شود.

استفاده از مواد نسوز داخل سطل پلاستیکی یک امر واجب است تا به راحتی سطل به دلایل مختلف آتش نگیرد.