فروش سطل پلاستیکی شفاف 1000 میلی لیتری یا همان 1 کیلویی با درب پلمپ نشکن، برای انواع محصولاتی مانند ماست، پنیر و مایعات مختلف به قیمت مناسب در کارتن های 150 عددی عرضه می گردد.

 سطل شفاف ماست

حداقل فروش فروشگاه های ما یک کارتن بوده و اگر می خواهید بالای یک خاور جنس خرید کنید، می توانید مستقیم از درب کارخانه اقدام به بارگیری نمایید.

سطل شفاف به دلیل اینکه می تواند قابلیت چاپ iml را نیز داشته باشد، از سوی مشتریانی که می خواهند برند و لوگو شان بر روی سطل درج شود، به راحتی با پرداخت مبلغ برچسب 10 هزار عددی آن می تواند این امر صورت گیرد.

دستگاه چاپ آی ام ال نیاز به یک برچسب دارد که این برچسب باید از کشور آلمان وارد شود.

به همین دلیل برای سطل های 20 لیتری کمتر از 1000 عدد نمی صرفد و هر چه سطل کوچکتر می شود، مقدار آن تغییر خواهد نمود.

سطل شفاف

سطل پلاستیکی 1 لیتری

سطل پلاستیکی 1 لیتری بسیار مورد مصرف محصولات مختلف مانند پت و یا سایر محصولات دیگر است.

امروزه کیفیت تولیدی سطل بسیار مهم است، برای اینکه بتوان سطل پلاستیکی را تولید نمود، می تواند به دو صورت فشرده و یا ساده این کار را انجام داد که در مورد سطل فشرده دو برابر مواد اولیه پرس شده و سپس به دستگاه تزریق می گردد.

دستگاه تزریق می تواند در طی یک دقیقه 20 سطل یک کیلویی تولید نماید.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]این را مشتریان ما می دانند که برای سطل هایی که ما خودمان همیشه در خط تولید داریم، هر چند تعداد خریداری شود مانعی نیست، اما برای سطل هایی که بخواهند تولید کنیم نیاز است که حداقل یک سفارشی باشد که بیارزد یک روز قالب دستگاه عوض شود.[/box]