سطل های پلاستیکی در اندازه های مختلف با شکل های متنوع طراحی و تولید میشود که در خدمات و شغل های متفاوت استفاده میشود در رنگ فروشی ها از سطل های کوچک تا سطل 20 لیتری رنگ استفاده می شود.

قیمت سطل 20 لیتری رنگ

قیمت  سطل 20 لیتری رنگ با توجه به استفاده ای که از ان میشود و جنس انها متفاوت است. هرچی سایز آنها بزرگتر و ضخیم تر باشد و برجسته کاری روی ان کارشده باشد قیمت ان بالاتر میرود البته به در و جنس دسته سطل هم بستگی دارد

اما میتوانید انها را به تعداد عنده از در کارخانه های تولید سطل پلاستیکی  به قیمت ارزان تری تهیه کنید.

اغلب کارخانه های تولید رنگ یا گارگاهایی که این سطل ها مورد نیاز کارشان است با کارخانه سطل سازی قرارداد میبندند و مستقیم کارخانه برایشان میفرستد و آنها قیمت سطل را با محصولی که درون آن میریزند باهم حساب میکنند.

گاهی اسم کارخانه رنگ روی این سطل ها هک شده است و به صورت برجسته نمایان است برای این کار باید از قبل سفارش داده شود تاموقع ساخت سطل این برجستگی راهم در نظر بگیرند.

 

تولید انواع سطل رنگ

معمولا سطل ها در خدمات و ساخت و ساز نقش موثری دارند.

در کارخانه های تولید رنگ اغلب رنگ ها را در سطل های با اندازه متفاوت می ریزند.که گاهی رنگ درون سطل با رنگ خود سطل برابری می کند و مشخص کننده رنگی که می خواهیم بخریم است.

اغلب این سطل های گرد بوده و روی انها طراحی های برجسته انجام می دهند،و همه دسته دار هستند. جنس این سطل ها از پلاستیک اما ضخیم و محکم می باشد. و درب های پلمپ دارند محصول درون سطل نباید هوا بکشید

علاوه بر رنگ از سطل های 20 لیتری برای مصراف محتوایات خودرو و در مکانیکی ها و تعمیرگاه ها استفاده می کنند.

تولید انواع سطل رنگ