تولیدی سطل بنایی پلاستیکی با کیفیت خوب به دو طریق دسته دار فلزی و پلاستیک، امکان پذیر است. کیفیت دسته یکی از موارد مهم به شمار می آید، چرا که باید بتواند بیش از وزنی که به آن فشار خواهد آمد را نگهداری بکند. تولید کننده در ساخت این محصول باید دقت کند که با حداقل قیمت فروش و بالاترین کیفیت برای خرید در بیاید.

شاید باور این نکته برای تان سخت باشد که دسته پلاستیکی ها از دسته فلزی بهتر است و حتی می توانیم این موضوع را تضمین نماییم که از دسته فلزی بیشتر عمر خواهد کرد.

علت این موضوع در جنس دسته و مواد اولیه پلاستیکی است که در آن به کار می رود.

شرکت تولید کننده سطل می تواند از لیست بلند بالایی از مواد اولیه پلاستیکی استفاده نماید که اوایل آن با نام پلی اتیلن سنگین شروع شده و بعد از 10 مدل مواد اولیه مختلف، تازه مواد اولیه سبک شروع خواهد شد.

در بین پلی اتیلن سنگین اگر دسته سطل را از جنس EX3 بسازیم، در این صورت مشاهده خواهیم نمود که دسته سطل از آنچه که به نظر می آید مقاوم تر خواهد.

سطل بنایی نیازمند این است که از پلاستیک مقاوم و منعطف ساخته شود.

اگر از پلاستیک مقاوم ولی خشک ساخته شود، قطعا با توجه به شرایطی در زمینه استفاده از آن وجود خواهد داشت، بسیار راحت خواهد شکست.

سطل پلاستیکی بناییتولیدی سطل بنایی پلاستیکی به چه نحوه است؟

سطل بنایی را چه کسانی و در چه تعدادی خریداری می کنند؟

عمدتا پیمانکاران ساختمانی به این نکته بسیار توجه دارند که سطل بنایی چه کاربردی دارد و حداقل خرید آن ها از یک کارتن شروع خواهد شد.

سطل بنایی

کارتن های سطل بنایی را ما به صورت 24 عددی و 12 تایی می زنیم که با ارسال یک کارتن به سمت مشتری از طریق باربری های موجود در سطل کشور، حداقل هزینه حمل برای شان رقم بخورد.

البته فروشگاه لوازم ساختمانی نیز خود خریدار عمده سطل بنایی پلاستیکی هستند.