مرکز پخش عمده انواع سطل پلاستیکی برای محصولاتی من جمله پاستیل، ماست، پنیر، فریزری و خوراک پت با ظاهر بیضی شکل، گرد یا چهارگوش با قیمت مناسب در کارتن های چند صد عددی ارائه می گردد.

سطل پلاستیکی بیضی

کار یک مرکز پخش سطل پلاستیکی عمده محصولات کارخانه جات مختلف با قیمت مناسب است. امروزه سطل پلاستیکی بیضی به دلیل داشتن شکل و ظاهر زیبای خود بسیار در نظر بینندگان به چشم می آید و هستند افرادی که برای بخش تولید خود به دنبال سطل های خاص هستند.

مزیت سطل ها با ظاهر خاص داشتن مزیت برای مصرف کننده سطل است که قطعا با ظاهر شدن در بازار با شکل و شمایل متفاوت در دید مشتریان بسیار تاثیر گذار است.

به عنوان مثال تولید کننده اسباب بازی آجری کودکان معمولا از سطل گرد پلاستیکی در ابعاد مختلف استفاده می کردند تا این که شرکت برنا با سطل مربع پلاستیکی وارد بازار شد.

سطل مربع برای خانواده ها جالب تر بود و اینطور به نظر می آمد که حجم بیشتری از آجر های پلاستیکی که تقریبا تمامی بچه ها انواع مختلف آن را در خانه دارا هستند، خریداری می نمودند.

انواع سطل پلاستیکی پنیر

اگر دقت کرده باشید، تمامی سطل پلاستیکی پنیر موجود در بازار در اوزان 1 کیلوگرمی تا 3 کیلویی، تماما به صورت مربع یا مستطیل می باشند.

قالب سطل چهارگوش برای محصول پنیر کاملا جا افتاده است، اما برای اوزان بالاتر یعنی 8 الی 10 کیلویی دیگر اینطور نیست و باید حتما از سطل های گرد یا بیضی در این زمینه استفاده شود.

کارخانه جاتی که مواد اولیه آن ها پنیر است، نیازمند خرید پنیر در سطل های بزرگتر هستند. ارائه سطل بیضی باعث می شود که برای کارخانه جات مختلف که مصرف کننده عمده پنیر به حساب می آیند بسیار جالب آید و در کوتاه مدت شاهده آن هستیم که ظروف کوچک تر بیضی شکل پنیر نیز به بازار خواهد آمد.

سطل پلاستیکی پنیر