پخش عمده سطل پلاستیکی 10 لیتری درب دار و دسته دار تک لبه، دو لب یا 4 خط که از اطمینان بسیار بالایی برای نگهداری مایعات نیز برخوردار هستند با قیمت بسیار مناسب امکان ارائه به بازار را دارا می باشند. چون مشتریان عمده زیادی برای این مدل محصول داریم، همیشه در انبار از آن موجود می باشد.

سطل پلاستیکی 10 لیتری

سطل پلاستیکیی 10 لیتری از 10 کیلویی معمولا بزرگتر در می آید. اکثریت محصولاتی که برای بسته بندی آن ها از سطل استفاده می شود، به جز روغن چگالی بالاتری از آب دارند.

به عنوان مثال از این سطل ها بسیار برای پنیر استفاده می گردد و کارخانه جات سنتی و صنعتی پنیر برای فروش عمده خود از آن ها استفاده می کنند.

امروزه سطل پلاستیکی پنیر اگر مشتریان از می خواهند می دانیم که باید همین سطل 10 کیلویی را به آن ها پیشنهاد دهیم.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]این راز را شما بدانید که تست کردن سطل یکی از اساس کار برای مشتریان ما است و به همین دلیل ما معمولا یک یا دو سطل نمونه برای شان ارسال می کنیم تا پس از تست گیری، اقدام به خرید و سفارش در تیراژ بالا دهند.[/box]

چرا سفارش سطل پلاستیکی 10 لیتری؟

به این سطل ها، سطل پلاستیکی صنعتی می گویند و شاید باورتان نشود که در چه حوزه هایی می توان از این سطل ها بهره برد.

مثلا انواع کود های با قیمت بالا را در سطل ها می ریزند و ریختن و بسته بندی آن ها در کیسه های کاغذی و گونی خودداری می کنند.

[box type=”warning” align=”” class=”” width=””]یک رابطه مستقیم بین قیمت بسته بندی محصول با ارزش آن دارد. هر چه محصول گران تر باشد، قطعا قیمت بسته بندی آن نیز بیشتر خواهد شد.[/box]

در بین سطل پلاستیکی صنعتی موجود در بازار، سطل پلاستیکی 20 لیتری بیشترین سفارش را برای صادرات به خود اختصاص می دهد.

یک مشتری آذربایجانی داشتیم که علاوه بر سطل 10 لیتری، سطل آی ام ال 20 لیتری را در تعداد بسیار بالا سفارش داد و توسط یک 20 فوت به کشور آذربایجان پس از یک هفته که بخش تولید سطل شرکت آن ها را آماده نمود، بارگیری و ارسال گردید.

سطل پلاستیکی 20 کیلویی