یک شرکت تولید سطل پلاستیکی شفاف باید بتواند نیاز تمامی مصرف کنندگان را در این زمینه با قیمت خوب تامین نماید. معمولا حجم درخواستی در این زمینه از 250 سی سی شروع شده و تا 10 لیتری ادامه پیدا می نماید. سطل بزرگ شفاف در بازار بسیار کم یافت می شود و درخواست بالایی برای آن وجود دارد.

سطل شفاف بزرگ

معمولا تولید کنندگان با توجه به اینکه می دانند سطل شفاف از کیفیت خوبی برای مواد غذایی برخوردار است اما مقاومت آن پایین می باشد، اقدام به تولید سطل شفاف بزرگ نمی نمایند.

راه حل اینکه مقاومت سطل شفاف بزرگ را بالا ببریم این است که از پلاستیک فشرده و دو لایه برای آن استفاده نماییم، در این صورت مقاومت آن بسیار بالا می رود و به راحتی می تواند در وزن های بالا نزدیک به 15 کیلوگرم هم سطل دوام بیاورد و هیچ چیزش نشود.

در واقع دقت در تولید سطل می تواند خود سبب آوردن مشتری برای کارخانه شود. چرا که مشتریان یکی از کار های شان تبلیغ برای شرکت است و هر کدام پس از استفاده از محصولات، مشتریانی را با خود به همراه می آورند.

نحوه تولید سطل پلاستیکی شفاف

در مرحله اول تولید باید بدانید که سطل پلاستیکی شفاف نیاز به پلی پروپیلن دارد که خود PP به چندین مدل زیر تقسیم بندی می شود:

  • شفاف
  • مناسب اسید و باز
  • مناسب مواد غذایی
  • انعطاف پذیر

معمولا سطل شفاف ای که ما از آن صحبت می کنیم مناسب مواد غذایی است و ویژگی های عمده آن همان انعطاف پذیری، شفاف بودن آن است.

اگر بخواهیم این سطل را مناسب محصولات صنعتی مانند اسید و باز، رنگ و روغن نماییم، باید از فرم بازشناخته شده آن برای تولید سطل استفاده نماییم.

سطل شفاف پلاستیکی

یک شرکت تولید کننده سطل پلاستیکی شفاف باید با توجه به سفارشات خود حداقل و حداکثر قیمت تمام شده را به مشتریان خود ارائه دهد.