خرید سطل پلاستیکی 20 لیتری مناسب محصولات صنعتی مانند رنگ و روغن با قیمت بالای تیراژ 1000 عددی و به همراه چاپ iml می تواند بسیار خوب برای خریدار تمام شود. توصیه می کنیم حتما انواع مدل مربع، مستطیل، بیضی و گرد را مشاهده نمایید.

سطل 20 لیتری روغن

سطل پلاستیکی روغن منظور روغن موتور است، چرا که روغن خوراکی را باید در سطل 17 کیلویی حلبی پر نمود و وزارت بهداشت در این زمینه ایراداتی را خواهد گرفت.

شرکت های بزرگ تولید کننده روغن موتور در کشور ما زیاد هستند و همچنین امروزه وارد کننده های بسیاری را می توانیم در این زمینه نام ببریم که به بسته بندی روغن در جنوب شهر تهران، حاشیه بزرگراه آزادگان در انبار های بزرگ خود مشغول هستند.

بهتر است بدانید که واردات روغن موتور امروزه به یکی از بازار های سود ده برای وارد کنندگان تبدیل شده است و کیفیت کار بعضی از وارد کنندگان آنقدر خوب است که به تبلیغات تلویزیونی مشغول هستند.

صادرات رنگ و واردات روغن موتور

اما رنگ و کارخانه جات شان کاملا برعکس عمل می کنند و به صادر کننده های خوبی در این زمینه به کشور های عربی و خاورمیانه تبدیل شده اند.

صادرات رنگ مانند فروش داخلی نیست که در قوطی های 1 لیتری تا 5 لیتری صورت گیرد، بلکه تماما نیاز به سطل پلاستیکی 20 لیتری با قابلیت عمدتا چاپ iml دارد.

چاپ آی ام ال امروزه پیشرفته ترین مدل چاپ بر روی سطل پلاستیکی است که کمک می کند به هیچ وجه برند، لوگو و هر تصویری که بر روی سطل قرار بگیرد از روی آن قابل برداشت نباشد.

همین کار سبب می شود که اسم و رسم شرکت ها در بین مردم جا بیافتد و حکم یک تبلیغ دائمی را برای شرکت مصرف کننده سطل پلاستیکی خواهد داشت.

ما به جز سطل 20 لیتری که تولید دائمی مان است، سطل های کوچک تر نیز مانند 5 و 10 لیتری تولید داریم که با قیمت پایین تری نسبت به هزینه تولید شان خدمت تان ارائه می گردند.

سطل روغن 20 لیتری