قیمت عمده سطل پلاستیکی همه کاره درب دار که با نام ساده یا معمولی هم در بازار شناخته می شود، با در سایز های حجمی 5 لیتری، 10، 12، 17، 20، 40 و 60 ارائه می گردد. قطعا هر چه حجم بالاتر رود، نرخ فروش آن نیز افزایش خواهد یافت.

سطل پلاستیکی همه کاره درب دار برای محصولات مختلفی به کار می رود.

حبوبات یکی از مهم ترین بخش های هر منزلی است که بهترین راه حل برای نگه داری آن در سطل درب دار همه کاره می باشد.

مزیت سطل همه کاره، داشتن سادگی و در عین حال مقاومت در برابر هر گونه ضربه و شکستگی می باشد.

زمانی که به خانه پدر بزرگ مادر بزرگ ها می رویم، می بینیم که سطل پلاستیکی همه کاره هایی در انواع مختلف و ابعاد آن برای نگهداری حبوبات، برنج و غلات وجود دارد که هم نگهداری محصولات را راحت تر کرده است و هم سبب شده مدت زمان مدیدی بدون آسیب در سطل نگهداری شان صورت گیرد.

اگر به جای سطل بخواهید این دانه ها را در کیسه پلاستیکی یا گونی نگهداری کنید مشاهده می نمایید که متاسفانه پس از مدتی دچار انواع حشرات می شوند.

حشرات هم زمانی که به محصول می زنند، سخت می توان آن ها را از محصول جدا نمود و در نهایت سبب می گردد که دچار هزینه گزافی در از دست رفتن محصولات شویم.

سطل همه کاره

کارایی دیگر سطل پلاستیکی همه کاره

یکی دیگر از جا هایی که از این سطل ها از آن ها استفاده می شود، به عنوان سطل زباله پلاستیکی درب دار زیر سینک است.

معمولا آشپزخانه ها دارای سطل زباله پدالی می باشند، اما مسئله این است که پس از مدتی قطعا کیسه سطل زباله پدالی پر خواهد شد و یا اینکه زود به زود باید تعویض گردد.

برای راحتی کار می توان کیسه های پر شده را درون این سطل زیر سینک قرار داد و شب هنگام ساعت 9 شب که ماموران شهرداری می آیند کیسه های زباله را از سطل زباله شهری بزرگ خارج نمایند، به بیرون از منزل انتقال داد.

فاجعه آمیز ترین رده بندی مربوط به تولید زباله ایرانی ها می باشد که 3 برابر متوسط جهانی هستیم.