خرید سطل زباله روی در کابینت که با نام آویز کابینتی شناخته می شود، از جنس پلاستیکی به صورت تکی یا دو قلو قابل اراده می باشد. برخی شرکت های مونتاژ کننده در تعداد بالا خرید می کنند و با بستن یراق آلات به آن، آنها را آماده ارائه به بازار می نمایند.

سطل کابینتی زباله

سطل زباله روی کابینتی یا زیر آن، دو محصول کاملا متفاوت از یکدیگر می باشند.

سطل روی کابینتی به دو صورت می تواند در حالت کلی تولید شود:

  • تنها بدنه و قرار دادن نایلون پلاستیک در آن
  • دارای بدن زیبا و شکیل با قابلیت قرار دادن روی درب کابینت

مدل اولی بسیار ارزان تمام می شود اما از زیبایی برخوردار نیست، در کنار آن برای آشپزخانه هایی که دارای ویوی بازی به سمت حال و پذیرایی خانه هستند اصلا مناسب نیست.

شاید بتوان آن را برای آشپزخانه های دانشجویی یا بسته که دیدی از آن به سمت مهمان نان خانه نیست، نام برد.

امروزه سطل پلاستیکی زیر کابینتی نیز از سوی نجاران و یا طراحان دکوراسیون بسیار استقبال شده است. اکثریت خانواده ها هم با دیدن جدید ترین مدل های کابینت آشپزخانه، از این مدل سفارش می دهند.

کارایی سطل زباله آویز کابینتی

این سطل زباله مناسب کابینت هایی است که قابلیت سطل ریلی کابینتی را ندارند و هزینه بالایی باید بابت آن پرداخت شود، بهترین گزینه استفاده از این مدل سطل روی در کابینت است.

این سطل ها با داشتن یک میله در پشت خود به راحتی بر روی درب کابینت قرار می گیرند و همچنین اگر طرح دار نیز باشند، به زیبایی آشپزخانه به شدت می افزایند.

خرید این مدل سطل ها در تعداد بالا برای عمده فروش ها میسر است، چرا که ما به صورت خرده فروشی نداریم و با توجه به اینکه قیمت مان بسیار پایین است، نمی صرفد هر بار یک نیرو بگیریم که برود و سطل ها را برای مشتریان خرده ارسال نماید.