فروش انواع سطل ماست یکبار مصرف پلاستیکی با درب یا بدون آن به همراه دسته پلاستیک برای حمل راحت تر به مشتریان ارائه می گردد. با راه اندازی چاپ IML بر روی آن کیفیت بسیار بالاتری را از همه نظر ارائه خواهد داد که کارخانه جات بزرگ از این روش استفاده می نمایند.

سطل ماست یکبار مصرف

چاپ iml برای سطل ماستی یک ضرورت نیست، اما اگر می خواهید محصول تان در بازار شناخته شود و خود سطل ها معرفی کننده شما باشند، این کار ضروری است.

ضرورت این کار از این جهت می باشد که شاید یک ماست بندی نداند چقدر رنگ و لعاب بسته بندی امروزه در مشتریان اثر می کند و امروزه اگر دقت کنید مردم مواد مضر ولی با بسته بندی شیک را همه جوره به مواد سالم ولی با بسته بندی ساده ترجیح می دهند.

انواع مختلف سطل ماست یکبار مصرف

انواع مختلف سطل ماست یکبار مصرف با توجه به موارد زیر تعیین می گردد:

  • جنس سطل
  • حجم سطل
  • چاپ سطل

سطل ماستی

برخی از افراد هستند که امروزه تنها به قیمت پایین تمام شده محصول خود نگاه می کنند و اصلا توجهی به این موضوع ندارند که بازاریابی برای فروش محصول امری ضروری است و خود محصول با بسته بندی شیک، منحصر به فرد و زیبای خود می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی فروش آن داشته باشد.

جنس سطل ماستی می تواند به صورت های زیر باشد:

  • پلی استایرن
  • پلی پروپیلن

هر دو جنس برای بسته بندی و نگهداری ماست از سوی وزارت بهداشت تایید شده است، اما اینکه کدام یک ارزان تر تمام می شود؟ قطعا پلی استایرن ارزان است و عمده مصرف ماست بندی ها از پلی استایرن می باشد.

نقطعه ضعف پلی استایرن نازکی آن است که هر آن امکان دارد با کوچکترین ضربه سطل در هم فرو بشکند و به همین دلیل باید با مراقیت بسیاری حمل شود.

اما در مقابل پلی پروپیلن دارای ضخامت بالایی است و به دلیل اینکه درب دار و پلمپ می باشد، بسیار برای نگهداری ماست مناسب تر است.