قیمت مرغوب ترین دبه ده کیلویی و دبه 10 لیتری پلاستیکی درب دار با توجه به مواد اولیه با کیفیت استحکام بالا بسیار مناسب بوده و اکثر کارخانه ها و تولید کننده ها برای بسته بندی نگهداری حمل و نقل راحت مواد تولیدی خود این دبه ها را مورد استفاده قرار می دهند.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

مشخصات دبه ده کیلویی

دبه ده کیلویی یکی از انواع دبه های پرمصرف پلاستیکی می باشد که دارای حجمی نرمال می باشد و در اشکال مختلف تولید و عرضه می گردد.
شکل دبه ها به صورت استوانه ای بلند، استوانه ای کوتاه یا کتابی می باشد.
دبه های ده کیلویی با دهانه هایی در قطر های مختلف تولید می گردد و اغلب درب آن ها به صورت پیچی بسته می گردد که راهی برای نفوذ هوا یا گرد و خاک به داخل باقی نمی گذارد.
دسته های دبه های ده  کیلویی فلزی یا پلاستیکی می باشد و به خوبی تحمل وزن دبه و مواد داخل آن را دارا می باشد.
برخی از دبه های پلاستیکی دارای تک دسته از رنگ خود دبه در کنار می باشند که به آن ها درب بغل می گویند.
وزن دبه های خالی ده کیلویی بسیار کم و در حد 200 تا 300 گرم می باشد.
اما از ضخامت و مقاومت خوبی برخوردار بوده و دوام و ماندگاری بالایی دارند.

دبه ده کیلویی

موارد مصرف دبه ده لیتری

دبه ده لیتری که گنجایش ده لیتر از مایعات یا ده کیلو از مواد جامد را دارا می باشد، برای نگهداری و عرضه انواع مواد غذایی، رب، لبنیات، آب، مواد شیمیایی، رنگ و مواد دارویی به کار می رود.
بنابراین دبه های ده لیتری در صنعت مواد غذایی، بهداشتی، دارویی و شیمیایی کاربرد دارد و تقریبا بیشتر کارخانه ها برای بسته بندی مواد تولیدی خود به این دبه های پلاستیکی نیازمند می باشند.
دبه هایی که برای حمل و نقل و نگهداری مایعات استفاده می شوند درب دبه ها دارای واشر برای آب بندی و جلوگیری از بیرون ریختن آن ها می باشد.
انواع این دبه های ده لیتری در مدل های سه خط، دو خط، دسته بغل، کتابی تولید و عرضه می گردد که هر کدام کاربرد خاص خود در صنعت یا در منازل را دارا می باشد.

موارد مصرف دبه ده لیتری

دبه ترشی ده کیلویی درب دار یکبار مصرف

در مشاغل خانگی که مواد غذایی مختلف مثل ترشی، خیار شور، رب، سرکه و آبلیمو تولید می شود نیاز به دبه های پلاستیکی بسیار احساس می شود.
دبه ترشی ده کیلویی یک نوع دبه در اندازه مناسب می باشد که از لحاظ حمل و نقل نیز مشکلی نداشته و زیاد سنگین نیست.
این دبه درب دار بوده و کامل محکم می شود و هوا داخل آن نفوذ نمی کند که باعث فساد و خراب شدن ترشی گردد.
دبه ده کیلویی ترشی علاوه بر انواع پلاستیکی به صورت یک بار مصرف نیز تولید می گردد که کارخانه های تولید ترشی گاهی از آن برای عرضه ترشی استفاده می کنند.
دبه های ترشی یکبار مصرف به صورت شفاف نیز تولید می گردند که ترشی که داخل آن ریخته می شود به خوبی در معرض دید مشتریان قرار بگیرد و محصول چشمگیر و جذاب باشد.

دبه ترشی ده کیلویی

قیمت و مشخصات دبه ربی 5 کیلویی

دبه ربی 5 کیلویی دارای گنجایش 5 کیلو دقیق رب می باشد و از آن برای نگهداری، حمل و نقل و عرضه رب استفاده می نمایند.
این دبه معمولا دارای دهانه گشاد می باشد که برداشتن رب از داخل آن به آسانی صورت بگیرد و درب آن نیز پیچی و محکم می باشد.
رنگ دبه ربی سفید می باشد و جنس آن از مواد اولیه نو و بهداشتی می باشد که برای نگهداری رب که ماده خوراکی می باشد مسئله ای نداشته باشد و دبه نیز  نسبت به رب واکنش نشان نداده و سوراخ نمی گردد.
از این دبه های 5 کیلویی برای موارد دیگر نیز می توان استفاده نمود اما به دلیل اینکه حجم مناسبی از رب را در خود جای داده و بیشتر برای آن استفاده می گردد به دبه ربی معروف شده است.
قیمت دبه ربی ارزان بوده و معمولا زیر ده هزار تومان می باشد و برای خرید آن می توان به فروشگاه های عرضه ظروف پلاستیکی یا فروشگاه آنلاین اینترنتی مراجعه نمود.

دبه ربی 5 کیلویی

قیمت دبه ده کیلویی و ده لیتری

فروش عمده دبه ده کیلویی و یا ده لیتری با بهترین قیمت از طریق سایت اینترنتی صورت گیرد.
در صورت خرید جزئی قیمت دبه تکی محاسبه شده که اندکی بیشتر از قیمت خرید عمده می باشد.
برای سفارش خرید جزئی یا عمده به سایت فروش مراجعه نموده و با انتخاب دبه در سایز و شکل دلخواه آن را به سبد خرید خود اضافه نموده و تعداد مورد نیاز را نیز ثبت نمایید.
در عرض چند روز کاری دبه ها با ارسال پستی به آدرس درج شده در سایت فرستاده می شود . هزینه دبه ها نیز به صورت غیر حضوری و کارت به کارت دریافت می گردد.
فروش حضوری دبه های ده لیتری یا دیگر دبه های پلاستیکی در ابعاد مختلف در فروشگاه ها و نمایندگی های فروش ظروف پلاستیکی سراسر کشور انجام می گیرد.
دبه های عرضه شده از مقاومت و دوام بسیار بالایی برخوردار می باشند و کیفیت آن ها تضمینی می باشد.

قیمت دبه ده کیلویی و ده لیتری