فروش عمده گلدان پلاستیکی گرد چهارگوش رنگی و سیاه دارای زیره در سایز و اندازه مختلف با طراحی متفاوت کیفیت و مقاومت عالی به صورت مستقیم از تولیدی با قیمت ویژه و ارزان در این مجموعه صورت می پذیرد.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

 

تولیدی گلدان پلاستیکی گرد سیاه و رنگی

تولیدی های گلدان پلاستیکی گرد امروزه این گلدان ها را با تنوع رنگ های بسیار و به دو شکل سیاه و رنگی تولید می کنند.
گلدان های پلاستیکی مشکی به دلیل قیمت مناسب و ارزان آن ها و همچنین به دلیل هم خوانی که با انواع دکوراسیون ها دارد و گلدان های رنگی به دلیل تنوع رنگ و زیبایی ظاهری که دارد هر دو خریداران خود را دارند.
امروزه بسیاری از مردم که علاقمند به حوزه ی پرورش گل و گیاه هستند اما به دلیل شرایط زندگی به صورت آپارتمانی از این لذت محروم شده اند ، می توانند با استفاده از سری گلدان های پلاستیکی گرد در رنگ های متنوع و مشکی زیبایی و نشاط را به خانه ی خود بیاورند.
همچنین شایان ذکر است که یکی از ویژگی های مثبت گلدان های پلاستیکی گرد زه کشی مناسب کف این گلدان ها است باعث می شود آب موجود در گلدان به خوبی تخلیه شده و از پوسیدگی ریشه ی گیاه جلوگیری می کند.
همین امر باعث عمر طولانی گیاه های کاشته شده در گلدان های پلاستیکی به شکل گرد است.

تولیدی گلدان پلاستیکی گرد سیاه و رنگی

گلدان پلاستیکی بزرگ در مدل های گرد و چهارگوش

گلدان های پلاستیکی در انواع و طرح های مختلف توسط تولید کنندگان این محصول تولید می شود و به فروش می رسد.
از مدل های مرسوم و موجود در بازار گلدان پلاستیکی بزرگ می توان به 2 مدل کلی گلدان پلاستیکی گرد و چهارگوش اشاره کرد.
گلدان های دایره ای و گلدان های بیضی در دسته ی گلدان های پلاستیکی مدل گرد و گلدان پلاستیکی مربعی شکل و مستطیلی شکل نیز در دسته ی گلدان های پلاستیکی مدل چهارگوش قرار می گیرد.
هر یک از این گلدان های تولید شده را خریداران می توانند با توجه به سلیقه و نیاز خود خریداری کنند اما به صورت کلی گلدان پلاستیکی بزرگ مدل گرد و دایره ای طرفداران بیشتری را نسبت به مدل چهارگوش به خود اختصاص داده است.
به علاوه هر یک از گلدان های نام برده شده در هر مدل در سایز ها و اندازه های متفاوتی از کوچک تا بزرگ در بازار موجود است.
معمولا گلدان های سایز کوچک به گیاه های زینتی و کاکتوس ها اختصاص دارد و در آپارتمان ها و بر روی میزها مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای استفاده از گلدان های پلاستیکی

امروزه استفاده از گلدان های پلاستیکی نسبت به دیگر گلدان ها با جنس های مختلف مثل گلدان های چوبی ، شیشه ای ، سرامیکی ، سفالی و دیگر انواع گلدان به دلیل مزیت های این نوع گلدان نسبت به سایر جنس ها بیشتر شده است.
در ادامه به تعدادی از مزایای استفاده از گلدان های پلاستیکی اشاره خواهیم کرد :

  • داشتن قابلیت شست و شو به دلیل جنس پلاستیکی
  • مقاومت و عدم آسیب دیدگی در برابر آب
  • عدم شکنندگی در برابر ضربه های معمول
  • عمر طولانی
  • زیبایی ظاهر و تنوع بالا به دلیل رنگ بندی و طراحی های متفاوت ظاهری
  • قیمت ارزان و مقرون به صرفه نسبت به سایر گلدان ها
  • و بسیاری از موارد دیگر

که تمامی این ویژگی ها سبب شده است که این محصول جایگزین تمامی نمونه های مشابه گلدان با جنس های متفاوت شود.
لازم به ذکر است که تمامی گلدان های تولید شده توسط این شرکت از پلاستیک درجه یک بوده و تمامی اصول و استاندارد های لازم در تولید گلدان های پلاستیکی رعایت شده است.
همانند تناسب دهانه ی گلدان با ارتفاع و اندازه ی آن ، زه کشی مناسب ، جداره ی ضخیم و بسیاری از استاندارد های دیگر.

مزایای استفاده از گلدان های پلاستیکی

فروش گلدان پلاستیکی گرد با قیمت مناسب

به طور کلی همانطور که می دانید قیمت گلدان های پلاستیکی در مقایسه با دیگر انواع مناسب تر بوده است و به دلیل عمر طولانی که این محصول دارد برای خریداران مقرون به صرفه است.
اما فروش گلدان پلاستیکی گرد توسط این مرکز به دلیل فروش عمده ی آن و همچنین عرضه ی مستقیم محصولات از درب کارخانه با قیمت بسیار پایین تری نسبت به بازار به دست مشتریان و خریداران محترم می رسد.
یکی از بزرگترین مزایای خرید محصول از درب کارخانه حذف واسطه ها و دلالان سودجو است که همین امر تاثیر بسیاری در قیمت تمام شده ی محصول دارد.
اما قیمت پایین به معنی کیفیت پایین محصولات نبوده و تمامی گلدان های پلاستیکی ارائه شده توسط این مرکز از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و به کشور های همسایه ی ایران و کشور های خاورمیانه نیز به صورت عمده صادر می شود.
تبلیغات ما کیفیت و قیمت مناسب محصولاتمان است.