فروش عمده گلدان پلاستیکی کشاورزی در انواع مختلف از مواد اولیه نو و کواد بازیافتی با زهکشی مناسب برای هر گیاه در این مرکز با کمترین قیمت محاسبه و متقاضصان میتوانند محصولی بهتر با کیفیت عالی را خریداری و از مزایای آن بهره مند شوند.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

آشنایی با انواع گلدان پلاستیکی کشاورزی

مراحل مختلف کاشت بذر، نشا کاری، پرورش گل های مختلف آپارتمانی و زینتی نیاز به گلدان های مخصوص دارد که حمل و نقل آن ها آسان باشد.

خاک و کود به اندازه مصرف داشته باشد، تعویض خاک و گلدان به راحتی انجام شود همچنین از لحاظ زهکشی نیز مناسب باشد.

انواع گلدان پلاستیکی که بدین منظور تولید می گردد.

دارای تمامی ویژگی های مورد نظر می باشد و به وسیله آن ها کشاورزان می توانند حتی چندین نوبت گل و گیاه کاشته و به امور باغبانی و کشاورزی خود بپردازند.

انواع گلدان پلاستیکی کشاورزی شامل گلدان های سطلی مشکی یا حتی رنگی می شود.

گلدان های گرد و چهارگوش در این موارد مصرف تفاوتی نداشته و هر دو مناسب می باشند.

تولید کنندگان گلدان های پلاستیکی با ساخت سایز های متنوع مشکلات مربوط به امرکشاورزی را حل نموده و به راحتی انواع گلدان کوچک تا بزرگ در دسترس می باشد.

انواع گلدان پلاستیکی کشاورزی

تولید گلدان های پلاستیکی با زهکشی مناسب

گلدان های پلاستیکی برای آن که مناسب کاشت و پرورش انواع بذر، نهال، گل و گیاه باشند باید استاندارد بوده و از لحاظ اندازه ، ارتفاع و حجم کاملا متناسب با گیاه و ریشه دهی آن باشند . یکی دیگر از ویژگی های گلدان پلاستیکی کشاورزی مناسب بودن زهکشی آن می باشد.

بدین معنا که خروج آب اضافی از داخل گلدان به راحتی صورت گرفته تا سبب پوسیدگی ریشه نشود.

به منظور زهکشی مناسب باید سوارخ هایی که در هنگام تولید گلدان در زیر آن ایجاد می شود به اندازه باشد.

سوراخ ها اگر زیاد بزرگ باشند هم آب به سرعت خالی شده و جذب ریشه نمی گردد و هم اینکه خاک گلدان از زیر آن به بیرون می ریزد.

البته سوراخ های زیاد کوچک نیز مناسب نیست چون هم آب اضافی کامل خارج نشده و باعث خراب شدن ریشه می گردد و هم اینکه زود این سوراخ ها کامل مسدود می گردد.

ما در کارخانه خود سعی نموده ایم انواع گلدان سوراخ دار را با بهترین کیفیت تولید نماییم و مشتریان گرامی با توجه به زهکشی مناسب هر گیاه گلدان مطلوب خود را برگزیده و خریداری نمایند.

تولید گلدان های پلاستیکی با زهکشی مناسب

قیمت گلدان پلاستیکی کشاورزی با مواد بازیافتی

گلدان های پلاستیکی تولیدی بر اساس مواد اولیه سازنده به دو بخش کلی مواد نو و مواد کهنه تقسیم می شوند.

گلدان های مواد نو از مواد اولیه پلی اتیلنی کاملا نو تولید می شوند.

اما گلدان های مواد کهنه از مواد بازیافتی یا مخلوط آن با مواد نو تهیه می شوند.

گلدان های سیاه گلخانه ای غالبا گلدان های ساخته شده از مواد بازیافتی می باشند.

قیمت گلدان پلاستیکی کشاورزی تولید شده با مواد بازیافتی مسلما ارزان تر نسبت به انواع دیگر گلدان می باشد و خرید آن ها به صرفه است.

این گلدان های از لحاظ حجم و کیفیت تفاوتی با مواد نو ندارند فقط زیبایی ظاهری و براقیت آن ها نسبت به گلدان های تزئینی کمتر است.

گلدان های کشاورزی مواد کهنه در اندازه های بزرگ نیز تولید و عرضه می شوند که با هزینه اندکی می توان آن ها را خریداری نمود.

قیمت گلدان پلاستیکی کشاورزی با مواد بازیافتی

فروش عمده گلدان پلاستیکی مناسب امورکشاورزی

امروزه در گلخانه های مختلف، باغ ها، زمین های کشاورزی و فضاهای سبز اکثر گلدان هایی که به چشم می خورد از جنس پلاستیک می باشد که نشان دهنده مطلوب و کاربردی بودن آن نسبت به دیگر گلدان های سفالی و فلزی می باشد.

ما در کارخانه تولید ظروف پلاستیکی خود انواع گلدان های تزئینی برای اداره جات و ساختمان ها و گلدان های مناسب برای اموز کشاورزی در مدل های گرد، مستطیل و مربع را تولید می نماییم که رنگ بندی آن ها نیز متنوع بوده و از طیف گسترده ای برخوردار است.

فروش عمده گلدان پلاستیکی از درب کارخانه به قیمت مناسب صورت می گیرد و گلدان های سفارش داده شده برای نمایندگی ها در سراسر کشور نیز ارسال می گردد.

فروشگاه های بزرگ نیز می توانند محصولات مورد نیاز خود را در تیراژ بالا و با هزینه اندک به راحتی خریداری نمایند.

فروش عمده گلدان پلاستیکی مناسب  امورکشاورزی