پخش عمده سطل پلاستیکی زباله اداری زیر میزی با قیمت ارزان برای انواع اداره جات به صورت مستقیم صورت می گیرد. معمولا هر اداره کوچک دیگر به حداقل 5 عدد نیاز دارد و ادراه جات بزرگ که حداقل یک کارتن 45 عددی را برای رفع نیاز خود خرید می کنند.

سطل زباله اداری

امروزه سطل پلاستیکی زیر میزی اداری ساده که معمولا اکثرا برای زباله های کاغذی استفاده می شود، بسیار شیک و ارزان برای یک اداره تمام می شود.

کارمندان یک مجموعه معمولا در هنگام کار پشت سیستم اداری از زباله های خوراکی نیز بهره می برند که اگر این زباله ها میوه جات باشد، باید حتما در سطل زباله یک نایلون پلاستیک قرار داده شود تا پس از اتمام وقت اداری، آن نایلون را به خارج از اتاق انتقال داد که دراین صورت بوی بد زباله های تر در فردایی که کارمندان به اتاق شان باز می گردند، اتاق را پر نکرده باشد.

انواع سطل زباله زیر میزی اداری

سطل زباله پلاستیکی اداری را می توان بر اساس مدل های مختلف به صورت زیر در حالت کلی تقیسم بندی کرد:

  • سطل فلزی اداری
  • سطل توری اداری
  • سطل پلاستیکی اداری بدون درب
  • سطل پلاستیکی اداری پدالی و درب دار

سطل زباله پلاستیکی اداری

بیشترین فروش ما مربوط به سطل پلاستیکی اداری بدون درب یا گزینه سوم است که با توجه به ظاهر زیبا و قیمت ارزان، خرید های قابل توجهی را به خود اختصاص می دهد.

این محصول به دلیل اینکه فروش زیادی در مجموعه ما دارد، ترجیحا به صورت یک تک یا خاور خرید می شود و در کمتر از یک ماه تمامی محصول به صورت عمده و خرده به فروش می رسد.

قرار داشتن فروشگاه ما در بازار باعث شده است که فروش مان نسبت به دیگر همکاران بیشتر باشد و بتوانیم حتی به خود بنکداران در این زمینه تعداد قابل توجه سطل زباله ادرای به فروش رسانیم.