فروش سطل پلاستیکی ماست شفاف درب دار پلمپ که امروزه از سوی خریداران مختلف از اقصی نقاط کشور من جمله یزد، کرمانشاه و گیلان مورد خرید قرار گرفته است، توانسته به محصولات شان زیبایی چندان بیشتری ببخشد.

سطل شفاف ماست

توصیه می کنیم اگر می خواهید سطل درب دار استفاده کنید، برای اینکه ماست تان نما داشته باشد، از سطل هایی با پهنای بزرگ استفاده نمایید که بتواند سطل بیشتری از ماست را به خریداران نشان دهد.

یک ویژگی که ماست دارد و در محصولات لبنیاتی دیگر دیده نمی شود، ماست زدن و عدم تغییر ظرف آن خواهد بود.

اگر شما ماست را درون ظرف پلاستیکی قرار دهید، دیگر نباید ظرف را تغییر دهید وگرنه اتفاقی که می افتد، ماست درون ظرف دچار مشکلات بسیار زیادی خواهد شد.

[box type=”warning” align=”” class=”” width=””]سطل ماست درب دار به این صورت است که در کنار آن یک کلید پلمپ وجود دارد و به هیچ وجه درب ظرف باز نخواهد شد مگر اینکه کلید پلمپ رو به پایین فشار داده شود و بعد از آن درب سطل باز می شود.[/box]

قیمت این سطل ها با توجه به اینکه در بازار توسط بسیاری از تولید کنندگان تولید می شود، خوشبختانه در حداقل خود می باشد و خریداران به راحتی می توانند با قیمت خوب اقدام به سفارش و خرید کنند.

سطل ماست 3 کیلویی

صادرات سطل پلاستیکی شفاف ماستی

خوشبختانه شاهد این موضوع هستیم که سطل پلاستیکی شفاف صادرات بسیار خوبی دارد و با توجه به اینکه شاید بتوان اعلام نمود مصرف داخلی آنچنان که باید و شاید مناسب نیست، به دلیل ارزش کمتر پلاستیک تولیدی در کشور ما نسبت به کشور های همسایه، بسیار خوب می توان در زمینه صادراتی از این محصولات بهر های بسیاری برد.

مشتریان صادراتی ما سود بسیاری بیشتری نسبت به داخلی ها به ما می دهند، اما اگر بتوان در تلفیق این دو موضوع کار کرد، قطعا در صنعت فروش سطل موفق تر عمل خواهد شد.

سطل شفاف ماست

شرکت های داخلی ما خود پتانسیل خرید بالایی دارند که به دلیل تغییرات روز متاسفانه با مسائلی در این زمینه روبرو می باشند.