انواع گلدان چهارگوش پلاستیکی از مواد درجه یک و مرغوب در مدل های متنوع سایز های بزرگ و گوچک با رنگ های مختلف از طریق همین مرکز با قیمت ارزان به صورت اینترنتی عرضه می شود.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

 

انواع گلدان چهارگوش پلاستیکی سفید

گلدان های پلاستیکی یکی از پر مصرف ترین ظروف در امر کشاورزی و باغبانی می باشند که در اشکال و اندازه هایی متفاوت ساخته و در بازار عرضه می گردند.
یکی از اشکال عرضه شده آن گلدان چهار گوش پلاستیکی است که به سبب ظاهر زیبایی که دارد مورد استقبال قرار گرفته است.
این گلدان به صورت سفید و رنگی تولید می شود.
گلدان های چهارگوش در انواع مختلف ممکن است ساده یا دارای طرح باشند.
به وسیله این گلدان ها می توانید زیبایی و طبیعت را به داخل خانه ها آورده و از هوای پاک ایجاد شده توسط گیاهان استفاده نمایید.
کف گلدان چهارگوش پلاستیکی سوراخ دار است تا آب به راحتی از آن خارج شده و سبب خراب شدن ریشه گیاه نشود بدین منظور ظرف یا بشقابی نیز همراه با گلدان ساخته و عرضه می گردد که در زیر آن قرار می گیرد این ظرف کاملا همرنگ و هم اندازه گلدان می باشد.

انواع گلدان چهارگوش پلاستیکی سفید

گلدان چهارگوش با دوام در ابعاد مختلف

انواع گلدان چهارگوش پلاستیکی از مواد اولیه با کیفیت بالایی تولید می گردند در نتیجه دوام بالایی داشته و در برابر ضربه، گرما و سرما به راحتی دچار ترک و شکستگی نمی شوند.
این گلدان های پلاستیکی طول عمر بالایی داشته و زود پوسیده نمی گردند.
ابعاد مختلف گلدان های تولید شده در شرکت ما شامل گلدان های کوچک با طول و عرض 15 سانتیمتر ، 17 ، 20 و 26 سانتیمتر می شوند که اندازه های مناسبی برای گل های آپارتمانی می باشند.
این گلدان ها در ابعاد بزرگ تر 30 ، 40 ، 45 ، 50 و 60 سانتیمتری نیز تولید می گردد که مشتریان با توجه به نیاز خود می توانند از بین این سایز ها انتخاب و خریداری نمایند.
وزن خالص گلدان ها زیاد نیست و به راحتی می توان آن ها را جابجا نمود.
ارتفاع گلدان ها با توجه به طول و عرض متغیر بوده و در حدی می باشد که مقداری مناسبی از خاک برای ریشه دهی گیاه را در خود جای دهد.

گلدان چهارگوش با دوام در ابعاد مختلف

موارد کاربرد گلدان مستطیلی

انواع گلدان مستطیلی که در سال های اخیر تولید و عرضه می گردند می توانند به صورت تزئینی در منازل و محل کار استفاده شوند و در آن ها انواع گل ها و گیاهان آپارتمانی را کاشت .
گلدان های مستطیلی به سبب فضایی که دارند جهت کاشت بذر و نشاکاری نیز مفید می باشند.
این گلدان ها نیز دارای زیره پلاستیکی جهت تمیز ماندن فضای زیر و اطراف می باشند.
طول و عرض و ارتفاع گلدان های مستطیلی متفاوت است و در سایز های بزرگ نیز تولید می شوند که حتی می توانند جایگزین باغچه های کوچک بوده و در آن گیاهان چند ساله با ریشه های زیاد را کاشت.
این گلدان ها دارای تنوع رنگ بالایی نیز می باشد که با توجه به نوع گیاه یا فضای محیط می توان آن را انتخاب و خریداری کرد.
گلدان های مستطیل سفید تولید شده درتولیدی ما شامل طول های 36 سانتیمتر تا حدود 80 سانتیمتر می باشند.

موارد کاربرد گلدان مستطیلی

مرکز عرضه گلدان پلاستیکی ارزان

ما در کارخانه خود انواع گلدان های پلاستیکی در دسته بندی های گوناگون به شکل های متفاوت را تولید نموده و با قیمتی مناسب به صورت عمده عرضه می نماییم.
عرضه گلدان پلاستیکی ارزان به صورت اینترنتی نیز انجام می شود و فقط کافی است گلدان مورد نظر را در تعداد بالا و به صورت عمده سفارش داده تا در اسرع وقت به آدرس پستی مورد نظر ارسال می گردد.
گلدان های تولیدی از مواد نو و کهنه به صورت رنگی و سیاه تولید می گردند که بر طبق درجه کیفیت قیمت گذاری شده و در سایت فروش اینترنتی ارائه می گردند.
تصاویر انواع گلدان در سایت موجود بوده و در کنار آن مشخصات کامل نظیر وزن، طول، عرض و ارتفاع گلدان و رنگ بندی موجود درج شده است.
برحسب سلیقه می توان از انواع گلدان های چهارگوش، گرد و مستطیلی انتخاب نموده و سفارش داد ، خرید در تیراژ بالا از تخفیف قیمت خوبی برخوردار است.

مرکز عرضه گلدان پلاستیکی ارزان