قیمت سطل پلاستیکی پنیر درب دار در مشهد بسیار پایین آمده است، چرا که چندین کارخانه در حال فعالیت ورشکست شده و تمامی ظروف بسته بندی خود را به حراج گذاشته اند. عمده حجم و سایز آن ها، 10 لیتری و 5 لیتری می باشد که تک لبه یا دو خط است.

سطل پلاستیکی پنیر

طی اخبار گزارش شده از این کارخانجات، چیزی در حدود 100 هزار سطل آماده فروش دارند و شرایط مادی شرکت به صورتی قرار گرفته است که مایلند حتی نصف قیمت نیز عرضه نمایند.

امروزه شنیدن اینکه شرکت های مختلف متاسفانه در حال ورشکستی هستند، آدم را متاسف نمی کند، چرا که در بحث تولید و ضعیف شدن وضع مالی مردم، قدرت خرید ها بسیار کاهش یافته و دیگر نمی توانند اقدامی برای جلوگیری از ورشکستی یا ضرر بنمایند.

سطل پلاستیکی پنیر چگونه باید باشد؟

سطل پلاستیکی پنیر را اگر بخواهیم بررسی نماییم می تواند حتی به صورت تک لبه هم باشد، با اینکه آب درون سطل پنیر ریخته می شود.

در واقع سطل تک لبه ارزان قیمت تر از سطل های 2 خط و 4 خط می باشد.

تفاوت سطل تک لبه با 4 خط در پلمپ شدن درب های آن است که به این مدل سطل تک لبه ای که ما معرفی می کنیم نیز کاملا پلمپ می شود، مگر اینکه سطل کاملا برگردد و در غیر اینصورت احتمال ریختن پنیر از سطل وجود دارد.

سطل پلاستیکی شفاف برای این محصول ها مناسب نیست، چرا که وزارت بهداشت به سطل سفید که با قیمت ارزان تری نسبت به PP تولید می شود، رضایت داده است.

نحوه سفارش سطل پنیر بستگی به تعداد آن دارد.

البته برخی سطل ها را ما همیشه در حال تولید شان هستیم و فروش شان هر روزه صورت می گیرد، اما سطل های دیگری که سفارش برای آن ها کم است یا برای تولید باید قالب دستگاه تزریق پلاستیک تعویض گردد، حداقل در تعداد هزار تایی تولید می نماییم.

سطل پلاستیکی پنیر

قطعا بعد از مدتی سطل پلاستیکی دست دوم درب دار کارخانه جات مشهد نیز تمام می شود و قیمت به حالت قبلی باز خواهد گشت.