سطل زباله پلاستیکی اداری معمولا تنها برای کاغذ جات استفاده می شود، برای همین مدل درب دار، پدالی و حتی فلزی هزینه گزافی است که یک شرکت بابت آن بپردازد. بهترین طرح آن، پلاستیکی بدون درب است که به صورت عمده تولید و از طریق مرکز پخش استانی در هر استان، ارائه می گردد.

سطل زباله اداری

اکثریت افراد کشور ما تصور می کنند که تنها شهر تهران است که دارای بیشترین فروش سطل زباله اداری می باشد و دلیل شان این است که این شهر دارای بیشترین سطح شرکتی در کل کشور می باشد.

اما بر خلاف تصور تان، استان های جنوبی کشور مانند استان فارس رده اول فروش ما را به خود اختصاص داده است.

بعد از استان فارس، استان هایی نظیر خراسان مرکزی و آذربایجان شرقی نیز در جایگاه های خوبی از فروش می باشند.

نحوه گرفتن نمایندگی پخش سطل زباله

بسیاری از بنکداران و پلاستیک فروش ها بر آن هستند که انواع محصولات را مانند سطل پلاستیکی زباله را در کنار اجناس خود داشته باشند.

اما مسئله اصلی در فروش محصولات است، چرا که ما در زمینه تولید مشکلی نداریم.

فروشنده های قوی در سطح کشور و یا هر استان بسیار اندک هستند و همین موضوع سبب شده است که بسیاری از فروشندگان در کشور ما به این موضوع توجه داشته باشند که بهترین و مهم ترین در هر شهر یا استان خود شوند.پ

شرایط اولیه پذیرش نمایندگی انواع محصولات پلاستیکی در تعداد سفارش حداقل یک خاور می باشد.

یک نماینده فروش باید بتواند حداقل در سه ما، دو بار یک خاور بار سفارش دهد که قدرت فروش خود را ثابت نماید و در این صورت، به بهترین نحو می توانیم با او همکاری های لازم را داشته باشیم.

سطل زباله پلاستیکی اداری

نحوه فروش و پخش سطل زباله

اما در حالت طبیعی، تمامی محصولات در کارتن هستند و هر کدام تعداد مشخصی در هر کارتن قرار گرفته است که زمان سفارش قطعا قیمت عمده پخش خدمت تان لحاظ خواهد شد.