دبه سه خط از مواد اولیه درجه یک و کاملا بهداشتی با دسته های سیمی و پلاستیکی در حجم های مختلف جهت بسته بندی مواد غذایی دارویی شیمیای با کیفیت بالا تهیه شده و متقاضیان می توانند براساس کاربرد و مصرف نوع مورد نظر را با قیمت مناسب خریداری نمایند.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

 حجم دبه سه خط چند لیتر است؟

دبه سه خط به گونه ای از دبه های پلاستیکی اطلاق می گردد که در جریان تولید سه ردیف خط برجسته از جنس خود دبه و به همان رنگ بر روی بدنه دبه ها دور تا دور آن ایجاد می گردد.
حال شاید این سوال برایتان پیش آید که حجم دبه سه خط چند لیتر است؟
در پاسخ باید گفت: حجم دبه سه خط ثابت نمی باشد و این دبه های سه خط در حجم های مختلف 23 و نیم  لیتری، 20 لیتری و یا بیشتر نیز تولید می گردند.
مدل دبه های سه خط نیز یکی نمی باشد و این دبه ها در اشکال و مدل های گوناگون تولید و عرضه می گردند.
برخی از دبه های سه خط دسته بغل و برخی دیگر استوانه ای و برخی نیز گوشه دار می باشند که دسته های آن ها سیمی یا پلاستیکی است.

 حجم دبه سه خط چند لیتر است؟

 

کاربردهای دبه پلاستیکی سه خط

دبه پلاستیکی سه خط مانند دیگر دبه های پلاستیکی با توجه به شکل دبه و حجم آن مورد مصارف مختلف قرار می گیرد.
از دبه پلاستیکی سه خط می توان برای جابجایی و یا عرضه انواع ترشیجات، خیار شور، ماست، دوغ، سرکه، آبلیمو ، مواد شوینده، مواد دارویی یا شیمیایی استفاده نمود.
از آن جایی که وزن این دبه ها سبک می باشد اما مقاومت بالایی دارند، برای حمل و نقل مایعات و مواد دیگر بسیار کاربرد دارند.
همچنین بهداشتی بودن این دبه ها مزیت دیگر آن ها می باشد که با خیال آسوده می توان از آن ها برای نگهداری مواد خوراکی استفاده نمود و بهداشتی بودن آن ها مورد تأیید می باشد.
دبه های سه خط پلاستیکی در برابر حلال های شیمیایی نیز مقاومت کافی داشته و بنابراین در عرضه مواد شیمیایی مختلف به کار برده می شوند.

کاربردهای دبه پلاستیکی سه خط

 

قیمت دبه سه خط چه مقدار است؟

انواع دبه سه خط تولید شده به صورت عمده یا جزئی در فروشگاه های عرضه مواد پلاستیکی به فروش می رسند.
قیمت این دبه ها ارزان بوده و هر کدام با توجه به حجم و ابعاد دبه قیمتی خاص را دارا می باشند.
خرید دبه های سه خط به صورت اینترنتی نیز ممکن می باشد و برخی از شرکت های تولیدی محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه در سایت اینترنتی به فروش می گذارند.
برای خرید اینترنتی به فروشگاه آنلاین مراجعه کرده و با مشاهده انواع دبه های پلاستیکی در اشکال و حجم های مختلف دبه مناسب و مورد نظر را انتخاب نموده و آن را در تعداد دلخواه سفارش دهید.
قیمت انواع محصولات پلاستیکی در سایت درج شده است و به راحتی می توانید از قیمت دبه سه خط در انواع مختلف مطلع شده و در هنگام خرید وجه آن را نیز به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

قیمت دبه سه خط چه مقدار است؟

 

دبه دسته بغل چند لیتری و با چه کیفیتی تولید میشود؟

دبه دسته بغل به صورت دبه هایی با ارتفاع بلند و دهانه ای متوسط که قطر قسمت دهانه از انتهای دبه کمتر می باشد تولید می گردد.
این دبه ها به منظور بسته بندی و فروش مواد غذایی مانند خیارشور، آبلیمو، ترشی، آبغوره استفاده می گردد، بنابراین مورد مصرف صنایع غذایی و اشتغال های خانگی قرار می گیرد.
از آن جایی که دبه های دسته بغل عمدتا برای نگهداری مواد خوراکی استفاده می شود اغلب به رنگ سفید و از مواد اولیه نو و بهداشتی تولید می گردد.
دوام و مقاومت این دبه ها نیز عالی بوده و در برابر ضربات، نور آفتاب و گرما و سرما مقاوم می باشند.
حجم دبه های دسته بغل تولیدی 6 لیتر، 12 لیتر، 15 لیتر، 17 لیتر و یا کمتر می باشد که بر حسب حجم مواد تولیدی و نوع کاربرد می توان انواع مناسب آن را خریداری نمود.

دبه دسته بغل چند لیتری و با چه کیفیتی تولید میشود؟

 

مشخصات انواع دبه ربی

دبه ربی پلاستیکی دبه های دهانه گشادی می باشد که در وزن و حجم های مختلف تولید شده و دارای درب و دسته پلاستیکی به رنگ های آبی ، قرمز یا زرد می باشد.
دبه هایی که برای عرضه و نگهداری رب تولید می گردند با استفاده از مواد اولیه نو در کیفیت عالی تولید می گردند که رب را سالم و بهداشتی نگه داشته و مانع از فساد آن گردد.
حجم دبه های ربی 5 کیلویی، 6 کیلویی یا 10 کیلویی  و 12 کیلویی می باشد و این دبه را که با بهترین کیفیت تولید شده اند کارخانجات تولید رب و کسانی که به اشتغال خانگی رب و فروش آن مشغول هستند به صورت عمده از شرکت های تولید دبه خریداری می نمایند.
برای خرید جزئی و تکی دبه های ربی به فروشگاه های بزرگ مواد پلاستیکی باید مراجعه نمود.
فروشگاه آنلاین اینترنتی نیز به فروش عمده یا جزئی دبه ربی پرداخته و می توان انواع دبه ربی را به تعداد دلخواه سفارش داده و در اسرع وقت تحویل گرفت.

مشخصات انواع دبه ربی