اعطایی نمایندگی پخش دمپایی پلاستیکی در استان ها جهت توزبع انواع دمپایی ها با متقاضیانی است که دارای امکانات پخش مویرگی بوده و بدین طریق محصولات با ویژگی های منحصرد به فرد را عرضه می دارند.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

 

پخش دمپایی پلاستیکی در تبریز با چه انواعی انجام میشود؟

همه افراد اعم از خانم ها ، آقایان و کودکان برای رفت و آمد در مکان هایی مانند حمام، حیاط منزل، سرویس بهداشتی، استخر به دنبال تهیه دمپایی های پلاستیکی می باشند تا پای آن ها آسیب نبیند و مسائل بهداشتی را نیز رعایت نمایند.
پخش دمپایی پلاستیکی تبریز به خوبی توانسته است نیاز تمامی افراد به دمپایی پلاستیکی را برطرف نموده و دمپایی هایی در انواع مدل ها و رنگ ها مناسب با تمام سلایق ارائه نماید.
پخش دمپایی پلاستیکی تبریز مفتخر است انواع دمپایی های زنانه، مردانه و بچگانه را در سایز های مختلف و رنگ های متنوع و در مدل های زیبا و چشم نواز با قیمتی مناسب و بهترین کیفیت در اختیار عمده فروشان یا خرده فروش ها قرار دهد.
دمپایی های تولید و عرضه شده در مدل های مختلف ساده، گلدار، دمپایی مخصوص حمام، لا انگشتی، بندی و جلو بسته می باشند و با توجه به هر مکان و هر سلیقه ای می توان دمپایی مخصوص را از این مرکز پخش خریداری نمود.

پخش دمپایی پلاستیکی در تبریز

چه مدل دمپایی های پلاستیکی جدید در بازار موجود است؟

امروزه دمپایی های پلاستیکی در مدل های متنوع و زیبایی در بازار موجود می باشد به طوری که با عبور از مغازه های دمپایی فروشی نظر افراد ناخود آگاه به سمت آن جلب شده و به خرید دمپایی های زیبا ترغیب می شوند.
انواع دمپایی پلاستیکی مردانه، زنانه و بچگانه در مدل های مختلف جلوباز، جلو بسته، لا انگشتی در رنگ های مختلف تولید و در بازار عرضه می گردد.
بعضی از مدل های دمپایی پلاستیکی نیز مخصوص استفاده در حمام یا سرویس بهداشتی می باشند که مدل آن ها سوراخ سوراخ می باشد و جمع شدن آب در داخل آن جلوگیری می گردد.
برای کودکان نیز دمپایی های پلاستیکی در اشکال مختلف عروسکی، پاپیونی، سوتی یا با طرح های شخصیت های کارتونی به بازار آمده که با استقبال خوبی از طرف بچه ها روبرو شده است.
برای خانم ها نیز انواع دمپایی پلاستیکی جدید لژ دار تولید شده است که کف آن ها انعطاف خوبی داشته و با مدل های زیبایی که دارد می توان آن ها در مسافرت ها و مکان های تفریحی پوشید.

دمپایی های پلاستیکی جدید

مرکز پخش دمپایی پلاستیکی با کیفیت به کل کشور

مرکز پخش دمپایی پلاستیکی دمپایی هایی در مدل های مختلف و با کاربرد های گوناگون تولید کرده و برای عرضه به سراسر کشور ارسال می دارد.
دمپایی های تولید شده از بهترین جنس مواد اولیه می باشد و کاملا بهداشتی و مقاوم ساخته شده است.
دمپایی از لحاظ کیفیت عالی می باشد که دوام بالایی داشته باشد و در صورتی که مدت زمانی طولانی در پا باشد ایجاد حساسیت نکند و پا اذیت نشود، مرکز پخش دمپایی پلاستیکی تمامی این موارد برای ساخت دمپایی های خود رعایت نموده است.
مرکز پخش دمپایی پلاستیکی آماده همکاری با تمامی ارگان های دولتی و غیر دولتی مانند بیمارستان و عمده فروشان می باشد.
انواع دمپایی های زنانه، مردانه و بچگانه را در مدل های متنوع و سایز بندی گوناگون با بهترین قیمت و در تعداد دلخواه در اختیار مشتریان قرار می دهد و سفارش مدل های جدید را نیز پذیرا می باشد.

عمر و دوام دمپایی پلاستیکی به چه عواملی بستگی دارد؟

یک دمپایی پلاستیکی برای اینکه دوام بالایی داشته باشد باید از مواد اولیه خوبی تولید شود.
هر چه دمپایی تولید شده در پا از انعطاف بیشتری برخوردار باشد و همراه با پا خم و راست گردد عمر بیشتری دارد.
دمپایی پلاستیکی اگر در سایز مناسب تهیه شود و قالب پا باشد و زیاد به پا بزرگ یا کوچک نباشد ماندگاری بیشتری داشته و بیشتر عمر می کند.
دمپایی های پلاستیکی باید مناسب با فضا و مکانی که قرار است در آن مورد استفاده قرار گیرند ساخته شوند مثلا دمپایی های استخری یا دمپایی حمام نباید کف آن ها سر باشند و همچنین باید طوری باشند که در مجاورت همیشگی با آب کیفیت خود را از دست ندهند.
در صورتی که بخش زیره دمپایی از جنس پلاستیک  محکم باشد و رویه آن نیز از جنس مواد اولیه نو باشد، دمپایی تولید شده بسیار مقاوم بوده و به راحتی پاره یا خراب نمی شود.
این مواردی که بیان شد همه از نکاتی می باشد که در خرید یک دمپایی مناسب و با کیفیت باید به آن توجه شود.

دمپایی پلاستیکی

میزان قیمت پخش عمده دمپایی پلاستیکی

امروزه دمپایی پلاستیکی در بین مردم کاربرد بسیاری دارد و از پاپوش های رایج محسوب می گردد.
به همین دلیل دمپایی پلاستیکی در مدل های متفاوت و رنگ های مختلف تولید شده و برای استفاده به مردم عرضه می گردد.
مرکز پخش عمده دمپایی پلاستیکی این امتیاز را برای مشتریان خود قائل می باشد که به دلیل اینکه خرید را به صورت یکجا انجام می دهند از تخفیفات خوبی برخوردار باشند و هر دمپایی را با قیمتی پایین تر از قیمت فروش تکی در اختیار آن ها قرار دهند.
مغازه داران و افرادی که قصد تهیه دمپایی پلاستیکی در تعداد بالایی را دارند بهتر است به مرکز پخش عمده دمپایی پلاستیکی مراجعه کرده و از شرایط عالی و کاهش قیمت های خرید عمده برخوردار گردند.
فروش عمده دمپایی پلاستیکی شامل انواع مدل های دمپایی روفرشی، دمپایی حمام، دمپایی لژدار و دمپایی های سوتی و کش دار بچگانه می شود و قیمت تمامی این دمپایی به صورت عمده بسیار کمتر از خرید جزئی می باشد.

قیمت پخش عمده دمپایی پلاستیکی