خرید دمپایی پولکی با طرح های شیک و لاکچری سایز های مختلف و مناسب ترین تعرفه ها به صورت حضوری و غیر حضوری صورت می گیرد و همواره عرضه کننده ها بهترین و جدیدترین مدل های بادوام دمپایی را ارائه می دهند.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

 

مشخصات دمپایی روفرشی پولکی

یکی از مدل های دمپایی زنانه که بسیار تولید می گردد و در بین خانم ها نیز طرفداران زیادی دارد دمپایی روفرشی پولکی می باشد.
این مدل دمپایی زیبا که ممکن است جلو بسته یا جلو باز باشد به وسیله پولک هایی از رنگ های مختلف نقره ای، طلایی یا مشکی پوشیده شده است.
استفاده از پولک در این دمپایی جذابیت و درخشندگی خاصی به آن داده است و با استفاده از این دمپایی می توانید در مجالس بدرخشید.
دمپایی پولکی مخصوص سن خاصی نیست و همه از دختر خانم های جوان گرفته تا خانم های مسن می توانند این دمپایی ها را پوشیده و از زیبایی آن لذت ببرند.
سایزبندی دمپایی های پولکی نیز مانند دیگر دمپایی ها استاندارد بوده و از سایز تقریبا 35 تا 42 برای پای خانم ها موجود می باشند.
این دمپایی ها استایل زیبایی به پا می بخشند و در میهمانی ها و جشن ها نیز می توان ها را استفاده نمود.

دمپایی روفرشی پولکی

چند مدل دمپایی پولکی تولید میشود؟

انواع مدل دمپایی پولکی در ایران تولید می شود که از آن ها می توان به دمپایی های روفرشی پولکی، لا انگشتی پولکی، پولکی لژدار و پولکی جلو بسته اشاره نمود.
دمپایی های پولکی در هر مدلی که تولید شوند به دلیل براقی خاصی که پولک به آن ها می دهد بسیار زیبا بوده و در بین خانم ها از محبوبیت برخوردار می باشند.
نمونه ای از دمپایی های پولکی که جدیدا تولید و روانه بازار شده است دارای پولک های دو رو می باشد که با دست کشیدن بر روی آن رگ پولک ها عوض شده و رنگ پشت پولک ها خود نمایی می کنند.
برای مشاهده انواع دمپایی های پولکی زنانه می توانید به سایت اینترنتی مراجعه نموده و در آن جا تمامی مدل های موجود را همراه با رنگ بندی آن ها مشاهده نمایید.
درصورتی که قصد خرید مدل خاصی از دمپایی را داشتید می توانید همان جا به صورت غیر حضوری آن را سفارش دهید.

تولید دمپایی پولکی

صندل های پولکی زنانه با چه لباس هایی هماهنگ میشود؟

یکی از انواع دمپایی های پولکی صندل پولکی زنانه می باشد که دمپایی هایی می باشند که طرح کفش بوده و در کنار پا با بند یا چسبی از جنس خود دمپایی محکم می شوند.
از این صندل های پولکی در تمامی مجالس عروسی، جشن ها، میهمانی ها، دورهمی ها و حتی در خانه و روی فرش می توان استفاده نمود.
صندل پولکی را می توان با لباس های پولکی یا لمه همرنگ خود ست نمود.
یا اینکه از رنگ متضاد استفاده کرد ، حتی دمپایی های پولکی برای لباس های ساده نیز مناسب می باشند و جلوه خاصی به آن ها می دهند و درخشش آن ها درکنار دامن یا شلوار ساده بیشتر خود نمایی می کند.
صندل های پولکی همیشه مد بوده و هیچ وقت قدیمی و از مد افتاده نمی شوند و در هر زمانی می توان آن ها را پوشید و از زیبایی آن ها لذت برد.

صندل های پولکی زنانه

قیمت خرید دمپایی پولکی

فروش دمپایی های پولکی زنانه در فروشگاه های دمپایی فروشی سطح شهر صورت می گیرد و تقریبا به هر فروشگاهی که مراجعه کنیم می توانیم چند مدل از این دمپایی ها را در آن مشاهده نماییم.
برای خرید دمپایی پولکی به فروشگاه آنلاین نیز می توان مراجعه نمود و بدون دغدغه خرید حضوری و بدون خروج از منزل می توان مدل های دمپایی موجود را مشاهد کرده و از بین آن ها دمپایی مطابق با سلیقه خود را برگزید.
قیمت خرید دمپایی پولکی در مدل های مختلف و جنس های گوناگون داخل سایت و در کنار تصویر آن ها آورده شده است.
در صورت خرید عمده دمپایی ها شرایط ویژه ای برای خرید و تخفیفاتی در قیمت در نظر گرفته شده است.
برای سفارش دمپایی به سایز مناسب خود دقت نموده و آن را به سبد خرید خود اضافه نموده و پس از پرداخت وجه آنلاین منتظر دریافت دمپایی در اسرع وقت باشید.

قیمت خرید دمپایی پولکی