دبه 220 لیتری پلاستیکی که توسط شرکت های داخلی با بهره گیری از طراحی نوین و ماشین آلات مدرن توانای تولید انواع محصولات پلاستیکی داشته و تولیدات خود را با تضمین کیفیت و کمترین قیمت ها جهت فروش راهی بازار مصرف کرده اند.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

 

کاربرد انواع دبه 220 لیتری

دبه های پلاستیکی یکی از ظروف بسیار پرکاربرد می باشند که از آن ها برای نگهداری، جابجایی و بسته بندی مواد مختلف و مخصوصا مایعات خوراکی و شیمیایی استفاده می گردد.
یکی از انواع بزرگ دبه پلاستیکی دبه 220 لیتری می باشد که به اندازه 220 لیتر مایع گنجایش دارد.
بنابراین برای تحمل وزن بالا این دبه دارای استحکام بسیاری می باشد و دسته های آن نیز محکم می باشند.
دبه های 220 لیتری غالبا چند لایه بوده و از جنس های مقاوم در برابر گرما و اشعه آفتاب ساخته می شوند.
دبه های 220 لیتری را می توان شیردار نمود و از آن برای استفاده از آب شیرین و خوراکی استفاده کرد.
به طور کلی تخلیه دبه های شیردار 220 لیتری آسان تر می باشد و به سادگی می توان تا آخر مایع داخل آن را خالی و استفاده کرد .
دبه های بزرگ برای نگهداری مواد اسیدی و شیمیایی و در صنایع پتروشیمی نیز مناسب می باشند و از انواع خاصی از این دبه ها در این صنایع استفاده می گردد که ضد خوردگی و واکنش نشان دادن باشند.

کاربرد انواع دبه 220 لیتری

دبه 220 لیتری در داخل کشور تولید میشوند؟

کشور ما دارای کارخانجات تولید ظروف پلاستیکی بزرگی می باشد که در آن انواع گالن، بشکه، دبه و سطل تولید می گردند.
در این کارخانجات از مواد اولیه پلی اتیلنی دبه های بسیار بزرگ 220 لیتری نیز تولید می گردند.
دبه 220 لیتری تولید شده در داخل کشور دارای کیفیت بالایی نیز می باشد و از لحاظ استحکام و مقاومت مشابه با انواع دبه های خارجی می باشند.
دبه های 220 لیتری معمولا از مواد اولیه نو و به رنگ سفید تولید می گردند بنابراین برای استفاده و نگهداری آشامیدنی های خوراکی مناسب بوده و از لحاظ بهداشتی هیچ مشکلی ندارند ، ضمن این که این دبه ها ضد زنگ و خوردگی بوده و طول عمر بالایی دارند.
دبه های تولید داخل از لحاظ نشتی و آب بندی مورد تست قرار گرفته و کاملا سالم تحویل مشتری داده می شوند و از لحاظ ضربه پذیری نیز مورد آزمایش قرار گرفته اند.

دبه 220 لیتری در داخل کشور تولید میشوند؟

قیمت دبه 220 لیتری خارجی و ایرانی عمده

در بازار فروش محصولات پلاستیکی ظروف مختلفی در شکل و ابعاد گوناگون عرضه می گردند که تهیه آن بستگی به کاربرد و نوع ماده ای که قرار است نگهداری شود دارد.
دبه های پلاستیکی با داشتن دهانه های کوچک غالبا برای نگهداری مایعات استفاده می گردند و از دبه هایی با دهانه کمی بزرگتر برای عرضه و نگهداری موادی مانند رب، خیارشور و غیره استفاده می گردد.
دبه های پلاستیکی و پلی اتیلنی عرضه شده در بازار شهر های مختلف کشور ما در انواع خارجی و ایرانی می باشند، که قیمت انواع دبه های ایرانی مناسب تر بوده  ضمن آنکه کیفیت بالایی دارند.
قیمت انواع دبه علاوه بر کیفیت و نوع مواد اولیه به ابعاد آن نیز بستگی دارد چرا که برای تولید دبه های بزرگ مواد بیشتری مصرف شده و هزینه تولید آن بالاتر است، به عنوان مثال قیمت دبه 220 لیتری که نسبت به دبه های دیگر بزرگ تر است در بازار عرضه بیشتر می باشد و انواع خارجی و ایرانی آن با قیمت های متفاوتی عرضه می گردند که قیمت دقیق آن را می توانید به صورت تلفنی از شرکت سوال نمایید.

قیمت دبه 220 لیتری خارجی و ایرانی عمده

نکات استفاده از ظروف پلی اتیلن و پلاستیکی

ظرف های پلی اتیلن و پلاستیکی امروزه یکی از پرکابردترین ظروف می باشند که دارای مزایای بسیاری هستند.
اولین مزیت این ظروف ضد زنگ بودن آن ها می باشد که در مجاورت با آب و دیگر مایعات دچار پوسیدگی نمی شوند.
ظروف پلاستیکی سبک بوده و به راحتی می توان آن ها را جالبجا نمود، از لحاظ قیمت نیز دارای نرخی مناسب هستند، اما در هنگام استفاده از این ظروف باید نکاتی را رعایت کرد.
ظروف پلاستیکی در برابر گرما و سرما مقاوم هستند اما از آتش باید آن ها را دور نگه داشت.
همچنین باید مراقب بود از برخورد اشیای نوک تیر به بدنه ظروف پلی اتیلن و پلاستیکی جلوگیری شود.
در هر ظرف باید مناسب با گنجایش و تحمل آن مواد قرار داد و از مایعات با چگالی زیاد نباید استفاده شود، همچنین استفاده از مواد و مایعات خیلی داغ با دمای بیشتر از 70 درجه نیز در این ظروف مناسب نمی باشد.

نکات استفاده از ظروف پلی اتیلن و پلاستیکی

عرضه عمده توسط  تولید کننده بشکه پلاستیکی 220 لیتری

تولید کننده بشکه پلاستیکی 220 لیتری بشکه هایی با این حجم را در مدل های مختلف به صورت عمده و تکی به بازار و مشتریان عرضه می کنند.
این بشکه های پلاستیکی 220 لیتری به دلیل ابعاد و حجم زیادی که دارند مناسب برای نگه داری حجم زیاد از مواد شیمیایی مانند نفت و بنزین و یا آب برای کشاورزی و یا آشامیدنی می باشند.
عرضه عمده بشکه های 220 لیتری بعد از تولید توسط کارخانه ها به دست مراکز پخش صورت می گیرند اما می توان این بشکه ها را به صورت عمده از درب کارخانه مربوطه خریداری کرد که باعث می شود شما هزینه کمتری نسبت به دیگر مراکز فروش برای خرید آن ها پرداخت نمایید.
برای خرید عمده بشکه های 220 لیتری به صورت عمده و یا همچنین تکی این بشکه ها می توانید به سایت ما مراجعه نمایید.

عرضه عمده توسط  تولید کننده بشکه پلاستیکی 220 لیتری

قیمت بشکه پلاستیکی 20 لیتری و 100 لیتری سفید

قیمت بشکه 20 لیتری و بشکه های 100 لیتری با توجه به تفاوتی که در ابعاد دارند  با یک دیگر تفاوت دارد.
یکی از عوامل مهم در قیمت گذاری بشکه های پلاستیکی می تواند مدل آن ها باشد.
به عنوان مثال بشکه های شیردار از بشکه های ساده و یا دیگر مدل های بشکه ها گران تر می باشد و باید با هزینه بیشتری آن ها را خریداری کرد.
قیمت بشکه پلاستیکی 100 لیتری بر اساس کارخانه ساخت و شرکت تولید این بشکه ها می تواند متفاوت باشد و در صورتی که این بشکه ها در زمان طولانی به دست فروشنده های مختلف دست به دست شوند قیمت آن بالا تر می رود اما اگر آن را به طور مستقیم از کارخانه خریداری کنند بسیار به صرفه تر خواهد بود.
قیمت بشکه پلاستیکی سفید در مدل ها و اندازه های مختلف را از سایت ما ببینید.

قیمت بشکه پلاستیکی 20 لیتری و 100 لیتری سفید

درب بشکه پلاستیکی جداگانه به فروش میرسد؟

درب بشکه پلاستیکی همانند لوازمات جانبی می تواند به صورت جداگانه به فروش برسد.
این درب ها را در مدل های مختلف در تعداد زیاد تولید می کنند.
درب های موجود در بازار که برای بشکه های پلاستیکی به کار می روند درب طوق دار، درب روغنی، حلال و زرینی می باشد که می توان این درب ها را به صورت تکی و یا عمده خریداری کرد.
درب بشکه های پلاستیکی را در اندازه های مختلف به گونه ای که به تمامی بشکه ها با اندازه های مختلف و دهانه های متفاوت مناسب باشد تولید می کنند.
این درب های پلاستیکی را می توانید در بازار های فروش انواع پلاستیک و یا از نمایندگی های فروش بشکه های پلاستیکی تهیه نمایید.
برای دیدن انواع درب های پلاستیکی بشکه و اطلاع از ابعاد های آنها به سایت ما مراجعه نمایید و در صورت تمایل برای خرید از درب های پلاستیکی سفارش خود را از طریق کارشناسان فروش ثبت نمایید.

درب بشکه پلاستیکی جداگانه به فروش میرسد؟

قیمت گالن پلاستیکی بر اساس حجم آن

قیمت گالن پلاستیکی بر اساس حجم و شکل گالن اندازه گیری می شود.
هر چه حجم و ابعاد گالن بیشتر باشد باید هزینه بیشتری برای خرید آن بپردازید زیرا در ساخت آن از مواد بیشتری استفاده شده است.
گالن های کوچک که حجم کم تری دارند را می توان با قیمت کمی خریداری نمود.
عوامل دیگری بر قیمت گذاری بر روی حجم های مختلف گالن های پلاستیکی تاثیر دارد که می توان به مدل گالن اشاره کرد.
مدل گالن می تواند به صورتی باشد که برای خرید آن باید پول بیشتری بدهید.
اما معمولا گالن های ساده با حجم های کم از ارزانترین گالن های پلاستیکی می باشند که به راحتی در بازار برای خرید یافت می شوند.
برای اطلاع از قیمت های به روز گالن های پلاستیکی در هر حجم و اندازه ای می توانید به سایت اینترنتی ما مراجعه نمایید تا قیمت ها را به صورت دقیق ببینید.

قیمت گالن پلاستیکی بر اساس حجم آن

بشکه فلزی 20 لیتری مناسب چه کاربردی ست؟

بشکه فلزی 20 لیتری مناسب برای بسته بندی و نگه داری مایعات مانند مایعات شیمیایی و غیر اسیدی می باشند.
از این بشکه ها برای نگه داری آب برای کشاورزی و یا آب آشامیدنی استفاده می کنند.
بشکه های فلزی 20 لیتری می توانند تلمبه دار و یا شیر دار باشند تا بتوان از آن ها به راحتی استفاده کرد و مایعی که در داخل آن نگه داری شده است را بیرون کشید.
در بعضی مواقع از بشکه های 20 لیتری برای نگهداری آرد، گندم و یا از این مواد محصولات استفاده می کنند که البته این بشکه ها برای نگهداری مایعات طراحی شده است و در صنایع پتروشیمی و یا غذایی و دیگر صنایع از این بشکه ها استفاده می کنند تا بتوانند محصولات مایع خود را به راحتی در آن ذخیره نمایند.
برای اطلاع بیشتر راجع به بشکه های فلزی و همین طور بشکه های پلاستیکی پر کاربرد می توانید سری به سایت ما بزنید.

بشکه فلزی 20 لیتری مناسب چه کاربردی ست؟

انواع دبه پلاستیکی 30 لیتری

دبه ها نقش مهمی در بسته بندی محصولات غذایی دارند و به همین علت این دبه ها را در مدل ها و اندازه های مختلفی تولید می کنند تا بتوانند از این دبه ها استفاده های گوناگونی کرد. انواع دبه پلاستیکی 30 لیتری را می توان به دبه های پلاستیکی شفاف، دبه های شیردار، دبه های درب پلمپی و غیره نام برد که کاربرد های زیادی در صنایع بسته بندی دارند.
دبه های پلاستیکی 30 لیتری  برای بسته بندی کردن مایعات خوراکی بسیار مناسب می باشد.
انواع دبه های پلاستیکی در بازار های پلاتیک و ظروف پلاستیکی به فروش می رسند.
مدل های مختلف دبه های پلاستیکی 30 لیتری را می توانید در سایت های مختلف و همین طور در سایت ما با مشخصات انواع دبه ها و قیمت های به روز آن ها ببینید.
شما می توانید به راحتی هر نوع دبه ای که می خواهید را به صرت آنلاین می توانید از سایت ما سفارش دهید تا کارشناسان ما خرید شما را برایتان ارسال نمایند.

انواع دبه پلاستیکی 30 لیتری