فروش عمده انواع دمپایی دستشویی پلاستیکی مردانه زنانه بچگانه با کیفیت عالی سطح زیرین بدون لغزش نرم و قابل انعطاف در جدید ترین مدل ها با تنوع بسیار در این مرکز به صورت غیر حضوری جهت دسترسی راحت مشتریان قابل انجام می باشد.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

 

دمپایی مخصوص دستشویی چگونه است

دمپایی مخصوص دستشویی چگونه است ؟ دمپایی مخصوص دستشویی به شکل جلو باز و جلو بسته وجود دارد.

بسیار اتفاق افتاده است که شما دمپایی دستشویی را شسته اید ولی آب داخل آن خشک نمیشود و یا صدایی می دهد که نشان از وجود آب در آن دارد.

برای رفع این مشکل شما می توانید به جای استفاده از دمپایی های نامناسب از دمپایی های پلاستیکی دستشویی در طرح بارانی استفاده کنید تا آب آن به راحتی خارج شود.

دمپایی بارانی دمپایی می باشد که نسبتا ضخیم بوده و زیره آن از سوراخ های بسیار بزرگ تشکیل می شد که آب را از خود عبور می دهند.

سعی کنید به خاطر این که متوجه کثیفی انواع دمپایی دستشویی و حمام شوید آن ها را در رنگ سفید یا به طور کلی رنگ سرد انتخاب کنید.

دمپایی حمام محدودیت رنگ کمتری دارد ولی دمپایی دستشویی حتما باید رنگ نزدیک به سفید داشته باشد تا کثیفی روی ان دیده شده و زود رفع گردد.

دمپایی مخصوص دستشویی چگونه است

دمپایی دستشویی مردانه بدون لغزش

سالانه بسیاری از مردم بر اثر جراحات وارده به دلیل سرخوردن و زمین خوردن در دستشویی و حمام به بیمارستان مراجعه می کنند.

برای این که شما جزو آن افراد نباشید بهتر است از دمپایی های دارای کفی ناهموار برای دستشویی های خود استفاده کنید.

دمپایی های پلاستیکی مردانه مناسب می توانند از جمله دمپایی های دستشویی مردانه بدون لغزش باشند.

همچنین برای خشک کردن دمپایی دستشویی می توانید از نگه دارنده های دمپایی دستشویی که به دیوار و کمد دستشویی وصل می شوند استفاده کنید.

این نگه دارنده ها علاوه بر خشک شدن دمپایی ها به شستن کف دستشویی نیز کمک می کند و شما دیگر لازم نیست هنگام شستشوی کف دستشویی دمپایی دستشویی را در دست خود نگه دارید .

امروزه با توجه به کاشی و سرامیک بودن کف دستشویی ها دمپایی دستشویی مردانه و زنانه بدون لغزش برای امان ماندن از لیز خوردگی جزو ضروریات است.

دمپایی دستشویی مردانه بدون لغزش

 

دمپایی دستشویی کودک دخترانه و پسرانه

بسیاری از اوقات می بینیم که پوشیدن دمپایی های دستشویی بزرگسالان برای کودکان سخت می باشد و در برخی اوقات نیز ممکن است باعث لیز خوردگی آن ها شود و کودکان آسیب ببینند .

دمپایی دستشویی کودک دخترانه و پسرانه از دمپایی هایی است که باعث می شود کودکان در دستشویی راحت تر باشند و هنگام نشستن اذیت نشوند.

دمپایی دستشویی کودک از انواع دمپایی دستشویی محسوب می شود که برای جذب بچه ها معمولا با طرح های کارتونی و شخصیت های محبوب کارتون های کودکان ساخته می شوند.

بهتر است دمپایی های دستشویی دخترانه در طرح های عروسکی و گلدار یا رنگ های محبوب دختران مانند قرمز و صورتی انتخاب شود.

دمپایی پسرانه نیز بیشتر به رنگ های آبی ، زرد و نارنجی می باشند.

دمپایی دستشویی کودک دخترانه و پسرانه

فروش دمپایی مناسب دستشویی عمده

امروزه دیده می شود که در برخی مواقع دمپایی های پاشنه داری به عنوان دمپایی های دستشویی استفاده برای نو عروس خانوم ها مورد استفاده قرار می گیرد.

حتما توجه داشته باشید که به هیچ وجه این دمپایی ها دمپایی مناسب دستشویی نیستند.

زیرا اولا ممکن است باعث لیز خوردگی و آسیب به شما شود و ثانیا این دمپایی ها برای ستون فقرات مضر می باشد مسئله دیگر نیز که کاملا مشخص است راحت نبودن این دمپایی ها است.

دمپایی هایی که با شکل حروف ساخته می شوند از انواع دمپایی دستشویی مناسب می باشند که نرمی خاصی داشته و بسیار راحت هستند.

فروش دمپایی مناسب دستشویی عمده توسط تولیدی های دمپایی انجام می گیرد.

برای خرید خرده نیز می توانید به سایت های فروش دمپایی که در این مسیر بسیار کوشا و شناخته شده هستند و تلاش بسیار می کنند مراجعه فرمایید.

فروش دمپایی مناسب دستشویی عمده