سطل پلاستیکی ساختمانی یا همان بنایی برای مصارفی همچون درست کردن گچ، سیمان و یا جابجایی مصالح ساختمانی به کار می رود. امروزه قیمت انواع آن با توجه به کوچک یا بزرگ بودن آن متفاوت است. معیار اندازه گیری سطل ها، حجم آن ها می باشد که از 0.5 لیتری تا 20 را معمولا شامل می شود.

سطل پلاستیکی ساختمانی

سطل های بنایی انواع مختلفی دارد که بهترین آن ها از نظر حجمی 5 کیلویی است. این سطل ها تقریبا با وزن دسته آن نزدیک به 600 گرم تمام می شود.

سبکی و مقاومت آن ها سبب می شود که در مدت زمان استفاده، به خم به ابروی سطل نیاید و در نهایت با کارایی بسیار بالا، به کمک بنایان و افرادی که در این زمینه فعالیت دارند بیاید.

امروزه با کمک قرقره های کوچک و بزرگ که بر روی سقف ساختمان های چند طبقه قرار می گیرد، مشاهده می کنیم که سطل ها را می توان به بالای ساختمان انتقال داد و با همان شیوه پایین آورد.

قرقره ها در زمینه کار ساختمانی بسیار کمک کرده اند و راحتی بسیاری را برای کارگران و افزایش سرعت ساخت ساختمان ایجاد نموده اند.

معمولا سطل پلاستیکی ساختمانی را باید با توجه به حجم کاری و تعداد کارگران مورد نیاز انتخاب کرد تا بهترین و به صرفه ترین خرید را داشته باشیم.

قیمت سطل پلاستیکی ساختمانی

سطل پلاستیکی ساختمانی را می توان به دو بخش 5 لیتری و 10 لیتری تقسیم بندی نمود.

قیمت محصولات به صورت زیر می باشد:

  • سطل 5 لیتری با قیمت 4 هزار تومان
  • سطل 10 لیتری 7 هزار تومان

در نظر داشته باشید که هر کدام از این سطل ها را می توان با دسته فلزی و پلاستیکی ساخت.

اگر دسته فلزی باشد قطعا مقاومت آن بیشتر خواهد بود.

معمولا برای سطل های 10 لیتری از دسته فلزی و برای سطل های 5 لیتری از دسته پلاستیکی در این زمینه استفاده می شود.

سطل ساختمانی

مشتریان ما در این زمینه عمدتا فروشگاه های لوازم ساختمانی می باشند.

بسیار بعید است مهندسین و یا ساختمان ساز ها برای رفع نیاز خود به صورت مستقیم اقدام به تماس و خرید سطل پلاستیکی ساختمانی نمایند.