انواع چکمه پلاستیکی کوتاه دارای زیره ی انعطاف پذیر کفی استاندارد رویه ی مقاوم با درجه کیفی بالا تولید و با توجه به نیاز بازار نمونه های مختلف به صورت عمده قیمت ارزان توسط  مراکز تخصصی توزیع و پخش می شود.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

 

مشخصات چکمه ساق کوتاه

چکمه ساق کوتاه همانطور که از نام آن مشخص است یکی از انواع چکمه های پلاستیکی می باشد که دارای ساق کوتاه تری نسبت به دیگر مدل ها می باشد، استفاده از این چکمه ها بسیار آسان می باشد و به راحتی می توان آن ها را پوشید یا از پا خارج کرد.
چکمه پلاستیکی کوتاه به دلیل ساختار مناسبی که دارد به راحتی پا را در برابر ضربات و آسیب های احتمالی حفظ می کند و به همین دلیل موارد مصرف فراوانی دارد.
چکمه ساق کوتاه به دلیل آن که دارای تهویه بهتری نسبت به چکمه بلند می باشد بیشتر برای استفاده در فصول گرم مناسب است و از تعریق پا ها جلوگیری می نماید.
اندازه ساق چکمه پلاستیکی کوتاه استاندارد بوده و شرکت ها بر حسب تجربیاتی که در این باره دارند اقدام به تولید آن می نمایند.
چکمه های پلاستیکی ضد آب نیز می باشند و برای کار در محل های مرطوب و شغل هایی که با آب سر و کار دارند نیز مناسب است.

مشخصات چکمه ساق کوتاه

انواع چکمه های پلاستیکی در بازار

چکمه های پلاستیکی چکمه هایی می باشند که از مواد اولیه نو و مرغوب در رنگ های مختلفی تولید می گردند.
این چکمه ها از کیفیت بسیار بالایی برخودار هستند و بر حسب نوع و مدل موارد استفاده مختلف ازجمله باغبانی ، ایمنی ، کشاورزی و … دارند.
انواع چکمه های پلاستیکی ارائه شده در بازار ممکن است کوتاه یا بلند باشند و در سایز بندی کامل ارائه می گردند.
چکمه های پلاستیکی در برابر مواد شیمیایی ، نفتی و غیره از خود مقاومت نشان داده بنابراین در تمامی مشاغل کاربرد دارند.
نوعی از چکمه های پلاستیکی دارای زیره ضد لغزش می باشند که با آن ها می توان در سطوح لیز به راحتی قدم زد، این چکمه ها برای راه رفتن بر روی برف نیز مناسب می باشند.
نوعی از چکمه های پلاستیکی دارای آستر در قسمت داخلی می باشند که سبب گرم و ضد تعریق شدن چکمه نیز می شوند.

انواع چکمه های پلاستیکی در بازار

عرضه عمده چکمه پلاستیکی ارزان

ما در فروشگاه آنلاین خود اقدام به عرضه انواع چکمه پلاستیکی ارزان به صورت مستقیم از تولیدی می نماییم.
چکمه های ارائه شده بسیار بادوام و دارای طول عمر زیاد می باشند و در برابر انواع روغن، اسید و الکتریسیته مقاوم می باشند.
فروشگاه ها و نمایندگی های چکمه در سراسر کشور می توانند از این فروشگاه آنلاین به خرید عمده چکمه پلاستیکی مورد نیاز خود اقدام کنند.
به دلیل عرضه بدون واسطه چکمه از تولیدی قیمت چکمه های تک نیز بسیار ارزان و مناسب می باشد و برای کسانی که به دنبال یک چکمه ارزان در عین حال با کیفیت می باشند خرید از این سایت پیشنهاد می شود.
چکمه های پلاستیکی ارائه شده همه ایمنی و بهداشتی می باشند و با توجه به موارد مصرف زیاد این چکمه ها می تواند پاسخگوی نیاز همه مشتریان گرامی باشد.
در سایت فروش آنلاین ما می توانید تصاویر انواع نمونه های چکمه پلاستیکی موجود را مشاهده نموده و در صورت تمایل آن را سفارش دهید.

عرضه عمده چکمه پلاستیکی ارزان

 

لیست قیمت چکمه پلاستیکی سفید

یکی از انواع چکمه پلاستیکی تولیدی پرکاربرد چکمه پلاستیکی سفید می باشد که از مواد اولیه کاملا نو و درجه یک ساخته می شود این نوع چکمه بهداشتی بوده و در کارهای مختلف از جمله دامپروری و کشاورزی استفاده می گردد.
چکمه سفید پلاستیکی بسیار نرم و راحت بوده و دارای انعطاف کافی نیز می باشد، چکمه سفید در سایز، مدل و برند های مختلفی تولید و عرضه می گردد.
با مراجعه به سایت های اینترنتی می توانید لیست قیمت چکمه پلاستیکی سفید در مدل های مختلف را مشاهده نموده و با توجه به قیمت و مدل چکمه مورد نظر خود را انتخاب نمایید. قیمت چکمه پلاستیکی کوتاه و بلند و دارای زیره هایی با جنس مختلف متفاوت می باشد.
خرید و انتخاب هر کدام از این مدل چکمه ها به سلیقه شخصی و نیاز کاری بستگی دارد.
ما در سایت فروش خود با ارائه انواع چکمه مقاوم و مرغوب سعی در جلب رضایت مشتریان گرامی داریم.

لیست قیمت چکمه پلاستیکی سفید