فروش انواع مدل جدید صندل زنانه بیرونی اسپرت طبی مخمل مجلسی لژدار شیک و لاکچری در سایز های مختلف به صورت عمده ای و مستقیم با قیمت ارزان توسط مراکز و فروشگاه های معتبر نظیر این مجموعه در قم صورت می گیرد.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

 

صندل زنانه بیرونی اسپرت و بند دار

از انواع صندل زنانه می توانیم به صندل اسپرت و بند دار اشاره کنیم که در بین دختران و پسران جوان طرفداران زیادی پیدا کرده است به گونه ای که هر جوان حداقل یک جفت صندل زنانه بیرونی اسپرت و بند دار دارد.

معمولا رنگ سفید و صورتی صندل زنانه پر فروش می باشد و در اکثر فروشگاه ها و در ویترین کفش فروشی ها دیده می شود و طبق نظر پزشکان، پا قلب دوم ماست.

بنابراین در انتخاب صندل زنانه باید دقت شود تا علاوه بر جذاب و شیک پوش به نظر رسیدن، بتوانیم با آرامش گام برداریم و پیاده روی کنیم. بهتر هست کف صندل زنانه ۳ سانتی متر بلند باشد تا از قوس پا جلوگیری نماید.

برخی از صندل زنانه اسپرت دارای روکش چسب مانند می باشد و برخی ها دارای طناب می باشد و برخی ها ساده می باشد که بهتر هست برای صندل اسپرت کودکمان دارای چسب باشد تا از جدا شدن پا از کفش جلوگیری نماید.

صندل زنانه بیرونی اسپرت و بند دار

صندل زنانه طبی و ورزشی

یکی از بهترین انواع صندل زنانه، صندل زنانه طبی و ورزشی می باشد که تمامی بانوان باید یک جفت از این صندل های شیک را داشته باشند تا در مسابقات ورزشی  و باشگاه استفاده نمایند.

طبق تحقیقات در یک نظر سنجی، بیشتر جوانان به پوشیدن صندل زنانه  طبی و ورزشی سفید رنگ تمایل دارند و بهتر هست کف صندل زنانه کمی بلند باشد و دارای روکش هوایی باشد تا هوا را به راحتی در خود نفوذ بدهد و از تعریق و قارچ زدگی پا ها جلوگیری نماید.

صندل زنانه طبی و ورزشی دارای طرح های متفاوتی می باشد و معمولا طرح ساده و سفید رنگ این صندل بسیار مورد علاقه  جوانان می باشد .

یکی از علت های پر فروش بودن صندل زنانه طبی و ورزشی، شیک و راحت بودن این نوع صندل می باشد و به عنوان یک کارشناس به شما توصیه می کنیم از صندل زنانه طبی و ورزشی برای پیاده روی استفاده نمایید تا علاوه بر رفع خستگی، بتوانید با آرامش پیاده روی کنید.

صندل زنانه طبی و ورزشی

صندل زنانه مخمل و خزدار

یکی از بهترین صندل های زنانه برای مجالس، صندل مخمل و خزدار می باشد که معمولا بانوان هنگامی که از لباس مخملی و خزدار استفاده می نمایند برای ترکیب و هماهنگی با لباس خود از صندل مخمل و خزدار هم رنگ با لباس خود استفاده می نمایند.

برای جذاب و شیک پوش به نظر رسیدن و ایجاد طرحی متفاوت، شما می توانید از لباس مخمل تیره رنگ استفاده نمایید و رنگ صندل شما روشن باشد تا از طرحی متفاوت بهره مند بشوید.

معمولا صندل زنانه مجمل و خزدار دارای تزئینات فراوانی با نگین، مروارید، خز یا شکوفه می باشد و صندل زنانه مخمل بدون لکه گیری می باشد و به آسانی قابل شست و شو می باشد.

جنس پارچه مخمل به کار رفته در صندل زنانه مخملی، با کیفیت می باشد و لذا بعد از شست و شو به آسانی رنگ خود را از دست نمی دهد و از کیفیت فوق العاده ای برخوردار می باشد.صندل زنانه مخمل و خزدار

صندل زنانه مجلسی و روفرشی شیک

معمولا در مجالس عقد و شیرینی خوران که یک مجلس سنگین و شادی می باشد بهتر هست از صندل زنانه مجلسی و رو فرشی شیک استفاده نمایید.

و معمولا اکثر بانوان از صندل زنانه مجلسی سیاه رنگ و پاشنه دار استفاده می نمایند تا جذاب و خوش قد به نظر برسند.

انتخاب نوع صندل زنانه در جذابیت و خوش فرم به نظر رسیدن اندام شما ارتباط مستقیمی دارد.

لذا به شما توصیه می کنیم اگر قد کوتاهی دارید و یا اگر لاغر هستید از صندل زنانه مجلسی پاشنه دار و هم رنگ با لباستان انتخاب و بپوشید و اگر قد بلندی دارید از صندل مجلسی کوتاه و هم کف استفاده نمایید تا میزان چاقی شما را کاهش بدهد و صندل زنانه با مروارید و نگین و خز تزئین می گردد.

یکی از بهترین انواع صندل زنانه، روفرشی شیک می باشد که معمولا از جنس پلاستیک یا چرم می باشد که از کیفیت و دوام زیادی بر خوردار می باشد.

صندل زنانه مجلسی و روفرشی شیک

صندل زنانه فشن و لاکچری

بسیاری از دختران جوان و نوجوان به پوشیدن صندل زنانه فشن و لاکچری علاقه مند هستند.

امروزه در شبکه های مجازی چون اینستاگرام و توئیتر می توانیم پیج های فروش صندل زنانه فشن و لاکچری را مشاهده نماییم که دارای مخاطبین زیادی می باشند و صندل زنانه لاکچری با صندل های زنانه دیگر تفاوت بسیار زیادی دارد و این تفاوت از طرح و جنس مواد به کار رفته در این نوع از صندل های زنانه می باشد.

صندل زنانه فشن و لاکچری دارای طرح خاصی مثلا با شکوفه تزئین می شود یا دارای زیپ  و یا با مروارید تزئین شده است.

صندل زنانه لاکچری را می توانیم در سایت ها و کانال های تلگرامی مشاهده نماییم و بعد از رویت مشخصات صندل، قیمت، جنس مواد به کار رفته در صندل، بعد از هماهنگی با فروشنده یا مسئول سایت خریداری نماییم و از طریق پست تحویل بگیریم.

صندل زنانه فشن و لاکچری در اروپا و کشور های ترکیه نیز طرفداران بسیار زیادی دارد.

صندل زنانه فشن و لاکچری

صندل زنانه لژدار و انگشتی

یکی از بهترین نوع صندل زنانه که بسیاری از همسران نیز دوست دارند بانوان شان از این نوع صندل استفاده نمایند، صندل لژدار و انگشتی می باشد که بهتر است در حیاط یا داخل خانه استفاده بشود و هنگام مسافرت به نواحی ساحلی بهتر هست از این نوع صندل استفاده نکنید.

زیرا شن ها و سنگ ریزه ها به راحتی داخل پا می شوند و آرامش پاهای شما را سلب می نمایند.

صندل زنانه لژدار و انگشتی معمولا بدون روکش می باشند و حالت ژله ای دارند و قابلیت خمیدگی دارند و به آسانی قابل شست و شو می باشد و در هنگام پیاده روی اصلا به شما توصیه نمی کنیم از این نوع صندل استفاده نمایید.

روکش به کار رفته در صندل زنانه لژدار و انگشتی از جنس کتان می باشد و به راحتی پاره نمی گردد و معمولا از شکوفه پلاستیکی تزئین می گردد.

قیمت این نوع صندل بسیار مناسب می باشد و در صورتی که بخواهید به صورت عمده خریداری نمایید، تولیدی ها چند جفت از این نوع صندل را به عنوان کادو به شما می دهند و در این صورت با قیمتی تقریبا ارزان می توانید از انواع صندل بهره مند بشوید.

صندل زنانه لژدار و انگشتی

صندل زنانه عروسکی و گلدار

صندل زنانه عروسکی و گلدار بیشتر توسط دختران نوجوان خریداری می شود و در ساخت این نوع از صندل زنانه به شخصیت های کارتونی توجه کرده اند برای مثال رنگ برخی از این نوع صندل ها صورتی و شبیه توت فرنگی می باشد که برگرفته شده از کارتون توت فرنگی ها می باشد و این نوع از صندل ها بسیار پر فروش می باشد و از طرح های جالبی بر خوردار می باشند.

صندل زنانه گلدار از جنس پلاستیک می باشد و معمولا دارای طرح شکوفه می باشد که همرنگ با صندلی می باشد.

صندل زنانه عروسکی و گلدار در تمامی فروشگاه های صندل موجود می باشد و بسیاری از بانوان از این نوع صندل در داخل خانه استفاده می نمایند‌.

صندل زنانه عروسکی دارای تزئین با خز و شکوفه می باشد و هنگامی که این صندل با خز تزئین می شود بسیار جالب و جذاب می شود و بسیاری از بانوان از این نوع صندل در اتاق خواب و نشیمن استفاده می نمایند.

صندل زنانه عروسکی و گلدار

صندل زنانه صورتی / قرمز / زرشکی / زرد / خردلی / نارنجی

صندل های زنانه در انواع رنگ های خاص و زیبا در بوتیک ها و در کفش فروشی ها موجود می باشد و با توجه به کیفیت و جنس فوق العاده ای که دارند به فروش می رسد.

یکی از پر فروش ترین صندل زنانه، صندل رنگی می باشد که معمولا دختران جوان رنگ های روشنی مانند صورتی، قرمز، خردلی، نارنجی را خریداری می نمایند.

هر بانویی باید چند جفت صندل زنانه داشته باشد یک دست برای نشیمن و پذیرایی یک دست برای اتاق خواب و یک دست برای آشپز خانه و یک دست برای حیاط داشته باشد و بهتر هست رنگ لباس مان را با رنگ صندلی ست نماییم.تا جذاب و شیک پوش به نظر برسیم.

صندل زنانه صورتی رنگ که بسیار پر فروش می باشد و طبق نظر سنجی در یکی از سایت های مشهور بیشتر نوجوانان به خرید و فروش صندل در رنگ های روشن تمایل دارند و دختران به پوشیدن صندل زنانه صورتی رنگ تمایل دارند.

صندل زنانه جلو بسته و جلو باز

صندل های زنانه بر حسب کارکرد و فصول استفاده متفاوت می باشند و صندل زنانه جلو بسته و جلو باز بر اساس فصل ها استفاده می گردد و لذا بهتر هست در فصول گرم سال به ویژه تابستان از صندل زنانه جلو باز استفاده نماییم تا از تعریق و کپک زدگی پاهای متن جلوگیری نماییم.

در فصل سرد سال برای حفظ پاهای مان از سرما و سوزش بهتر هست از صندل زنانه جلو بسته استفاده نماییم تا نوک انگشتان و پاهایمان از سرما حفظ گردد.

صندل زنانه با توجه به جنس مواد اولیه و دشواری ساخت، از قیمت مناسب و ارزانی بر خوردار می باشد که در اکثر کشور ها به ویژه کشور های توسعه یافته و به خصوص در شهر های کوچک تعداد تولیدی های صندل زنانه افزایش یافته است‌.صندل زنانه جلو بسته و جلو باز

اعلام حراجی فروش صندل های زنانه در پیچ و کانال

معمولا در پایان هر سال، اعلام حراجی فروش صندل های زنانه در پیج و کانال مشاهده می گردد.

امروزه خرید و فروش صندل اکثرا مجازی و به صورت عمده می باشد که سود بسیاری برای صاحبان پیج و مسئول سایت به وجود می اید و در عین حال صندل زنانه با قیمت مناسب عرضه می گردد و در صورتی که خرید شما به صورت عمده باشد، چند جفت صندل به صورت رایگان به شما تعلق می گیرد.

صندل زنانه را می توانیم در انواع رنگ های خاص و در طرح های مختلف از تولیدی ها به صورت عمده خریداری نماییم و در این صورت بهتر هست خرید به صورت عمده باشد تا از تخفیفات فراوانی بر خوردار شوید.

صندل زنانه را می توانیم از دیدگاه های مختلفی بررسی نماییم برای مثال اگر کاربرد صندل زنانه زیاد باشد در این صورت تولیدی ها باید صندل زنانه مورد نظررا زیاد تولید نمایند.

اعلام حراجی فروش صندل های زنانه در پیچ و کانال

فروش صندل زنانه به صورت عمده و ارزان

فروش صندل زنانه به صورت عمده و ارزان نسبت به خرید و فروش مستقیم راحت تر می باشد.

بسیاری از تولیدی ها صندل های زنانه را به صورت عمده و یکجا می فروشند و هنگامی که شما به صورت عمده چند نوع طرح صندل زنانه را خریداری نمایید تولیدی صندل زنانه برای شما تخفیفات فوق العاده ای را در نظر می گیرند.

معمولا دمپایی عمده و ارزان در هر صورت خریداری می گردد و در این حالت شما بعد از هماهنگی با مسئول فروش یا خود فروشنده، کالای مورد نظر خود را از طریق پست تحویل می گیرید.

صندل زنانه را می توانیم به صورت های مختلف خریداری نماییم برای مثال ما می توانیم بعد از هماهنگی با بانوان فامیل، صندل زنانه در رنگ ها و طرح های مختلفی را به صورت عمده و بدون پرداخت هزینه پست، از طریق پست تحویل بگیریم و جالب اینکه در این نوع خرید چند جفت صندل زنانه به صورت مجانی به شما تعلق می گیرد.فروش صندل زنانه به صورت عمده و ارزان

تولیدی کفش و صندل زنانه در قم

یکی از بزرگترین تولید کننده های داخلی در زمینه تولید صندل زنانه، شهر مذهبی قم می باشد که تعداد تولیدی کفش و صندل زنانه در قم بسیار زیاد می باشد و معمولا قیمت صندل زنانه در این شهرستان نسبت به تولیدی شهر های دیگر ارزان و مناسب می باشد.

صندل زنانه در انواع طرح ها و با کیفیت فوق العاده ای به فروش می رسد.

و قیمت هر صندل زنانه با توجه به کیفیت و جنس مواد له کار رفته در آن متغییر می باشد.

به عنوان کارشناس به شما توصیه می کنیم قبل از خرید صندل زنانه، حتما به سایت ها و پیج های معروف صندل زنانه رجوع نمایید و صندل های متفاوت را مشاهده و در صورت تمایل به خرید می توانید از طریق پست صندل مورد علاقه خود را تحویل بگیرید.

هر ساله تعداد انبوهی از صندل های زنانه در تولیدی های شهر قم به فروش می رسد.

تولیدی کفش و صندل زنانه در قم