فروش اینترنتی سطل زباله پلاستیکی از مدل آویز یا ریلی کابینتی در حال جا افتادن است. دید و بازدید هایی که صورت می گیرد و دیدن انواع سطل کابینت که راحتی زن خانه دار را به ثمر می رساند، در نهایت سبب شده است که کابینت سازان نیز در تعداد عمده به آن روی بیاورند.

سطل زباله کابینتی ریلی

طراحان و معماران برای افزایش زیبایی، قبل از ساخت کابینت خانه، به مالک یا پیمانکار پیشنهاد می دهند که از سطل ریلی کابینتی استفاده کنند و نقشه را بر طبق آن  بچینند.

چرا که اگر این طراحی صورت گیرد، حداقل نتیجه اش راحتی و پنهان بودن سطل زباله در کابینت زیر سینک است که با باز و بسته شدن درب کابینت، به راحتی جابجا خواهد شد.

همیشه اگر دقت کرده باشید، مادر ها در زیر سینک یک سطل همه کاره پلاستیکی درب دار دارند که یک نایلون کیسه پلاستیک مشکی درون آن قرار داده اند و پس از پر شدن کیسه را خارج کرده و به بیرون انتقال می دهند.

این امر با سطل ریلی بسیار راحتتر شده است. چرا که سطل با بسته شدن درب کابینت، درش بسته می شود و نیاز نیست که هر بار با دست، درب سطل از آن جدا شده و سپس زباله ها درون آن قرار گیرند.

انواع سطل زباله کابینتی

انواع سطل کابینتی را می توان به صورت های زیر قلمداد کرد:

  • ریلی
  • آویز
  • داخلی

سطل ریلی را که در بالا به صورت کامل توضیح دادیم.

اما سطل آویز کابینتی نیز انواع بسیاری دارد و باید در نظر داشته باشید که سطل آویز به صورت کلی برای کار های کوچک به کار می رود و نباید آشغال زیادی درون آن ریخته شود.

سطل داخلی نیز به صورت آویز یا ریلی می باشد که درون آن قرار دارد. امروزه اگر دقت نمایید راحتی در زندگی مسئله مهمی است که توسط ابزار آلات ارزان پلاستیکی نظیر سطل آویز به راحتی بدست می آید.

سطل زباله کابینتی