فروش انواع مدل دمپایی ابری روفرشی مردانه زنانه دخترانه و پسرانه با سایز بندی کامل بسیار سبک و بادوام در طرح های شکیل و زیبا به صورت عمده قیمت های مناسب و ویژه از این مجموعه انجام می پذیرد.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

 

دمپایی ابری مردانه در سایز بندی کامل

دمپایی های ابری از جمله دمپایی های بسیار لطیف می باشد که نرمی قابل توجهی دارند و آن ها را از پارچه هایی موسوم به پارچه های ابری درست می کنند.

دمپایی ابری روفرشی هم برای آقایان و هم برای خانم ها مناسب است ولی بیشترین گروهی که از آن استفاده می کنند خانم ها هستند.

دمپایی ابری مردانه در سایز بندی کامل وجود دارد که استفاده از آن را برای هر سایزی بدون محدودیت کرده است.

دمپایی های ابری خانگی از دمپایی های روفرشی می باشند که شما می توانید آن را حتی تا چندین سال هم بپوشید بدون آن که آسیبی ببیند و همانطور که می دانید پارچه ابری که برای آن به کار رفته است بسیار گرم و نرم‌ بوده و این عامل باعث در امان ماندن پاهای شما از سرما مخصوصا در فصل زمستان می شود ، دمپایی ابری مردانه درد های ناشی از یخ زدن رگ های خونی پا را غیر ممکن می سازند.

دمپایی ابری مردانه در سایز بندی کامل

مدل های مختلف دمپایی ابری دخترانه و زنانه

مدل های مختلف دمپایی ابری دخترانه و زنانه بسیار جالب و متنوع می باشد.

این دمپایی ها که از مدل های دمپایی های کره ای الهام گرفته شده اند، پا های شما را ظریف و زیبا نشان می دهند و از ترک خوردگی کف پا جلوگیری می کنند.

دمپایی ابری دخترانه و زنانه پاهای بزرگ را ظریف و جذاب می سازد و امکان استفاده از پر قوی معروف را برای پاهایتان فراهم می آورد و حس خوب و آرامشی بی پایان را هنگام استفاده از آن به شما هدیه می دهد.

پارچه ابری ضخیمی که دمپایی ابری روفرشی از آن تهیه می شود دوام بسیار بالایی دارد.

حتی قابلیت شست و شو دارد هر چند لک گیر نیست و به اصطلاح قایم کننده لکه است و امکان کثیف شدن آن به هیچ نزدیک است ، پس در این مورد نیز تولید کننده منفعت شما را در نظر داشته.

مدل های مختلف دمپایی ابری دخترانه و زنانه

صندل دمپایی ابری سبک و با دوام

صندل دمپایی ابری سبک و با دوام ، صندلی است که از پارچه ابری اصل و مرغوب تهیه شده باشد و طرز ساخت آن تمیز و دقیق باشد.

این صندل ها طرح های بسیار دوست داشتنی دارند و گاهی در طرح های حیوانات مختلف به وجود می آیند و به قدری راحت هستند که گاهی با وجود این که ساعت ها است آن را پوشیده اید ولی آن را احساس نمی کنید و وقتی دقت می کنید حسی را تجربه می کنید که گویی پاهایتان را درون پر های لطیف گذاشته اید .

صندل دمپایی ابری بافت مقاومی دارد و از نظر اقتصادی می تواند برای شما به صرفه تر باشد چون خیلی دیر پاره می شود و شما آن را کنار خواهید گذاشت.

حتما توجه داشته باشید دمپایی ابری روفرشی که خریداری می کنید اصل باشد تا از کیفیت آن  در بالاترین درجه ممکن برخوردار شوید.

صندل دمپایی ابری سبک و با دوام

لیست قیمت دمپایی ابری در فروش تکی و عمده

قیمت دمپایی ابری بسیار مناسب است و شما علاوه بر استفاده شخصی می توانید آن را به دوستان و آشنایان خود نیز هدیه دهید.

در این صورت هم اقتصادی عمل کرده اید و هم کادویی شیک و مفید داده اید.

بدون شک قیمت دمپایی ابری عمده نسبت به خرید تکی آن ارزان تر تمام می شود و خرید شما به صورت عمده می تواند سود زیادی برای شما در بر داشته باشد.

لیست قیمت دمپایی ابری در فروش تکی و عمده در فضا های مجازی موجود است و بازدید شما از سایت ها این امکان را در بر خواهد داشت که علاوه بر دیدن دمپایی ابری روفرشی از دیگر مدل های دمپایی ها نیز دیدن کرده و با مقایسه قیمت ها و کیفیت ها ، دمپایی مناسب خود را خریداری کنید.

این سایت ها بلند ترین جاده ها را تبدیل به کوتاه ترین مسیر ها می کنند و کالای سفارشی شما را در کمترین زمان در اختیار تان قرار می دهند.

لیست قیمت دمپایی ابری در فروش تکی و عمده