انواع دمپایی پرستاری زنانه مردانه به صورت ویژه درمدل های مختلف راحت و بادوام با کفی نرم و انعطاف پذیر مناسب محیط بیمارستان طراحی و با قیمت خرید مناسب کیفیت عالی در بازار ارائه می شود.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

 

انواع دمپایی پرستاری سفید

از آن جایی که پرستاران مدت زیادی را در بیمارستان و صرف خدمت به بیماران می گذرانند، دمپایی که استفاده می کنند باید مخصوص و راحت باشد.
انواع دمپایی پرستاری سفید بهترین گزینه برای پای پرستاران می باشد چرا که هم راحت و هم بهداشتی و مناسب محیط بیمارستان می باشد.
دمپایی های پرستاری معمولا از جنس چرم مرغوب و با کیفیت ساخته شده که دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد.
زیره دمپایی های پرستاری نیز از جنس قابل انعطاف ساخته شده که فشاری به کف پا وارد نمی نماید.
طرح رویه های دمپایی پرستاری در مدل های مختلف متفاوت می باشد و در انواع بندی، جلو بسته، مشبک یا طرح صندل می باشد و مطابق با سلیقه پرستاران خانم یا آقا تهیه می گردد.
دمپایی پرستاری سفید از آن جایی که هر گونه کثیفی و آلودگی بر روی آن سریع مشخص است و مجبور به تمیز کردن آن می باشند بهداشتی و استریلیزه تر می باشد و طرفداران زیادی دارد.

انواع دمپایی پرستاری سفید

مدل های دمپایی پرستاری مردانه راحت

دمپایی های پرستاری در انواع مردانه و زنانه طوری تولید می شود که راحتی و آزادی کامل برای پاها به وجود بیاورند و همچنین تهویه خوبی داشته باشند و پا ها که طولانی مدت داخل این دمپایی ها می باشد دچار آسیب یا قارچ پوستی نگردد.
دمپایی پرستاری مردانه نیز اغلب در نوع طبی می باشد که زیره دمپایی بسیار نرم و داری برجستگی هایی مطابق با کف پا می باشد و با ایستادن درزمان طولانی دچار کمردرد یا پا درد نشوند.
ارتفاع و ضخامت کفی های دمپایی در مدل های مختلف متفاوت می باشد و پرستاران با توجه به سلیقه و نیاز خود مدل انتخابی را تهیه می نمایند.
رویه دمپایی های پرستاری ممکن است به صورت بند های ساده، ضربدری، یکسره و یا جلو بسته باشد.
نوعی از دمپایی ها نیز به وسیله بند یا چسب در پشت پا بسته می شوند و حالت صندل دارند.
رنگ های دمپایی پرستاری متنوع می باشد اما اصولا رنگ سفید برای محیط بیمارستان مفید تر می باشد.

مدل های دمپایی پرستاری مردانه راحت

مزیت دمپایی طبی پرستاری

دمپایی پرستاری در انواع مختلفی تولید می شود که یکی از آن ها دمپایی طبی پرستاری می باشد.
دمپایی طبی پرستاری که در انواه زنانه و مردانه تولید و عرضه می گردد دارای مزیت های بسیاری نسبت به انواع دیگر دمپایی ها می باشد.
دمپایی طبی پرستاری بر طبق استایل و آناتومی پا تولید شده و پا داخل آن بسیار راحت می باشد چرا که در جاهایی که قوس کف پا قرار می گیرد دارای برجستگی هایی است که این قوس را پر می نماید.
همچنین کفی دمپایی های طبی از جنس نرم و ارتجاعی ساخته شده که جلو ضربه به کف پا را می گیرد و فشار وارد شده از سطح زمین در کل سطح کف پا پخش می گیرد و همچنین هر دو پا به صورت موزون وزن بدن را تحمل می نمایند.
شیب داخل دمپایی های طبی بسیار ملایم است و مطابق با اصول پزشکی و آناتومی بدن می باشد و به طور خلاصه در این نوع دمپایی تمامی شرایط  مناسب برای پا فراهم شده است و از آسیب رسیدن به آن جلوگیری می شود.

مزیت دمپایی طبی پرستاری

مدل دمپایی پرستاری زنانه

خانم های پرستار نیز در محل کار خود برای راحتی از دمپایی های مخصوصی استفاده می کنند.
انواع مدل های دمپایی پرستاری تولید شده در طرح های ساده، شیک و سنگین می باشند که  مناسب محیط کاری بیمارستان باشند.
دمپایی پرستاری زنانه ممکن است تخت صاف یا دارای پاشنه باشد که انتخاب آن به سلیقه پرستاران گرامی مر بوط می باشد.
رویه دمپایی های پرستاری از چرم طبیعی یا مصنوعی ساخته شده و طرح رویه در مدل های مختلف متفاوت می باشد.
دمپایی های پرستاری زنانه در انواع مدل های صندل، بندی، طبی ساده و یا جلو بسته تولید می شود و رنگ های آن سفید، قهوه ای، سرمه ای و یا مشکی می باشد.
سایزبندی دمپایی پرستاری زنانه از سایز 36 الی 42 می باشد.
در تولید دمپایی های پرستاری زنانه بر خلاف دمپایی های دیگر از تزیینات نگینی یا اکلیلی زیادی استفاده نمی شود و سعی بر آن است که مدل های دمپایی تولید شده مناسب محل کار باشد.مدل دمپایی پرستاری زنانه

ویژگی های دمپایی های پرستاری مناسب

از آن جایی که شیفت کاری پرستاران طو لانی می باشد و مجبور می باشند ساعت زیادی را در بیمارستان یا مراکز درمانی به سر ببرند و اغلب نیز سر پا می باشند دمپایی های که در محل کار استفاده می کنند باید دارای ویژگی های خاصی  باشد.
مهمترین نکته در دمپایی های پرستاری استفاده از مواد اولیه تمیز و بهداشتی می باشد که در محیط بیمارستان ایجاد مشکل ننماید.
ضد تعریق بودن و داشتن تهویه مناسب دمپایی نیز یکی از ویژگی های دمپایی می باشد تا از ایجاد ناراحتی ها و قارچ های پوستی درپا و انگشتان جلوگیری شود.
سبک و نرم بودن جنس دمپایی از نکات دیگری است که برای دمپایی پرستاری بسیار مهم می باشد و دمپایی باید به گونه ای تولید شود که از خستگی و فشار آمدن به پا ها جلوگیری شود.
نکته دیگری در انتخاب دمپایی مهم می باشد دوام و مقاومت آن می باشد و جنس دمپایی باید از موادی باشد که ماندگاری طولانی داشته باشد و با خم و راست شدن پا پاره یا ساییده نشود.

ویژگی های دمپایی های پرستاری مناسب

قیمت خرید دمپایی پرستاری

برای خرید دمپایی پرستاری با قیمت مناسب و ارزان می توان آن را از شرکت های تولید کننده مستقیما و به صورت عمده تهیه کرد.
همچنین  فروشگاه های آنلاین نیز این کار را برای خریداران و مراجعین آسان نموده و با راه اندازی سایت اینترنتی مخصوص محصولات خود را به صورت غیر حضوی در معرض فروش قرار داده اند.
قیمت دمپایی های پرستاری با توجه به جنس و مدل آن تعیین می شود و معمولا دمپایی های طبی دارای قیمت بالا تری می باشند.
در فروشگاه آنلاین نیز فروش دمپایی بدون واسطه صورت گرفته و قیمت خرید به اندازه درب کارخانه می باشد.
برای مشاهده لیست قیمت ها و انواع مدل های موجود به سایت مراجعه نموده و پس از اطلاع کامل از آن ها مدل مورد نظر خود را انتخاب نموده و آن را در رنگ، سایز و تعداد دلخواه سفارش داده تا در اسرع وقت به آدرس پستی شما ارسال گردد.

قیمت خرید دمپایی پرستاری

مرکز فروش دمپایی پرستاری پلاستیکی در قم

دمپایی پرستاری پلاستیکی نیز دارای دوام و مقاومت بالایی می باشند و مزیت آن ها این است که به راحتی شستشو و استریلیزه شده بدون آن که آب را به خود جذب نمایند.
این دمپایی های پرستاری مورد نیاز تمام مراکز پزشکی می باشد و معمولا کلیه پرسنل از یک مدل دمپایی در محل کار استفاده می نمایند.
مرکز فروش دمپایی پرستاری پلاستیکی در قم آماده پذیرش سفارشات انواع دمپایی های پرستاری زنانه و مردانه در مدل های مختلف به صورت عمده برای مراکز درمانی خصوصی یا دولتی می باشد.
دمپایی های ارائه شده با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد.
این مرکز فروش دمپایی پرستاری را به صورت اینترنتی نیز انجام می دهد برای خرید به سایت فروش مربوطه مراجعه نموده و انواع مدل های موجود را با مشخصات آن ها مشاهده نموده و در صورت انتخاب سفارش خود را ثبت نمایید.
برای خرید عمده تسهیلات و تخفیفات خوبی در نظر گرفته شده است.

مرکز فروش دمپایی پرستاری پلاستیکی در قم