دمپایی انگشتی مردانه جدید نرم و سبک با تنوع بالای مدل و رنگ از جنس های مختلف در فروشگاه انلاین به صورت عمده با قیمت روز و حذف هزینه های اضافی برای فروش عرضه می شود.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

 

دمپایی مردانه شامل چه مدل هایی است

پا یکی از اعضای مهم در بدن می باشد پس باید در مراقبت از آن بسیار کوشا بود.

یکی از وسیله هایی که امروزه پرکاربرد و فروش بالایی در بازار دارد دمپایی مردانه است که دمپایی ها را می توان در خانه و مسافرت ها و مجالس مورد استفاده قرار داد.

از انواع دمپایی های مردانه که می توان نام برد شامل دمپایی رو فرشی مردانه ، دمپایی مردانه، دمپایی حمام و دستشویی مردانه، دمپایی برای بیرون، دمپایی ابری، استخری، حوله ای و پلاستیکی می شود.

همان گونه که مستحضر هستید مردان به دلیل اینکه در طول روز مدت زیادی را خارج از خانه یا سر پا هستند و نسبت به خانم ها پای آن ها بیشتر در کفش می ماند، باعث بروز بیماری های پوستی و قارچی و بو گرفتن در بین انگشتان آن ها می شود .

از این رو افراد باید از پوشیدن دمپایی های جلو بسته اجتناب کنند که به علت عدم جریان هوا علاوه بر درگیری با بیماری پوستی و قارچی باعث بو گرفتن بد پا می شود.

پس بهتر است چنین مردانی از دمپایی انگشتی مردانه یا جلو باز و … استفاده کنند.

دمپایی مردانه شامل چه مدل هایی است

صندل انگشتی مردانه مناسب فصل تابستان

امروزه به علت تغذیه های نامناسب اغلب افراد اضافه وزن یا به عبارتی بهتر چاق هستند و به خاطر پیشرفت تکنولوژی آقایان بیشتر کار های خود را نشسته و در پشت سیستم یا با گوشی انجام می دهند و تحرکی ندارند.

چنین افرادی برای قدم زدن نباید از دمپایی های سنگین استفاده کنند.

به خصوص قدم زدن با دمپایی سنگین روی شن اصلا مناسب نیست زیرا با چند قدم راه رفتن روی شن داخل دمپایی پر از شن خواهد شد و پاهای شما را اذیت خواهد کرد.

بهترین دمپایی برای پیاده روی در روی شن صندل انگشتی مردانه است.

همان گونه که آگاه هستید صندل انگشتی مردانه به علت وزن کمی که دارد باعث می شود به راحتی با آن قدم بردارید به ویژه در فصل تابستان که به علت گرمی هوا مناسب ترین دمپایی، انگشتی مردانه است.

علاوه بر کاربرد در روی شن در خانه ، روی فرش ، موکت ، پارکت و سرامیک و … نیز به راحتی می توان از آن استفاده کرد.

صندل انگشتی مردانه از جنس های گوناگون طراحی و تولید می شود که می توان به پلاستیک، ابری، پارچه ای ، چرمی اشاره کرد.

صندل انگشتی مردانه مناسب فصل تابستان

مدل زیبا و شیک دمپایی انگشتی مجلسی

انواع دمپایی هم برای مردان و هم برای زنان از نوع مجلسی موجود می باشد.

برای این که دوام دمپایی انگشتی مجلسی بیشتر باشد دمپایی از جنس چرم گزینه ی مناسبی است.

دمپایی انگشتی مردانه از جنس های گوناگون طراحی و تولید می شود که می توان به پلاستیک، ابری، پارچه ای، چرمی اشاره کرد.

در حین خرید دمپایی انگشتی علاوه بر دقت به جنس و کف و طرح آن، بند دمپایی انگشتی مهم ترین قسمت دمپایی انگشتی است که اگر از کیفیت بالایی برخوردار نباشد، سریع پاره خواهد شد .

طراحی و ایده هایی که برای دمپایی انگشتی مجلسی ارائه می دهند خیلی متنوع و گوناگون و شیک می باشند که طرح و ایده های بسیارسبب محبوبیت خاص در بین افراد شده است.

معمولا نوع رنگ که از چه رنگی باشد خیلی شگفت انگیز بوده و اغلب رنگ های مشکی و قهوه ای از جنس چرم از فروش بسیار بالایی برخوردار بوده است.

دمپایی انگشتی مجلسی زنانه از نظر ساختاری مشابه با دمپایی انگشتی مردانه است و فقط از نظر رنگ بندی و ظاهر متفاوت است و از یک کف و بند متصل ساخته می شود.

 

قیمت دمپایی لا انگشتی چرم مردانه

دمپایی انگشتی با جنس های مختلف تولید می شود که می توان به جنس های پلاستیک ، ابری ، چرمی و پارچه ای اشاره کرد.

قیمت هر دمپایی انگشتی مردانه بستگی به جنس و کیفیت آن دارد.

همان گونه که در مطالب فوق نیز اشاره کردیم دمپایی انگشتی باید دارای بند انگشتی محکم و با کیفیت باشد.

زیرا با از بین رفتن بند انگشتی ، ان دمپایی دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

قیمت دمپایی از جنس پلاستیک ، ابری ، پارچه ای مشابه هم هستند و اغلب می توان آن ها را در خانه و گاهی اوقات نیز در مکان های نزدیک خانه پوشید.

دمپایی لا انگشتی چرم مردانه کیفیت و ماندگاری بیشتر نسبت به جنس های دیگر دارد و قیمت جنس چرم از جنس های ابری ، پارچه ای ، پلاستیک کمی متفاوت است .

قیمت هر محصول از جمله پوشاک به سایز و جنس آن بستگی دارد و قیمت دمپایی لا انگشتی چرم مردانه علاوه بر جنس ، به کف دمپایی نیز بستگی دارد.

در حین خرید دمپایی باید توجه کرد که کف دمپایی  خریده شده دارای برجستگی باشد زیرا برجستگی دمپایی ها از عرق کردن پا جلوگیری می کنند .

قیمت دمپایی لا انگشتی چرم مردانه

فروش انواع دمپایی مردانه و زنانه

دمپایی ها به دلیل سبک بودن و راحتی فراوانی که دارند محبوبیت زیادی در بین مردم دارند.

طبق یک امر ثابت که تمام زنان دوست دارند همیشه جذاب و شیک باشند و جذابیت پاهای خود را از مهم ترین بخش تیپ خود چه در خانه و چه در محیط های بیرون از خانه می دانند از انواع دمپایی ها استفاده می کنند.

مردان نیز برای راحتی و جلوگیری از عرق پا و بوگرفتن بد آن ها در خانه ، گاهی محیط کار ، مسافرت  و حیاط و بالکن خانه از دمپایی استفاده می کنند.

فروش انواع دمپایی مردانه و زنانه در فروشگاه های پوشاک و فروشگاه های اینترنتی انجام می شود.

برای مثال :دمپایی روفرشی ( اغلب محبوبیت زیادی در بین زنان دارد، که دمپایی رو فرشی باید جلو باز باشد تا هوا میان انگشتان پا در جریان باشد )

دمپایی لا انگشتی ( اغلب در محیط های ساحلی و روی شن استفاده می شود، که در بین آقایان از فروش بسیار بالایی برخوردار است )

دمپایی خزدار ( بیشتر مورد استقبال دختران قرار می گیرد )، دمپایی طبی ، دمپایی حوله ای و دمپایی ابری.

سازنده دمپایی روفرشی پولیشی دخترانه و زنانه