رودیا پلاست
خانه / سطل پلاستیکی / خرید اینترنتی سطل زباله پلاستیکی بزرگ 60 لیتری

خرید اینترنتی سطل زباله پلاستیکی بزرگ 60 لیتری

سطل های زباله 60 لیتری، امروزه یکی از پرمصرف ترین تولیدات صنایع پلاستیکی سنگین در سطح جامعه است. این محصولات که اغلب ما در خیابان ها، جلوی مغازه ها یا ابمیوه فروشی ها می بینم را به راحتی می توان از فروشگاه های خرید اینترنتی تهیه کرد.

خرید اینترنتی سطل زباله

سطل های زباله بزرگ

با توجه به عبور و مرور زیاد از سطح خیابان ها و افزایش جمعیت و تولید زباله بیشتر برای تمیز نگه داشتن محل زندگی به سطل های زباله نیاز شدیدی داریم.

ما معمولا سطل زباله بزرگ 60 لیتری را جلوی سوپر مارکت ها یا در مغازه های خوراکی فروشی مثل ساندویچی یا مغازه های آبمیوه و بستنی  و در پارک ها میبینیم.

این سطل ها در طرح ها و رنگ های متنوع و بیشتر از پلاستیک تولید می شود این روز ها سطل ها را با رنگ های قشنگی میزنند، حتی گاهی روی دیوار سطل های بزرگ برچسب تبلیغاتی مغازه یا برند خود را می چسبانند.

سطل زباله 60 لیتری

برای بیشتر این سطل ها در های اهرمی گذاشته می شود که اهرم جلوی سطل قرار می گیرد.

با پا اهرم را فشار می دهیم، در سطل باز می شود.

این نوآوری باعث شده که ما دست به سطل  نگذاریم و دستمان آلود و کثیف نشود و از بروز بیماری ها جلوگیری کند.

کاربرد های سطل زباله

معمولا در مدارس و دانشگاه ها علاوه بر این که درون هر کلاس یک سطل زباله 60 لیتری گذاشته می شود در حیاط و راهرو ها هم از سطل های بزرگ استفاده میکنند

در بیمارستان ها  علاوه براین که سطل های  برای زباله های عام میگذارند سطل های فقط برای محتویات دارویی مثل سرم ها و سرنگ ها و غیر میگذارند.

معمولا در تمام جاهایی که ادم ها رفت و آمد می کنند سطل های بزرگ زباله از واجبات است وبرای تمیزی محیط از سطل ها باید استفاده شود.

انواع سطل زباله

خرید اینترنتی سطل زباله

نحوه خرید اینترنتی سطل زباله به صورت عمده با خرده فروشی متفاوت است و کار ما تنها در زمینه عمده فروشی در کارتن های 6 عددی می باشد.

سطل پدال دار 60 لیتری از دو مدل مواد اولیه پ پ و پلی استایرن می تواند ساخته شود که pp بسیار انعطاف پذیر تر و در مقابل سرما مقاوم می باشد.

در مقابل قیمت خرید سطل بالاتر از جنس pp بالاتر خواهد رفت.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ایرانپلاستکو
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: مهدی فخر
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

تولید سطل خرما

شرکت تولیدی عمده سطل خرما پلاستیکی یک کیلویی

این تولیدی سطل خرما درب دار یک کیلویی پلاستیکی در تیراژ بالا می تواند اقدام …