سطل زباله خانگی را می توان به صورت های مختلفی من جمله مربع یا چهار گوش، دایره و بیضی تولید نمود. جدید ترین طرح مان همان حلقوی است که از زیبایی بخصوصی برخوردار می باشد. فروش عمده این سطل ها در کارتن های 6 عدد با حجم 12 لیتر الی 40 تولید و عرضه می گردد. قیمت آن با توجه به جنس به کار رفته متفاوت است.

سطل زباله پلاستیکی

بهترین کاربرد سطل زباله مربع خانگی

سطل زباله خانگی مربع برای آشپزخانه یا اتاق خواب بسیار فوق العاد و عالی می باشد.

به دلیل اینکه مربع شکل است کنار تخت خواب عروس می تواند بسیار جایگاه خوبی داشته باشد و در صورتی که بخواهید در آشپزخانه یا سرویس بهداشتی از آن استفاده کنید، باید از مدل های مربوط به همان که برای کاربری این دو محل در خانه تعبیه شده اند، به کار روند.

تعادل در سطل زباله خانگی بسیار مهم است. سطل باید به گونه ای ساخته شود که هیچ گونه تغییری طی باز و بسته شدن درب آن در هنگام استفاده از آن نداشته باشد.

سطل زباله مربع

تفاوت سطل زباله خانگی با صنعتی

سطل زباله خانگی با صنعتی تفاوت های بسیاری دارد که می توان به تفاوت های زیر اشاره نمود:

  • داشتن چرخ
  • ابعاد بالای 60 لیتری الی 1100 لیتر

معمولا برای سطل زباله خانگی استفاده از چرخ کار بسیار واجبی به شمار نمی آید، اما سطل زباله صنعتی برای اینکه بتواند راحت توسط ماموران نظافتچی جابجا شود، حتما باید از چرخ و درب پدالی برای آن ها استفاه گردد.

البته تمامی سطل های خانگی نیز دارای درب هستند و این مسئله ای نیست که بتوان در خانه از سطل بدون درب برای زباله استفاده نمود.

سطل زباله خانگی