سطل ماست 2 کیلویی دسته دار برای لبنیاتی ها که امروزه در اوزان 1 الی 3.5 کیلوگرمی معمولا کار تولید و عرضه انواع ماست را انجام می دهند، با جنس های مختلفی مانند پ.پ، پ.اس قابل فروش و پخش عمده می باشد.

سطل ماست 2 کیلویی

انواع سطل ماست پلاستیکی

معمولا سطل ماست 2 کیلویی دسته دار نیست، مگر اینکه از سطل با جنس pp شفاف برای تولید استفاده شود و پس از قرار دادن یا ندادن درب سطل، برای آن دسته تولید و به سطل اضافه گردد.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]قطعا می دانید که در صنعت تولید سطل، درب و دسته آن به صورت کاملا جدا تولید شده و سپس بر روی سطل نصف می شوند.[/box]

سطل ماست دسته دار را افراد مختلف به دو صورت متفاوت می پسندند که خدمت تان معرفی می کنیم:

  • سطل با درب کوچک و ارتفاع زیاد
  • سطل با ارتفاع کم و درب بزرگ

بعضی از ماست بندی ها و کارخانه جات لبنیاتی اعتقاد دارند که هر چه درب سطل بزرگ تر باشد، ماست خودش را بیشتر نشان می دهد و در نظر خریدار بسیار بهتر است.

در حالی که برخی اعتقاد دارند هر چه ارتفاع سطل بیشتر باشد، افراد تصور می کنند که وزن ماست بیشتر است و تمایل به خرید آن نشان می دهند.

در واقع سطل ها اگر دهنه بزرگتر و ارتفاع پایین تری داشته باشند و یا دهنه کوچک و ارتفاع بیشتری داشته باشند، از نظر وزنی با یکدیگر فرقی نخواهند داشت و همه یک کار را انجام می دهند.

سطل ماست 3.5 کیلویی

پخش سطل ماست 2 کیلویی

ماست دو کیلویی دسته دار به صورت استوانه ساخت و تولید می گردد. تقریبا 70% سطل استوانه ای و سپس یک قوص به سمت داخل بر می دارد که سبب می شود از حالت کامل استوانه ای خارج شود و شباهت به سطل ماست 3.5 کیلویی پیدا نماید، با این تفاوت که ارتفاع آن از سطل 3.5 کیلویی کوتاه تر خواهد بود.