این تولیدی سطل خرما درب دار یک کیلویی پلاستیکی در تیراژ بالا می تواند اقدام به ساخت و حتی صادرات به اقصی نقاط جهان در حداقل ظرفیت یک تک یا کانتینر 20 تن بنماید.

 

انواع سطل خرما

سطل خرما را معمولا در بازار به دو صورت می توان یافت که عمدتا یک یا دو کیلویی می باشند:

 • سطل گرد
 • سطل مستطیلی

سطل گرد را معمولا شرکت هایی استفاده می کنند که می خواهند برای دو کیلوگرم خرما در آن قرار دهند.

در صورتی که سطل مستطیلی برای این کار خوب است و به راحتی با ارتفاع 5 سانتی متری آن، می تواند یک کیلوگرم خرما فشرده را در خود جای دهد.

انواع سطل خرما

شرکت تولیدی سطل خرما

معمولا برای اینکه هزینه ساخت سطل خرما بالا در نیاید، از سطل با درب راحت باز شو استفاده می شود و در حالت اولیه نیز پلمپ برای آن قرار نمی گیرید.

بسیاری از فروشنده های خرما برای نگهداری و عرضه محصول خود به بازار به راحتی می توانند با هر لیبلی که می خواهند محصول خود را بسته بندی نموده و به بازار عرضه کنند.

خرید خرما از قدیم الایام بین ایرانیان مرسوم بوده و در جنوب کشور هر نخل درست است که بعد از 7 سال جواب کار را می دهد، اما کشاورزان بسیاری هستند که دست از کار تولید خرما برای داخل کشور و یا صادرات برنمی دارند.

شرکت تولیدی سطل خرما

 

خرید سطل خرما ارزان قیمت

اکثریت کسانی که در زمینه خرما فعالیت دارند، معمولا خرما را به صورت فله خریداری می کنند و سپس اقدام به بسته بندی در محل می نمایند.

عمدتا شرکت های بسته بندی در کارگاه های مختلف یا مغازه های شان ارائه محصول می نمایند، به جز شرکت هایی که صادارتی هستند و تجهیزات تمام استیل برای بسته بندی به صورت اتوماتیک ارائه می دهند.

امروزه بسته بندی خرما خودش بسیار در فروش آن در بازار خارجی و داخلی تاثیرگذار است.

بسته بندی های ساده با لیبل برچسب دار که بر روی درب می چسبانند، حداقل مدل های موجود تزیین شده برای فروش به بازار داخلی است که داخل کارتن ها قرار می گیرد.

خرید سطل خرما ارزان قیمت

انواع بسته بندی خرما

رایج ترین شیوه بسته بندی خرما در ظرف یا سطل شفاف پلاستیکی است.

در حالی که شیوه های دیگری نیز برای بسته بندی خرما وجود دارد که آن ها را برای شما نام می بریم:

 • بسته بندی خرما تک نفره
 • بسته بندی نایلونی
 • بسته بندی جعبه ای
 • سلفونی
 • صادراتی
 • سطلی

انواع بسته بندی خرما

بسته بندی خرما تک عددی

بسته بندی خرما به صورت تک عددی مختص خرما پیارم است که به دلیل خشک بودن، مشکلی برای بسته بندی در نایلون توسط دستگاه ندارد.

در واقع در این مدل از بسته بندی دستگاه به صورت سوسیسی کار بسته بندی تک نفره یا تک عددی را انجام می دهد و یکی از راه های عرضه محصول به مدارس و بازار است.

بسته بندی خرما به صورت جعبه ای

بسته بندی خرما به صورت جعبه ای یکی از روش های مرسومی است که امروزه نیز بسیار طرفدار دارد و پس از قرارگیری خرما در نایلون یا سلفون، و سپس پرس توسط قالب یا چیدن در نایلون، درون جعبه به صورت منظم قرار می گیرند و آماده ارائه به بازار می شوند.

به علت گران شدن کارتن های پلاستیکی، امروزه روی آوردن به سطل های پلاستیکی بسیار بیشتر شده است و معمولا از سطل های یک کیلویی برای خرما شفاف و سفید، در شکل های سطل مربع، سطل گرد یا دایره ای، سطل بیضی و سطل مستطیلی استفاده می شود.

بسته بندی خرما به صورت جعبه ای

انواع سطل خرما پلاستیکی

انواع طرح های زیبا را می توان امروزه توسط چاپ iml تولید نمود به بازار عرضه کرد.

اما مهم این است که خریداران در این صنعت، به چه شکلی رفتار می کنند و شناخت رفتار خریدار، می توانید در زمینه فروش محصول بسیار کمک کننده باشد.

امروزه مردم تخصص فنی آنچنانی ندارند و یا حتی به قیمت نیز دیگر توجه چندانی نمی کنند.

موضوع اصلی شان زیبایی محصول و همچنین قابلیت ارائه به صورت مستقیم در مراسمات و مهمانی های شان است که قطعا در قیمت فروش محصول بسیار تاثیرگذار می باشد.

انواع سطل خرما پلاستیکی

انواع خرما موجود در ایران

در کشور ما ایران 21 مدل خرما وجود دارد که شاید اکثریت افراد کشور، بیش از 5 مدل نام دیگری از آن نشنیده باشند.

در واقع شناخت بازار خود امر بسیار مهمی است که امروزه با آن اکثریت افراد مواجه هستند و بسته بندی زمانی به بهترین شکل خواهد بود که از بهترین تصاویر برای سطل پلاستیکی مان بهره برداری کنیم.

 • خرما پیارم
 • خرما مضافتی
 • خرما گنتار
 • استعمران
 • خرما شاهانی
 • زاهدی
 • خرما کبکاب
 • خرما ربی

همانطور که می بینید می توان تعداد کثیری از انواع خرما را نام برد و جالی تمامی این موضوع این است که به راحتی می توان تمامی این خرما ها را در انواع سطل پلاستیکی بسته بندی کرد.

ما تصاویر مختلفی از سطل های پلاستیکی را قرار داده ایم که با مشاهده هر کدام، اگر مایل باشید می توانید اقدام به سفارش برای تولید و یا خرید بنمایید.

انواع خرما موجود در ایران

مدت زمان سفارش سطل پلاستیکی خرما

مدت زمان سفارش تولید سطل پلاستیکی خرما از یک روز در صورت موجود بودن در انبار تا یک هفته حداکثر به طول خواهد انجامید.

امروزه بزرگان حوزه سطل و تجهیزات آن می دانند که سطل های پلاستیکی را باید حداقل در یک تعداد مشخصی تولید نمود تا در این صورت بتوان به بهترین وجه با بهترین قیمت اقدام به ارائه محصول نمود.

مدت زمان سفارش سطل پلاستیکی خرما

قیمت فروش سطل خرما پلاستیکی

قیمت فروش هر محصولی به دو پارامتر نیازمند است:

 • قیمت تمام شده محصول
 • سود حاصل از آن یا عرف بازار

بعضی محصولات هستند که قیمت تمام شده شان با قیمت فروش شان اختلاف بسیار زیادی دارد و ناشی از نبود رقیب در بازار است.

در حالی که بزرگان حوزه کسب و کار می دانند که امروزه علم پکیجینگ یا بسته بندی خود در ارائه محصول به بازار نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

قیمت گذاری روی سطل هایی که مقدار مواد اولیه مصرفی شان تقریبا با یکدیگر یکسان است، به هم نزدیک و سطل هایی که از نظر وزنی با یکدیگر اختلاف دارند، قطعا قیمت فروش بالاتری

را به خود اختصاص خواهند دادرا به خود اختصاص خواهند داد.

قیمت فروش سطل خرما پلاستیکی