فروش دمپایی استخری ساحلی مردانه زنانه بچه گانه در مدل های مختلف بسیار سبک و نرم در انواع سایز با تنوع رنگ به صورت عمده در مراکز تخصصی و حرفه ای با ارزان ترین قیمت در حال انجام می باشد.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

 

تفاوت دمپایی استخری و دمپایی ساحلی

دمپایی استخری و دمپایی ساحلی دو نوع از مدل های مختلف دمپایی هستند که در کارخانجات تولید دمپایی پلاستیکی ساخته می شوند.
هر دو این دمپایی ها از مواد اولیه نرم و معطف ساخته می شوند که پا در آن ها احساس راحتی دارد.
دمپایی های استخری به دمپایی هایی گفته می شود که پیاده روی در لب ساحل دریا آسان ساخته و به راحتی می توان با آن روی ماسه ها راه رفت.
این مدل دمپایی به خوبی جذب پا شده و از پا در نمی آیند.
حالت فنری لژ این دمپایی ها نیز از آزار پا در برخورد با ماسه و سنگریزه ها جلوگیری می نمایند.
دمپایی های استخری نیز مانند دمپایی های ساحلی سبک می باشند با این تفاوت که دمپایی های استخری در قسمت کفی خود دارای سوراخ ها و منافذی می باشند که آب به آسانی از آن ها عبور می کند و سبب می شود که آب داخل آن جمع نشده و سنگین نشود.

آیا صندل استخری مناسب حمام است ؟

صندل نیز مانند دمپایی یکی از پا افزار می باشد که انواع چرمی، پلاستیکی یا در دیگر جنس ها تولید می گردد.
صندل استخری نیز همان دمپایی استخری می باشد که معمولا دارای بندی در پشت پا می باشد و سبب می شود قدم زدن با آن راحت تر صورت گرفته و پا از آن به بیرون سر نخورد .
دمپایی های استخری و دمپایی های حمام از آن جایی که هر دو قرار است در محیط خیس استفاده شوند شبیه یکدیگر می باشند.
اما صندل استخری مختص استفاده در استخر است چرا که در محیط  و کناره ها استخر که فضای بزرگی است لازم به قدم زدن است و بهتر است دمپایی به صورت صندل باشد تا در پا محکم باشد.
اما در حمام که فضای کوچکی است دمپایی های ساده حمام مورد نیاز است و فقط قرار است به صورت ایستاده و هنگام آبکشی بدن آن را استفاده کرد.

تولیدی دمپایی استخری و دمپایی مخصوص ساحل

از آن جا که پا ها یکی از اعضای مهم و حساس بدن به شمار می روند دمپایی هایی با استفاده های مختلف برای آن تولید می گردد که هر کدام را مکانی مخصوص به کار می برند .
کارگاه تولیدی دمپایی استخری و دمپایی مخصوص ساحل ما سابقه درخشانی در زمینه تولید انواع دمپایی و صندل پلاستیکی داشته و انواع دمپایی استخری در مدل های مردانه، زنانه و بچگانه را تولید و عرضه می نماید.
مدل های دمپایی تولید و عرضه شده بسیار متنوع و دارای رنگ بندی می باشند که با قیمت های ارزانی ارائه می گردند.
دمپایی ها از بهترین نوع مواد اولیه ساخته شده و دارای دوام بالایی می باشند.
دمپایی های ساحلی و استخری همه دارای سایز بندی می باشند و در هنگام تولید سایز مربوط به آن در قسمت زیر دمپایی حک می گردد.
دمپایی های استخری دارای کفی های آج دار بوده که با پوشیدن آن اصلا سر نخواهید خورد.

تولیدی دمپایی استخری و دمپایی مخصوص ساحل

جنس رویه و کفی دمپایی ساحلی بچگانه

دمپایی ساحلی بچگانه یکی از انواع زیبای دمپایی های پلاستیکی می باشد که در مدل های مختلف دخترانه و پسرانه تولید می گردد و بچه ها با آن به راحتی می توانند اطراف ساحل دریا به جست و خیز بپردازند.
دمپایی های ساحلی بچگانه غالبا حالت صندل و بندی داشته که از آن ها با عنوان کفش دمپایی یاد می شود.
جنس رویه دمپایی های ساحلی بچگانه از جنس پلاستیک نرم می باشد که همراه با پا خم و راست می شوند.
زیره و کفی دمپایی های ساحلی بچگانه از جنس پلاستیک فشرده می باشند که حالت ارتجاعی داشته و کودک با آن در زیر پای خود احساس راحتی دارد .
دمپایی های دخترانه و پسرانه ساحلی در رنگ های شادی تولید می گردد که بر روی آن ها با گل، پاپیون یا شخصیت های کارتنی پلاستیکی تزیین شده است.
دمپایی های ساحلی پلاستیکی در عین زیبایی و کارآمدی ارزان بوده و خرید آن ها به صرفه است.

مشخصات و قیمت دمپایی استخری بچه گانه

دمپایی ساحلی زنانه نرم و سبک

خانم ها نیز هنگام تفریح و قدم زدن بر روی سال دریا نیز به دمپایی هایی دارند که نرم و سبک بوده، در عین حال از زیبایی و جذابیت نیز برخوردار باشد.
دمپایی ساحلی زنانه در مدل های مختلفی تولید می شود که شامل کفش دمپایی، صندل، دمپایی های لژدار یا انگشتی می باشند.
دمپایی های ساحلی زنانه بسیار شیک بوده و دارای طیف رنگی گسترده می باشند که حتی می توان آن را با رنگ لباس ست نمود.
برای خانم ها فقط راحتی دمپایی مورد توجه نیست بلکه ظاهر دمپایی نیز اصل با اهمیتی می باشد.
بنابراین داشتن این دو خصوصیت در کنار همدیگر در تولید این دمپایی های ساحلی باید در نظر گرفته شود.

دمپایی ساحل زنانه نرم و سبک

فروش دمپایی استخری به صورت عمده

فروش دمپایی استخری معمولا از درب کارخانه یا نمایندگی های عرضه دمپایی پلاستیکی به صورت عمده صورت می گیرد.
مسئولین استخر های عمومی انواع دمپایی زنانه و مردانه استخری را در رنگ دلخواه یا هماهنگ با رنگ فضای استخر در تعداد بالا خریداری نموده و برای استفاده مراجعه کنندگان در استخر قرار می دهند.
برای خرید دمپایی استخری به صورت عمده می توانید انواع مدل های دمپایی را در سایت فروش اینترنتی ما ببینید.
از بین مدل های مختلف دمپایی مدل مورد علاقه خود را انتخاب نموده و به صورت تک یا عمده در تعداد بالا به سبد خرید خود بیافزایید.
در صورت خرید دمپایی عمده قیمت دمپایی با تخفیف حساب شده و مبلغ آن را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
پس از تکمیل مراحل سفارش و قطعی شدن خرید ؛ دمپایی به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد.

فروش دمپایی استخری به صورت عمده

 پخش عمده دمپایی پلاستیکی ساحلی

دمپایی ساحلی در طرح ها و مدل های جدید و راحت تولید و روانه بازار شده است، هر کدام از این دمپایی ها در مدل های متنوع تولید شده است که یک نمونه از مدل ها در دمپایی ساحلی، مدل پلاستیکی دمپایی ساحلی است.

بیشتر فروشنده گان دمپایی ساحلی را در مدل پلاستیکی برای راحتی پا تولید می کنند و چون دمپایی در کنار ساحل مدام با آب در تماس است بهتر است مدل پلاستیکی دمپایی ساحلی را از بازار خریداری کنید به این خاطر دمپایی ساحلی شما بیشتر عمر می کند و برای شما کار می کند.

با استقبال بیشتری که مردم به دلیل راحتی پا از خرید دمپایی ساحلی در نمونه های پلاستیکی داشته اند، بیشتر کارخانه ها و تولید کنندگان دمپایی ساحلی را برای راحتی پا و رضایمندی مشتریان در مدل ها و طرح های متنوع تولید می کنند

برای اغلب این تولید کنندگان، رضایتمندی مشتریان از خرید دمپایی ساحلی دارای اولویت می باشد و هدف تولید کنندگان در درجه اول این است که مشتریان با پوشیدن دمپایی ساحلی هنگام راه رفتن احساس راحتی کنند.

دمپایی ساحلی بعد از تولید شدن روانه بازار می شود و در همه فروشگاه های موجود در شهر برای خرید مشتریان عرضه می شود.

خرید جدید ترین دمپایی ساحلی مردانه

قدم زدن کنار ساحل آرامش خاصی به انسان دست می دهد، حالا اگر با پوشیدن دمپایی ساحلی این آرامش را در کنار ساحل دنبال کنید که چقدر لذت بخش می شود

دمپایی ساحلی مردانه در طرح ها و مدل های متنوعی توسط تولید کنندگان تولید و روانه بازار شده است که هر روز مدل های جدیدی از دمپایی ساحلی مردانه هم تولید کنندگان تولید و عرضه می کنند.

در واقع میشه گفت تولید کنندگان دمپایی ساحلی از سلیقه مشتریان خود آگاه هستند و با توجه به سلیقه های متنوع از خرید مشتریان، روز به روز مدل های جدیدی از دمپایی ساحلی را تولید می کنند.

مراکز خرید از جمله فروشگاه های زیادی در سراسر شهر هستند که دمپایی ساحلی مردانه را در رنگ ها و طرح های متنوع به فروش می رسانند، شما می توانید برای خرید دمپایی ساحلی مردانه به این فروشگاه ها در سطح شهر سری بزنید و با توجه به سلیقه خود دمپایی ساحلی را خریداری کنید

علاوه بر اینکه می توانید به فروشگاه ها و مغازه های دمپایی فروشی جهت خرید دمپایی ساحلی مردانه مراجعه کنید، می توانید از طریق  فروشگاه های اینترنتی هم خرید خود را انجام دهید و تنوع و مدل های زیادی را از دمپایی ساحلی مردانه در سایت فروشگاه ببینید و بعد اقدام به خرید کنید.

کارخانه تولیدی دمپایی استخری در قم

بهترین مدل دمپایی ساحلی پسرانه

برای قدم زدن در کنار ساحل باید به دنبال دمپایی ساحلی مناسب باشید چون در کنار ساحل، پر از ماسه است و دمپایی ساحلی شما باید طوری باشد که با هر بار قدم زدن در ماسه ها احساس راحتی و خوش پا بودن پا کنید.

دمپایی ساحلی در مدل های ساحلی پسرانه هم  در بازار موجود هست، چون اغلب پسرها هنگام تعطیلات و رفتن خانواده در کنار ساحل دوس دارند در کنار ساحل در ماسه ها و شن ها بیشتر بازی کنند

برای یک روز خوب و بازی و قدم زدن در کنار ساحل نیاز هست که دمپایی ساحلی پسرانه را در بازار خریداری کنید، دمپایی ساحلی پسرانه با توجه به سلیقه و رنگ مورد نظر پسران در طرح و مدل های سبک و راحت با بهترین کیفیت و دوام طراحی شده است

طرح های دمپایی ساحلی پسرانه در فروشگاه ها زیاد است هر دمپایی طرح خاصی دارد، مدل انگشتی، باز، تسمه ای و…. در طرح دمپایی ساحلی پسرانه در بازار زیاد به چشم خورد که هر کدام از این دمپایی ها در مدل خود بهترین دمپایی ساحلی پسرانه است که هر کس با هر سلیقه ای می تواند دمپایی ساحلی را از بازار خریداری کند.

بهترین نوع دمپایی استخری مردانه