قیمت سطل 5 کیلویی برنج با طرح چوب یا ساده پلاستیکیف برای مصارف خانگی بسیار زیبا و جالب توجه می تواند توسط شرکت رودیا تولید شود. رودیا پلاست سازنده انواع محصولات پلاستیک جات می باشد. مدل های پیمانه دار را شرکت لیمون معمولا می سازد.

سطل برنج 5 کیلویی

سطل 5 کیلویی برنج برای یک زن خانه دار بسیار مهم است.

البته برای تمامی محصولات زیر باید یک سطل حالا چه چوبی و چه پلاستیکی یک خانم خانه دار داشته باشد که بتواند هم خیلی راحت دسترسی به محصولات خود داشته باشد و هم برای استفاده از آن ها، جای مناسبی بتواند آن را قرار دهد.

درست است که در سرویس جهیزیه پلاستیکی امروزه تمامی محصولات مختلف از جمله سطل برنج پلاستیکی قرار دارد، اما از نظر حجمی در اوزان مختلفی می باشند.

شما جزو اولین نفر هایی باشید که سطل پلاستیکی 5 کیلویی طرح چوب را در خانه های شان بین فامیل داشته باشد.

این سطل ها که از طرح چوب هم تولید می شوند، دارای یک درب ساده و در مقابل بدنه پلاستیکی می باشد.

درب چوبی سطل به زیبایی آن بسیار اضافه می کند و به دلیل اینکه کیفیت خوبی در ساخت آن به کار رفته است، اکثریت قریب به اتفاق، با دیدن فامیل و آشنایان از سطلی که وجود دارد، آن ها هم به این فکر می افتند که اقدام به خرید به قیمت سطل پلاستیکی 5 کیلویی برنج با طرح ساده یا چوبی نمایند.

سطل برنج طرح چوب

قیمت سطل برنج 5 کیلویی حساب پس داده

یک شرکت تولید کننده سطل پلاستیکی باید در نظر داشته باشد که سطل های تولیدی خود را در انواع گوناگون در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد، تا هر کدام با توجه به نیاز شان اقدام به خرید از آن محصول نمایند.

البته مهم  است که سطل برنج که می خواهند خریداری کنند، حساب کار خود را پس داده باشد و بتواند چندین سال بدون تغییر رنگ و کیفیت کار نگهداری برنج را انجام دهد.

سطل برنج ساده