خرید انواع دبه گالن 4 لیتری ارزان قیمت به صورت اینترنتی از طریق سایت های فروش این امکان را برای متقاضیان مهیا ساخته تا بتوانند بهترین و بروزترین محصولات از شرکت های مختلف و معتبر را مشاهده و با شرایط خوبی کالا مورد نظر را تهیه نمایند.

فروش انواع دبه پلاستیکی 4 لیتری با کاربرد بالا + متنوع ترین قیمت

 

انواع ظرف 4 لیتری پلاستیکی

یکی از ظروفی که در صنعت بسته بندی از آن استفاده می شود دبه یا گالن 4 لیتری پلاستیکی می باشد.
این ظروف در شکل ها و رنگ های متنوعی تولید شده و به کارخانجات مختلف برای بسته بندی مواد شوینده مانند مایع ظرفشویی ، مایع دستشویی و مایع سفید کننده یا مایعات خوراکی مانند آبغوره، سرکه و یا شربت و دیگر مواد شیمیایی عرضه می گردد.
گالن های 4 لیتری در اشکال گرد، دسته بغل ، کتابی، هلالی، دکمه دار و مکعبی تولید و عرضه می گردند.
کارخانجات مختلف بر حسب نیاز و سلیقه خود گالن های 4 لیتری را در شکل و رنگ دلخواه تهیه و خریداری می نمایند و از آن ها برای بسته بندی محصولات استفاده می کنند.
درب انواع ظرف 4 لیتری پلاستیکی پیچی بوده و بعد از پر کردن ظروف از مایع مورد نظر آن را بسته و پلمپ می نمایند تا به خوبی محکم شده و محتویات داخل آن به بیرون نریزد.

انواع ظرف 4 لیتری پلاستیکی

مشخصات فنی گالن 4 لیتری کتابی

گالن 4 لیتری کتابی با حداقل وزن ایده آل ساخته می شود که ضخامت و مقاومت کافی را دارا باشد و از آن بتوان برای نگهداری و بسته بندی مواد مختلف استفاده نمود.
این گالن ها در هر وزنی ساخته می شوند گنجایشی به اندازه 4 لیتر از مایعات را دارا می باشند.
گالن های کتابی تولید شده در رنگ های مختلف سبز، سفید، قرمز ، مشکی یا دیگر رنگ ها می باشند که کارخانجات بسته بندی با توجه به نوع مصرف خود از این گالن ها به صورت عمده خریداری می نمایند.
از این جهت به این گالن ها کتابی می گویند که دارای ابعاد شبیه کتاب می باشند، یعنی مستطیل شکل بوده و دارای عرض باریکی می باشند، دسته این گالن ها نیز از جنس خود گالن بوده و در بالای یا کنار آن قرار دارد.
بر حسب سفارش کارخانجات بسته بندی بر روی گالن ها لیبل نیز چاپ و چسبانده می شود.
گالن های تولید شده دارای دهانه ای با قطر کوچک می باشند که این ظروف را برای نگهداری و عرضه مایعات مناسب می سازد.

گالن 4 لیتری کتابی

قیمت گالن 4 لیتری پلاستیکی با کیفیت

گالن های پلاستیکی در انواع مختلفی که تولید می شوند پس از طی کردن مراحل تولید و آماده سازی به قسمت واحد کنترل کیفی رفته و تست هایی بر روی آن ها انجام می گیرد تا از لحاظ مقاومت و آب بندی به تأیید برسند سپس برای عرضه روانه بازار فروش می گردند.
قیمت گالن 4 لیتری بر حسب اینکه از مواد اولیه نو ساخته شده و درجه یک باشد و یا اینکه از مواد بازیافتی تولید شده و در درجه های دو و سه قرار داشته باشد متفاوت است.
برای مشاهده انواع گالن های پلاستیکی در ابعاد و اشکال مختلف می توانید به سایت فروش مراجعه نموده و در در آن جا ازتصاویر گالن های موجود همراه با مشخصات آن ها دیدن نمایید.
قیمت گالن ها نیز در کنار آن درج شده است.
در صورتی که قصد خرید عمده محصولات را دارید می توانید با شرکت تماس گرفته و از قیمت خرید عمده آن ها آگاه شوید.

قیمت گالن 4 لیتری پلاستیکی با کیفیت

خرید بطری و گالن چهار لیتری پلاستیکی

تولید و عرضه انواع بطری، گالن و دبه 4 لیتری پلاستیکی با استفاده از بهترین مواد اولیه و با بالاترین کیفیت توسط شرکت ما صورت می گیرد.
این ظروف مورد مصرف بسته بندی در صنایع غذایی، شیمیایی، دارویی و بهداشتی قرار می گیرند.
برای خرید بطری و گالن 4 لیتری پلاستیکی به دو روش حضوری و اینترنتی می توانید اقدام نمایید.
در هر صورت خرید شما بدون واسطه و مستقیم بوده و ظروف پلاستیکی را به با بهترین و ارزان ترین قیمت می توانید تهیه نمایید.
گالن و دبه های چهارلیتری در اشکال و مدل های مختلف با رنگ بندی متنوع موجود می باشد.
جهت استعلام قیمت به روز ظروف با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید .
سفارش بطری و گالن در مدل های خاص و مد نظر شما پذیرفته می شود و در صورت تمایل در حین تولید چاپ لیبل مربوطه نیز انجام می شود.

خرید بطری و گالن چهار لیتری پلاستیکی